metronome master - en to eu translation catalogue (18 entries)

[ctx: shortcut window]
en: General
eu: Orokorra

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
eu: Erakutsi lasterbideak

[ctx: shortcut window]
en: Quit
eu: Irten

[ctx: shortcut window]
en: Tap
eu: Kolpekatu

en: _Keyboard Shortcuts
eu: Las_ter-teklak

en: _About Metronome
eu: Metronome aplikazioari _buruz

en: TAP
eu: KOLPEKATU

en: Keep the tempo
eu: Eutsi tempoari

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Bar;Beat;Beats;BPM;Measure;Minute;Rhythm;Tap;Tempo;
eu: Konpasa;Kolpea;Kolpeak;KM;Neurria;Minutua;Erritmoa;Kolpetxoa;Tempoa;

en: Default window width
eu: Leihoaren zabalera lehenetsia

en: Default window height
eu: Leihoaren altuera lehenetsia

en: Default window maximized behaviour
eu: Maximizatutako leihoaren portaera lehenetsia

en: Default beats per bar
eu: Kolpe kopuru lehenetsia barrako

en: Default beats per minute
eu: Kolpe kopuru lehenetsia konpaseko

en: Metronome beats the rhythm for you, you simply need to tell it the required time signature and beats per minutes.
eu: Metronomek erritmoa ezartzen du zuretzat, beharrezko denbora-sinadura eta minutuko zenbat kolpe nahi dituzun besterik ez du behar.

en: You can also tap to let the application guess the required beats per minute.
eu: Kolpetxoak ere eman ditzakezu, aplikazioak minutuko zenbat kolpe nahi dituzun kalkulatu dezan.

en: Main window
eu: Leiho nagusia

en: Main window, narrow and running
eu: Leiho nagusia, estua eta exekutatzen
