gnome-menus - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Sound & Video
hr: Zvuk i video

en: Multimedia menu
hr: Multimedijski izbornik

en: Programming
hr: Programiranje

en: Tools for software development
hr: Alati za razvoj softvera

en: Education
hr: Obrazovanje

en: Games
hr: Igre

en: Games and amusements
hr: Igre i zabava

en: Graphics
hr: Grafika

en: Graphics applications
hr: Grafičke aplikacije

en: Programs for Internet access such as web and email
hr: Programi za pristup Internetu, web sadržaju ili e-pošti

en: Office
hr: Ured

en: Office Applications
hr: Uredske aplikacije

en: System Tools
hr: Alati sustava

en: System configuration and monitoring
hr: Podešavanje i nadgledanje sustava

en: Universal Access
hr: Univerzalni pristup

en: Universal Access Settings
hr: Postavke univerzalnog pristupa

en: Accessories
hr: Pomagala

en: Desktop accessories
hr: Pomagala radne površine

en: Applications
hr: Aplikacije

en: Other
hr: Ostalo

en: Applications that did not fit in other categories
hr: Aplikacije koji ne pripadaju u druge kategorije

en: Sundry
hr: Ostalo

en: Utilities
hr: Pomagala

en: Small but useful GNOME tools
hr: Mala ali korisna GNOME pomagala

en: Web Applications
hr: Web aplikacije

en: Applications and sites saved from Web
hr: Aplikacije i stranice spremljene s weba
