gnome-menus 3.6 - en to ky translation catalogue (39 entries)

en: Sound & Video
ky: Аудио жана видео

en: Multimedia menu
ky: Мультимедиа

en: Programming
ky: Программалоо

en: Tools for software development
ky: Программа түзүү куралдары

en: Education
ky: Билим берүү

en: Games
ky: Оюндар

en: Games and amusements
ky: Оюндар жана эс алуу

en: Graphics
ky: Графика

en: Graphics applications
ky: Графикалык тиркемелер

en: Hardware
ky: Жабдуулар

en: Settings for several hardware devices
ky: Кээ бир аппараттык жабдуулардын параметрлери

en: Internet
ky: Интернет

en: Programs for Internet access such as web and email
ky: Интернетти аралоо тиркемелери (почта, браузер ж.б.)

en: Office
ky: Офис

en: Office Applications
ky: Офис тиркемелери

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
ky: Өзүмдүк

en: Personal settings
ky: Өзүмдүк параметрлер

en: System
ky: Система

en: System settings
ky: Системанын параметрлери

en: System Tools
ky: Системалык куралдар

en: System configuration and monitoring
ky: Системаны ыңгайлоо жана мониторинг

en: Universal Access
ky: Универсалдык жетүү

en: Universal Access Settings
ky: Универсалдык жетүү параметрлери

en: Accessories
ky: Кошумча куралдар

en: Desktop accessories
ky: Иш такта тиркемелери

en: Applications
ky: Тиркемелер

en: Other
ky: Башкалар

en: Applications that did not fit in other categories
ky: Башка топко кирбеген тиркемелер

en: Web Applications
ky: Веб тиркемелери

en: Applications and sites saved from Web
ky: Вебтен алынган тиркемелер жана сайттар

en: Menu Editor
ky: Меню редактору

en: Edit Menus
ky: Менюну оңдоо

en: _Defaults
ky: _Баштапкы көрүнүш

en: _Menus:
ky: _Менюлар:

en: _Applications:
ky: _Тиркемелер:

note: Translators: %s is the version number
en: Simple Menu Editor %s
ky: %s жөнөкөй меню редактору

en: Name
ky: Ысым

en: Show
ky: Көрсөтүү

en: Cannot find home directory: not set in /etc/passwd and no value for $HOME in environment
ky: Өзүмдүк каталог табылбады: /etc/passwd файлында аныкталбаган жана $HOME чөйрө өзгөрмөсүндө көрсөтүлбөгөн
