gnome-menus - en to xh translation catalogue (36 entries)

en: Multimedia menu
xh: Imenu yezixhobo eziphathekayo zokugcina ulwazi ngokuphinda-phindeneyo

en: Sound & Video
xh: Isandi neVidiyo

en: Programming
xh: Ukwenziwa kweenkqubo

en: Tools for software development
xh: Izixhobo zokuphuhlisa ubucukubhede bekhompyutha

en: Education
xh: Imfundo

en: Games
xh: Imidlalo

en: Games and amusements
xh: Imidlalo nokuzihlekisa

en: Graphics
xh: Iimo zezibonakalisi-nkqubo

en: Graphics applications
xh: Iinkqubo ngeemo zezibonakalisi-nkqubo

en: Hardware
xh: Okungaphakathi eqokobheni lekhompyutha

en: Settings for several hardware devices
xh: Izicwangciso ezininzi zokungaphakathi eqokobheni lekhompyutha

en: Internet
xh: I-intanethi

en: Programs for Internet access such as web and email
xh: Iinkqubo zokufikelela kwi-Intanethi ezinjenge-web ne-imeyile

en: Office
xh: I-ofisi

en: Office Applications
xh: Iinkqubo ze-Ofisi

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
xh: Ubunikazi

en: Personal settings
xh: Izicwangciso ezizezam

en: System
xh: Isixokelelwano

en: System settings
xh: Imimiselo yenkqubo

en: System Tools
xh: Izixhobo Zeenkqubo

en: System configuration and monitoring
xh: Umiselo-nkqubo lwendlela emisiweyo kunye nokuhlola

en: Universal Access
xh: Indawo yongeno yezwe lonke

en: Universal Access Settings
xh: Izicwangciso zonikezelo zelizwe lonke

en: Accessories
xh: Izinto ezongezelelwayo

en: Desktop accessories
xh: Izinto ezongezelelwayo ze-desktop

en: Applications
xh: Iinkqubo

en: Applications that did not fit in other categories
xh: Iinkqubo ezingangeniyo kwezinye iindidi

en: Other
xh: Ezinye

en: Menu Editor
xh: Umhleli wemenyu

en: Edit Menus
xh: Hlela iimenyu

en: _Applications:
xh: _Iinkqubo:

en: _Defaults
xh: _Okwendalo

en: _Menus:
xh: Ii_menyu:

note: Translators: %s is the version number
en: Simple Menu Editor %s
xh: Umheli wemenyu olula %s

en: Name
xh: Igama

en: Show
xh: Bonisa
