gnome-menus - en to ast translation catalogue (52 entries)

en: Multimedia menu
ast: Menú multimedia

en: Sound & Video
ast: Soníu y Vídeu

en: Programming
ast: Programación

en: Tools for software development
ast: Ferramientes pa desendolcu de programes

en: Education
ast: Educación

en: Games
ast: Xuegos

en: Games and amusements
ast: Xuegos y entretenimientu

en: Graphics
ast: Gráficos

en: Graphics applications
ast: Aplicaciones gráfiques

en: Settings for several hardware devices
ast: Opciones pa dellos preseos de hardware

en: Internet and Network
ast: Internet y rede

en: Network-related settings
ast: Opciones rellacionaes col trabayu en rede

en: Look and Feel
ast: Aldéu

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
ast: Propiedaes que remanen l'aldéu y el comportamientu del escritoriu

en: Programs for Internet access such as web and email
ast: Programes p'accesu a Internet como web y corréu

en: Office
ast: Oficina

en: Office Applications
ast: Aplicaciones d'Oficina

en: Personal settings
ast: Preferencies personales

en: Administration
ast: Alministración

en: Change system-wide settings (affects all users)
ast: Fai cambeos nes preferencies globales del sistema (afeuta a tolos usuarios)

en: Personal preferences
ast: Preferencies personales

en: Preferences
ast: Preferencies

en: System
ast: Sistema

en: System settings
ast: Preferencies del sistema

en: System Tools
ast: Ferramientes del Sistema

en: System configuration and monitoring
ast: Configuración y monitorización del sistema

en: Universal Access
ast: Accesu universal

en: Universal Access Settings
ast: Preferencies del accesu universal

en: Accessories
ast: Accesorios

en: Desktop accessories
ast: Accesorios d'Escritoriu

en: Applications
ast: Aplicaciones

en: Personal preferences and administration settings
ast: Preferencies personales y parámetros d'alministración

en: Applications that did not fit in other categories
ast: Aplicaciones que nun encaxen n'otres estayes

en: Other
ast: Otres

en: Menu Editor
ast: Editor del Menú

en: Edit Menus
ast: Remanar Menús

en: _Applications:
ast: _Aplicaciones:

en: _Defaults
ast: _Predeterminaos

en: _Menus:
ast: _Menús:

en: Name
ast: Nome

en: Show
ast: Amosar

en: Cannot find home directory: not set in /etc/passwd and no value for $HOME in environment
ast: Nun pudo atopase la carpeta home: nun ta establecía en /etc/passwd y nun hai valor pa $HOME nel ambiente

en: Menu file
ast: Ficheru de menú

en: Monitor for menu changes
ast: Monitor pa cambeos nel menú

en: Include <Exclude>d entries
ast: Incluyir entraes <Exclude>

en: Include NoDisplay=true entries
ast: Incluyir entraes Nodisplay=true

en: Invalid desktop file ID
ast: ID de ficheru d'escritoriu non válidu

en: [Invalid Filename]
ast: [Nome de ficheru Inválidu]

en:  <excluded>
ast:  <escluyíes>

en: 
    
    
    ==== Menu changed, reloading ====
ast: 
    
    
    ==== Cambió'l menú, recargando ====

en: Menu tree is empty
ast: L'árbol del menú ta ermu

en: - test GNOME's implementation of the Desktop Menu Specification
ast: - prebe la implementación GNOME de la Especificación del Menú d'Escriyoriu
