metronome master - en to sk translation catalogue (15 entries)

[ctx: shortcut window]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
sk: Zobrazenie klávesových skratiek

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sk: Ukončenie

[ctx: shortcut window]
en: Tap
sk: Ťuknutie

en: _Keyboard Shortcuts
sk: _Klávesové skratky

en: _About Metronome
sk: _O aplikácii Metronóm

en: TAP
sk: ŤUK

en: Metronome
sk: Metronóm

en: Keep the tempo
sk: Udržiava rytmus

en: Default window width
sk: Predvolená šírka okna

en: Default window height
sk: Predvolená výška okna

en: Default window maximized behaviour
sk: Predvolené správanie maximalizácie okna

en: Default beats per bar
sk: Predvolený počet dôb na takt

en: Default beats per minute
sk: Predvolený počet dôb za minútu

en: Main window
sk: Hlavné okno
