gnome-menus - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Sound & Video
sk: Zvuk a video

en: Multimedia menu
sk: Ponuka multimédií

en: Programming
sk: Programovanie

en: Tools for software development
sk: Nástroje pre vývoj softvéru

en: Education
sk: Vzdelávanie

en: Games
sk: Hry

en: Games and amusements
sk: Hry a zábava

en: Graphics
sk: Grafika

en: Graphics applications
sk: Grafické aplikácie

en: Programs for Internet access such as web and email
sk: Programy pre prístup k internetu, ako je www a e-mail

en: Office
sk: Kancelária

en: Office Applications
sk: Kancelárske aplikácie

en: System Tools
sk: Systémové nástroje

en: System configuration and monitoring
sk: Systémová konfigurácia a sledovanie

en: Universal Access
sk: Bezbariérový prístup

en: Universal Access Settings
sk: Nastavenia bezbariérového prístupu

en: Accessories
sk: Príslušenstvo

en: Desktop accessories
sk: Príslušenstvo pracovnej plochy

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Other
sk: Ostatné

en: Applications that did not fit in other categories
sk: Aplikácie, ktoré nezapadajú do ostatných kategórií

en: Sundry
sk: Rôzne

en: Utilities
sk: Nástroje

en: Small but useful GNOME tools
sk: Drobné ale užitočné nástroje GNOME

en: Web Applications
sk: Webové aplikácie

en: Applications and sites saved from Web
sk: Aplikácie a stránky uložené z webu
