gnome-mime-data 0.1 - en to sl translation catalogue (362 entries)

en: 2D chemical structure
sl: 2D kemijska struktura

en: 3D Studio image
sl: Slika 3D Studia

en: AIFC audio
sl: Zvok AIFC

en: AIFF audio
sl: Zvok AIFF

en: ANIM animation
sl: animacija ANIM

en: ARJ archive
sl: Arhiv ARJ

en: AVI video
sl: Video AVI

en: AbiWord document
sl: Dokument AbiWord-a

en: Active Server page
sl: Aktivna strežniška stran

en: Address card
sl: Vizitka

en: Adobe FrameMaker font
sl: Pisava Adobe FrameMaker

en: Adobe font metrics
sl: Metrike za pisave Adobe

en: Andrew Toolkit inset
sl: Seznam Andrew Toolkit-a

en: Application launcher
sl: Zaganjalnik programov

en: ApplixWare Graphics image
sl: Slika Applixware Graphics

en: Applixware Words document
sl: Dokument Applixware Words

en: Applixware presentation
sl: Predstavitev Applixware-a

en: Applixware spreadsheet
sl: Preglednica Applixware-a

en: Ar archive
sl: Arhiv ar

en: Assembly source code
sl: Izvorna koda v zbirniku

en: Audio
sl: Zvok

en: Authors list
sl: Seznam avtorjev

en: AutoCAD image
sl: Slika AutoCAD-a

en: BCPIO document
sl: Dokument BCPIO

en: BDF font
sl: Pisava BDF

en: Backup file
sl: Varnostna kopija datoteke

en: Basic audio
sl: Osnovni zvok

en: Bibliography record
sl: Bibliografski zapis

en: Binary program
sl: Binarni program

en: BitTorrent seed file
sl: Semenska datoteka BitTorrent

en: Blender file
sl: Datoteka Blender

en: Block device
sl: Blokovna naprava

en: Bzip2 compressed file
sl: Datoteka komprimirana z bzip2

en: C shell script
sl: Skripta za lupino C

en: C source code
sl: Izvorna koda v C

en: C source code header
sl: Glava izvorne kode C

en: C++ source code
sl: Izvorna koda v C++

en: CGI program
sl: Program CGI

en: CGM image
sl: Slika CGM

en: CMU raster image
sl: Rastrska slika CMU

en: CPIO archive
sl: Arhiv CPIO

en: CPIO archive (Gzip-compressed)
sl: Arhiv CPIO (komprimirana z gzip)

en: Calendar file
sl: Datoteka koledarja

en: Calendar or event document
sl: Dokument koledarja ali dogodka

en: Character device
sl: Znakovna naprava

en: Cinelerra editing sheet
sl: Odločitve urejanja Cinelerra

en: Comma-separated text document
sl: Dokument besedila ločenega z vejicami

en: Commodore 64 audio
sl: Zvok Commodore 64

en: Compound document
sl: Združen dokument

en: Compress-compressed file
sl: Datoteka komprimirana s compress

en: Compressed GIMP document
sl: Komprimiran dokument GIMPa

en: Corel Draw drawing
sl: Risba Corel Drawa

en: Crystalline structure model
sl: Strukturni model Crystalline

en: DCL script
sl: Skripta DCL

en: DOS font
sl: Pisava DOS

en: DOS/Windows program
sl: Program za DOS/Okena

en: DSSSL document
sl: Dokument DSSSL

en: DV video
sl: Video DV

en: DXF vector graphic
sl: Vektorska grafika DXF

en: Debian package
sl: Paket Debiana

en: Device Independant Bitmap
sl: Rastrska slika neodvisna od naprave

en: Dia diagram
sl: Diagram Dia

en: Digital Imaging and Communications in Medicine image
sl: Slika Digitalnega vzorčenja in komunikacij v medicini

en: Digital Moving Picture Exchange image
sl: Slika Izmenjave digitalnih filmov

en: Directory information file
sl: Datoteka s podatki o imeniku

en: DjVu image
sl: Slika DjVu

en: Document type definition
sl: Definicij vrste dokumenta

en: Documents
sl: Dokumenti

en: Documents/Diagram
sl: Dokumenti/Diagrami

en: Documents/Extended Markup Language (XML)
sl: Dokumenti/Razširjen označni jezik (XML)

en: Documents/Numeric
sl: Dokumenti/Numerični

en: Documents/Plain Text
sl: Dokumenti/Čisto besedilo

en: Documents/Presentation
sl: Dokumenti/Predstavitve

en: Documents/Project Management
sl: Dokumenti/Upravljanje projektov

en: Documents/Published Materials
sl: Dokumenti/Objavljeni materiali

en: Documents/Spreadsheet
sl: Dokumenti/Preglednice

en: Documents/TeX
sl: Dokumenti/TeX

en: Documents/Text Markup
sl: Dokumenti/Označeno besedilo

en: Documents/Vector Graphics
sl: Dokumenti/Vektorska grafika

en: Documents/Word Processor
sl: Dokumenti/Urejevalnik besedil

en: Documents/World Wide Web
sl: dokumenti/svetovni splet

en: Dolby Digital audio
sl: audio Dolby Digital

en: Dreamcast ROM
sl: Dreamcastov ROM

en: Emacs Lisp source code
sl: Izvorna koda Emacs Lisp

en: Email headers
sl: Glave e-pošte

en: Email message/mailbox
sl: Sporočilo e-pošte/poštni predal

en: Encrypted message
sl: Šifrirano sporočilo

en: Enlightenment theme
sl: Tema Enlightmenta

en: Enriched text document
sl: Dokument z obogatenim besedilom

en: Epiphany bookmarks file
sl: Datoteka z Epiphanijevimi zaznamki

en: FLAC audio
sl: Zvok FLAC

en: FLC animation
sl: Animacija FLC

en: FLI animation
sl: Animacija FLI

en: FastTracker II audio
sl: Zvok FastTracker II

en: FlashPix Image
sl: Slika FlashPix

en: Flexible Image Transport System
sl: Prilagodljiv sistem prenosa slik

en: Folder
sl: Mapa

en: Fortran source code
sl: Izvorna koda v Fortranu

en: FrameMaker interchange document
sl: Izmenjalni dokument FrameMakerja

en: G3 fax image
sl: Fax slika G3

en: GIF image
sl: Slika GIF

en: GIMP document
sl: Dokument GIMP

en: GMC link
sl: Povezava GMC

en: GNOME desktop theme
sl: Tema namizja GNOME

en: GNU Oleo Spreadsheet
sl: Preglednica GNU Oleo

en: GNU mail message
sl: Sporočilo GNU mail

en: GTK configuration
sl: Nastavitev GTKja

en: Game Boy ROM
sl: Game Boyev ROM

en: Genesis ROM
sl: Genesisov ROM

en: Glade project
sl: Projekt Gladea

en: GnuCash workbook
sl: Delovna knjiga GnuCasha

en: Gnumeric spreadsheet
sl: Preglednica Gnumeric

en: Gtar archive
sl: Arhiv gtar

en: Gtktalog Catalogue
sl: Katalog Gtktalog

en: Gzip-compressed file
sl: Daoteka komprimirana z gzip

en: HDF document
sl: Dokument HDF

en: HTML page
sl: Stran HTML

en: Haskell source code
sl: Izvorna koda v Haskellu

en: Help page
sl: Stran pomoči

en: IDL document
sl: Dokument IDL

en: IEF image
sl: Slika IEF

en: IFF image
sl: Slika IFF

en: ILBM image
sl: Slika ILBM

en: ISI video
sl: Video ISI

en: ISO image
sl: Odtis ISO

en: Images
sl: Slike

en: Impulse Tracker audio
sl: Zvok Impulse trackerja

en: Information
sl: Podatki

en: Information/Calendar
sl: Podatki/Koledarji

en: Information/Financial
sl: Podatki/Finančni

en: Installed GNOME desktop theme
sl: Nameščena tema namizja GNOME

en: JBuilder Project
sl: Projekt JBuilderja

en: JPEG image
sl: Slika JPEG

en: Java byte code
sl: Javina bajtna koda

en: Java code archive
sl: Arhiv kode Java

en: Java source code
sl: Izvorna koda v Javi

en: JavaScript source code
sl: Izvorna koda v JavaScript

en: KDE application details
sl: Podrobnosti KDEjevega programa

en: KIllustrator document
sl: Dokument KIllustratoja

en: KPresenter presentation
sl: Predstavitev KPresenterja

en: KSpread spreadsheet
sl: Preglednica KSpreada

en: KWord document
sl: Dokument KWorda

en: Korn shell script
sl: Skripta lupinska školjke Korn

en: LHA archive
sl: Arhiv LHA

en: LHARC archive
sl: Arhiv LHARC

en: LIBGRX font
sl: Pisava LIBGRX

en: LightWave object
sl: Predmet LightWavea

en: LightWave scene
sl: Scena LighteWavea

en: Linux PSF console font
sl: Konzolska pisava Linux PSF

en: Literate haskell source code
sl: Izvorna koda v dobesednem haskellu

en: Lotus 1-2-3 spreadsheet
sl: Preglednica Lotus-1-2-3

en: LyX document
sl: Dokument LyX

en: MIDI audio
sl: Zvok MIDI

en: MOD audio
sl: Zvok MOD

en: MP3 audio
sl: Zvok MP3

en: MP3 audio playlist
sl: Seznam predvajanja MP3jev

en: MPEG video
sl: Video MPEG

en: MPEG-4 audio
sl: zvok MPEG-4

en: MS ASF audio
sl: Avdio MS ASF

en: MS ASF video
sl: Video MS ASF

en: MS video
sl: Video MS

en: MSX ROM
sl: MSXov ROM

en: MacBinary file
sl: Datoteka MacBinary

en: Macintosh AppleDouble-encoded file
sl: Datoteka kodirana z Macintosh AppleDouble

en: Macintosh BinHex-encoded file
sl: Datoteka kodirana z Macintosh BinHex

en: Macintosh StuffIt archive
sl: Arhiv Macintosh StuffIt

en: Macromedia Flash file
sl: Datoteka Macromedia Flash

en: MagicPoint presentation
sl: Predstavitev MagicPoint

en: Magick image format
sl: Slika oblike Magick

en: Mail delivery report
sl: Poročilo o dostavi pošte

en: Mail disposition report
sl: Poročilo o stanju pošte

en: Mail system report
sl: Poročilo o poštnem sistemu

en: Makefile
sl: Graditeljska datoteka

en: Manual page
sl: Stran priročnika

en: Manual page (compressed)
sl: Stran priročnika (komprimirana)

en: Master System or Game Gear ROM
sl: Game Gearov ali Master Systemov ROM

en: MathML document
sl: Dokument MathML

en: Matroska video
sl: Video Matroska

en: Memory dump
sl: Izpis pomnilnika

en: Message
sl: Sporočilo

en: Message digest
sl: Bilten sporočil

en: Message in several formats
sl: Sporočilo zapisano v več oblikah

en: Microsoft Excel spreadsheet
sl: Preglednica Microsoft Excela

en: Microsoft PowerPoint document
sl: Dokument Microsoft PowerPointa

en: Microsoft WMV playlist
sl: Video Microsoft WMV

en: Microsoft WMV video
sl: Video Microsoft WMV

en: Microsoft Word document
sl: Dokument Microsoft Word

en: Microsoft video
sl: Video Microsoft

en: Monkey audio
sl: Zvok Monkey

en: Mozilla bookmarks file
sl: Datoteka Mozillinih zaznamkov

en: Multi-part message
sl: Večdelno sporočilo

en: NES ROM
sl: NESov ROM

en: Named pipe
sl: Poimenovana cev

en: Nautilus link
sl: Povezava Nautilusa

en: Netscape bookmarks file
sl: Datoteka Netscapeovih zaznamkov

en: Nintendo64 ROM
sl: ROM Nintenda64

en: Nullsoft video
sl: Video Nullsoft

en: ODA document
sl: Dokument ODA

en: Object code
sl: Predmetna koda

en: Objective C source code
sl: Izvorna koda v Objective C

en: Ogg audio
sl: Zvok ogg

en: OpenOffice.org Impress presentation
sl: Predstavitev OpenOffice.org Impress

en: OpenOffice.org Impress presentation template
sl: Predloga predstavitve OpenOffice.org Impress

en: OpenOffice.org Math document
sl: Dokument OpenOffice.org Math

en: OpenOffice.org Writer document
sl: Dokument OpenOffice.org Writer

en: OpenOffice.org Writer global document
sl: Globalni dokument OpenOffice.org Writer

en: OpenOffice.org Writer template
sl: Predloga OpenOffice.org Writer

en: OpenOffice.org drawing
sl: Risba OpenOffice.org

en: OpenOffice.org drawing template
sl: Predloga risbe OpenOffice.org

en: OpenOffice.org spreadsheet
sl: Preglednica OpenOffice.org

en: OpenOffice.org spreadsheet template
sl: Predloga preglednice OpenOffice.org

en: OpenType font
sl: Pisava OpenType

en: PBM image
sl: Slika PBM

en: PC Paintbrush image
sl: Slika PC Paintbrush

en: PCF font
sl: Pisava PCF

en: PDF document
sl: Dokument PDF

en: PEF program
sl: Program PEF

en: PGM image
sl: Slika PGM

en: PGN chess game
sl: Igra šaha PGN

en: PGP keys
sl: Ključi PGP

en: PGP message
sl: Sporočilo PGP

en: PGP signature
sl: Podpis PGP

en: PGP-encrypted file
sl: Datoteka zašifrirana s PGP

en: PHP script
sl: Skripta PHP

en: PICT image
sl: Slika PICT

en: PNG image
sl: Slika PNG

en: PNM image
sl: Slika PNM

en: PPM image
sl: Slika PPM

en: Packages
sl: Paketi

en: Palm OS database
sl: Zbirka podatkov Palm OS

en: Palm Pixmap image
sl: Rastrska slika Palm

en: Partial email message
sl: Del e-poštnega sporočila

en: Pascal source code
sl: Izvorna koda v Pascalu

en: Perl script
sl: Skripta Perl

en: Photo CD image
sl: Slika Photo CD

en: Photoshop document
sl: Dokument Photoshopa

en: Plain text document
sl: Dokument čistega besedila

en: Playlist
sl: Seznam predvajanja

en: PostScript Type 1 font
sl: Pisava PostScript Type 1

en: PostScript document
sl: Dokument PostScript

en: Profiler results
sl: Rezultati profiliranja

en: Project Plan
sl: Projektni načrt

en: Python byte code
sl: Phythonova bajtna koda

en: Python source code
sl: Izvorna koda v Pythonu

en: QuickTime movie
sl: Film QuickTime

en: Quicken document
sl: Dokument Quicken

en: Quicken for Windows document
sl: Dokument Quicken za Okna

en: RAR archive
sl: Arhiv RAR

en: README document
sl: Dokument README

en: RGB image
sl: Slika RGB

en: RIFF audio
sl: Zvok RIFF

en: RPM package
sl: Paket RPM

en: Raw Gray Sample
sl: Vzorec čiste sivine

en: RealAudio document
sl: Dokument RealAudio

en: RealAudio/Video document
sl: Dokument RealAudio/Video

en: RealVideo video
sl: Video RealVideo

en: Reference to remote file
sl: Navezava na oddaljeno datoteko

en: Rejected patch file
sl: Datoteka z zavrnjenim popravkom

en: Rich text document
sl: Dokument bogatega besedila

en: S/MIME file
sl: Datoteka S/MIME

en: S/MIME signature
sl: Podpis S/MIME

en: SGI video
sl: Video SGI

en: SGML document
sl: Dokument SGML

en: SHOUTcast playlist
sl: Seznam predvajanja SHOUTcast

en: SMIL script
sl: Skripta SMIL

en: SQL code
sl: Koda SQL

en: SUN Rasterfile
sl: Rastrska slika SUN

en: SV4 CPIO archive
sl: Arhiv SV4 CPIO

en: SV4 CPIP archive (with CRC)
sl: Arhiv SV4 CPIP (s CRCjem)

en: SVG art
sl: Delo SVG

en: Samba share
sl: Sambin deljen imenik

en: Scheme source code
sl: Izvorna koda v Schemeu

en: Scream Tracker 3 audio
sl: Zvok Scream tracker 3

en: Scream Tracker audio
sl: Zvok Scream tracker

en: Scream Tracker instrument
sl: Inštrument Scream trackerja

en: Search results
sl: Zadetki iskanja

en: Security
sl: Varnost

en: Setext document
sl: Dokument Setext

en: Shared Printer
sl: Tiskalnik v souporabi

en: Shared library
sl: Knjižnica v souporabi

en: Shell archive
sl: Arhiv lupine

en: Shell script
sl: Skripta lupine

en: Signed message
sl: Podpisano sporočilo

en: Silicon Graphics image
sl: Slika Silicon Graphics

en: Socket
sl: Vtič

en: Software Development
sl: Razvoj programja

en: Software Development/ROM Images
sl: Razvoj programja/Odtisi ROM

en: Software Development/Source Code
sl: Razvoj programja/Izvorna koda

en: Software author credits
sl: Zahvle avtorjem programja

en: Software installation instructions
sl: Navodila za namestitev programja

en: Software license terms
sl: Licenčni pogoji programja

en: Source code patch
sl: Popravek izvorne kode

en: Speech document
sl: Dokument Speech

en: Speedo font
sl: Pisava Speedo

en: Spreadsheet Interchange document
sl: Izmenjalni dokument preglednice Interexchange

en: Stampede package
sl: Paket Stampede

en: StarCalc spreadsheet
sl: Preglednica StarCalc

en: StarChart chart
sl: Graf StarChart

en: StarDraw drawing
sl: Risba StarDraw

en: StarImpress presentation
sl: Predstavitev StarImpress

en: StarMail file
sl: Datoteka StarMail

en: StarMath document
sl: Dokument StarMath

en: StarOffice extended metafile image
sl: Razširjena metadatotečna slika StarOffice

en: StarWriter document
sl: Dokument StarWriter

en: Style sheet
sl: Slogovna predloga

en: Sun mu-law audio
sl: Zvok v obliki Sun mu-law

en: SunOS News font
sl: Pisava SunOS News

en: Symbolic link
sl: Simbolična povezava

en: System
sl: Sistem

en: TIFF image
sl: Slika TIFF

en: Tab-separated text document
sl: Datoteka z besedilom ločenim s tabulatorji

en: Tar archive
sl: Arhiv tar

en: Tar archive (Bzip2-compressed)
sl: Arhiv tar (komprimiran z bzip2)

en: Tar archive (Gzip-compressed)
sl: Arhiv tar (komprimiran z gzip)

en: TarGA image
sl: Slika TarGA

en: Tcl script
sl: Skripta TCL

en: TeX document
sl: Dokument TeX

en: TeX dvi document
sl: Dokument TeX dvi

en: TeX font
sl: Pisava TeX

en: TeX font metrics
sl: Metrika za pisave TeX

en: TeXInfo document
sl: Dokument TeXInfo

en: Theme
sl: Tema

en: ToutDoux document
sl: Dokument ToutDoux

en: Troff document
sl: Dokument troff

en: Troff me input document
sl: Vhodni dokument troff me

en: Troff mm input document
sl: Vhodni dokument troff mm

en: Troff ms input document
sl: Vhodni dokument troff ms

en: TrueType font
sl: Pisava TrueType

en: Truevision Targa image
sl: Slika Targa Truevision

en: USENET news message
sl: Sporočilo novičarskih skupin USENET

en: Unidata netCDF document
sl: Dokument Unidata netCDF

en: Unknown type
sl: Neznana vrsta

en: User Interface
sl: uporabniški vmesnik

en: User Interface/Fonts
sl: Uporabniški vmesnik/pisave

en: Ustar archive
sl: Arhiv ustar

en: V font
sl: Pisava oblike V

en: VOC audio
sl: Zvok VOC

en: VRML document
sl: Dokument VRML

en: Verilog source code
sl: Izvorna koda v Verilog

en: Video
sl: video

en: Vivo video
sl: Video Vivo

en: WAIS source code
sl: Izvorna koda v WAISu

en: Wave audio
sl: Zvok wave

en: Wavelet video
sl: Video Wavelet

en: Web folder
sl: Spletna mapa

en: Windows bitmap image
sl: Bitna okenska slika

en: Windows icon image
sl: Ikona za Okna

en: Windows metafile graphics
sl: Metadatoteka okenske grafike

en: WordPerfect document
sl: Dokument WordPerfect

en: X bitmap image
sl: Bitna slika X

en: X window image
sl: Slika okna X

en: XBEL bookmarks file
sl: Datoteka zaznamkov XBEL

en: XML document
sl: Dokument XML

en: XPM image
sl: Slika XPM

en: Xbase database
sl: Zbirka podatkov Xbase

en: Yacc grammar source code
sl: Izvorna koda v gramatiki yacc

en: Z shell script
sl: Skripta za lupino Z

en: Zip archive
sl: Arhiv zip

en: Zoo archive
sl: Arhiv zoo

en: gettext translation
sl: Prevod oblike gettext

en: iPod software
sl: Programje iPod

en: xfig vector graphic
sl: Vektorska grafika xfig
