gnome-menus - en to ka translation catalogue (47 entries)

en: Accessibility
ka: დამხმარე საშუალებები

en: Accessibility Settings
ka: დამხმარე საშუალებათა პარამეტრები

en: Accessories
ka: აქსესუარები

en: Desktop accessories
ka: სამუშაო მაგიდის აქსესუარები

en: Applications
ka: პროგრამები

en: Desktop
ka: სამუშაო მაგიდა

en: Personal preferences and administration settings
ka: საკუთარი პარამეტრები და ადმინისტრაცია

en: Programming
ka: პროგრამირება

en: Tools for software development
ka: პროგრამირების ხელსაწყოები

en: Education
ka: განათლება

en: Games
ka: თამაშები

en: Games and amusements
ka: თამაშები და სხვა

en: Graphics
ka: გრაფიკა

en: Graphics applications
ka: გრაფიკული პროგრამები

en: Internet
ka: ინტერნეტი

en: Programs for Internet access such as web and email
ka: პროგრამები ინტერნეტისათვის, ვები და მეილი

en: Multimedia menu
ka: მულტიმედიის მენუ

en: Sound & Video
ka: ხმა და ვიდეო

en: Office
ka: ოფისი

en: Office Applications
ka: საოფისე პროგრამები

en: Applications that did not fit in other categories
ka: პროგრამები რომლებიც არც ერთ კატეგორიაში არ შედიან

en: Other
ka: სხვა

en: Personal preferences
ka: პერსონალური პარამეტრები

en: Preferences
ka: პარამეტრები

en: Accessibility related preferences
ka: სპეც შესაძლებლობების პარამეტრები

en: Personal preferences and settings
ka: პერსონალური პარამეტრები

en: Administration
ka: ადმინისტრაცია

en: Change systemwide settings (affects all users)
ka: გლობალური სისტემური ცვლილებები (ვრცელდება ყველა მომხმარებელზე)

en: System Tools
ka: სისტემური ხელსაწყოები

en: System configuration and monitoring
ka: სისტემის კონფიგურაცია და მონიტორინგი

en: Menu Editor
ka: მენუს ედიტორი

en: Edit Menus
ka: მენუს დამუშავება

en: _Applications:
ka: _პროგრამები:

en: _Defaults
ka: _ნაგულისხმევი პარამეტრები

en: _Menus:
ka: _მენუ

en: Name
ka: სახელი

en: Show
ka: ანახე

en: Cannot find home directory: not set in /etc/passwd and no value for $HOME in environment
ka: ვერ ვპოულობ სახლის დირექტორიას: არ იქნება დაყენებული /etc/passwd-ში

en: Menu file
ka: მენუ ფაილი

en: Monitor for menu changes
ka: მენუში ცვლილებათა მონიტორინგი

en: Include <Exclude>d entries
ka: <ჩაუმატებელი> ელემენტების ჩამატება

en: Include NoDisplay=true entries
ka: ჩართე NoDisplay=true ელემენტები

en: Invalid desktop file ID
ka: არასწორი ID დესკტოპ ფაილისა

en: [Invalid Filename]
ka: [მცდარი ფაილსახელი]

en: 
    
    
    ==== Menu changed, reloading ====
ka: 
    
    
    ↵
    ↵
    ↵
    ==== მენუ შეიცვალა, გადათვირთვა ====↵
    ↵
    ↵

en: Menu tree is empty
ka: მენუს ხე ცარიელია

en: - test GNOME's implementation of the Desktop Menu Specification
ka: -·test·GNOME's·implementation·of·the·Desktop·Menu·Specification
