gnome-menus HEAD - en to mg translation catalogue (46 entries)

en: Accessibility
mg: Fanamorana

en: Accessibility Settings
mg: Fandrindrana ny fanamorana

en: Accessories
mg: Fiasana

en: Desktop accessories
mg: Fiasan'ny desktop

en: Applications
mg: Rindran'asa

en: Personal preferences and administration settings
mg: Safidy manokana sy fandrindrana ny fomba fitantanana

en: Programming
mg: Famolavolavolana

en: Tools for software development
mg: Fitaovana ho an'ny mpamolavola rindran'asa

en: Education
mg: Fanabeazana

en: Games
mg: Lalao

en: Games and amusements
mg: lalao sy fialam-boly

en: Graphics
mg: Sary

en: Graphics applications
mg: Rindran'asa fanaovan-tsary

en: Programs for Internet access such as web and email
mg: Rindran'asa ahafahana mifandray amin'ny Internet toy ny tranonkala sy ny mailaka

en: Multimedia menu
mg: Karazan-tsafidin'ny haino aman-jery

en: Sound & Video
mg: Feo sy sarimihetsika

en: Office Applications
mg: Rindran'asa Office

en: Applications that did not fit in other categories
mg: Rindran'asa izay tsy tafiditra anaty sokajy hafa

en: Other
mg: Hafa

en: Personal preferences
mg: Safidy manokana

en: Preferences
mg: Safidy

en: Accessibility related preferences
mg: Safidy mifandraika amin'ny fanamorana

en: Personal preferences and settings
mg: Safidy sy fandrindrana manokana

en: Administration
mg: Fitantanana

en: Change systemwide settings (affects all users)
mg: Hanova ny fandrindrana ny rafitra manontolo (mahakasika ny mpampiasa rehetra)

en: System Tools
mg: Fitaovan'ny rafitra

en: System configuration and monitoring
mg: Fanefena sy fanaraha-maso ny rafitra

en: Menu Editor
mg: Mpanova karazan-tsafidy

en: Edit Menus
mg: Hanova ny karazan-tsafidy

en: _Applications:
mg: _Rindran'asa

en: _Defaults
mg: _Fampiasa

en: _Menus:
mg: _Karazan-tsafidy

en: Name
mg: Anarana

en: Show
mg: Asehoy

en: Cannot find home directory: not set in /etc/passwd and no value for $HOME in environment
mg: Tsy hita ny laha-tahirin'ny fandraisana: tsy voafaritra ao anatin'ny /etc/passwd ary tsy misy isa ho an'ny $HOME anatin'ny tontolo

en: Menu file
mg: Rakitra karazan-tsafidy

en: MENU_FILE
mg: RAKITRA_KARAZAN-TSAFIDY

en: Monitor for menu changes
mg: Mpandrindra ny fanovana ny karazan-tsafidy

en: Include <Exclude>d entries
mg: Ampidiro ao ireo fidirana <Exclude>d

en: Include NoDisplay=true entries
mg: Ampidiro ao ireo fidirana NoDisplay=true

en: Invalid desktop file ID
mg: ID'ny rakitry ny desktop diso

en: [Invalid Filename]
mg: [Anaran-drakitra diso]

en:  <excluded>
mg:  <tsy tadiditra>

en: 
    
    
    ==== Menu changed, reloading ====
mg: 
    
    
    ==== Voaova ny karazan-tsafidy. Miverina manokatra ====

en: Menu tree is empty
mg: Foana ny hazon'ny karazan-tsafidy

en: - test GNOME's implementation of the Desktop Menu Specification
mg: - manandrana ny fampiharan'ny GNOME ny famaritana ny karazan-tsafidin'ny desktop
