gnome-vfs - en to uk translation catalogue (362 entries)

en: 2D chemical structure
uk: двовимірна хімічна формула

en: 3D Studio image
uk: зображення у форматі 3D Studio

en: AIFC audio
uk: звук у форматі AIFC

en: AIFF audio
uk: звук у форматі AIFF

en: ANIM animation
uk: анімація у форматі ANIM

en: ARJ archive
uk: архів у форматі ARJ

en: AVI video
uk: відео у форматі AVI

en: AbiWord document
uk: документ у форматі AbiWord

en: Active Server page
uk: сценарій формату "активна сторінка серверу (*.asp)"

en: Address card
uk: візитна картка

en: Adobe FrameMaker font
uk: шрифт у форматі Adobe FrameMaker

en: Adobe font metrics
uk: метрики шрифту у форматі Adobe

en: Andrew Toolkit inset
uk: вкладка у форматі Andrew Toolkit

en: Application launcher
uk: програма запуску додатків

en: ApplixWare Graphics image
uk: зображення у форматі ApplixWare Graphics

en: Applixware Words document
uk: документ у форматі Applixware Words

en: Applixware presentation
uk: презентація у форматі Applixware

en: Applixware spreadsheet
uk: таблиця у форматі Applixware

en: Ar archive
uk: архів у форматі ar

en: Assembly source code
uk: програмний код на мові асемблер

en: Audio
uk: Звук

en: Authors list
uk: список авторів

en: AutoCAD image
uk: зображення у форматі AutoCAD

en: BCPIO document
uk: документ у форматі BCPIO

en: BDF font
uk: шрифт у форматі BDF

en: Backup file
uk: резервний файл

en: Basic audio
uk: звичайний аудіо-запис

en: Bibliography record
uk: бібліографічний запис

en: Binary program
uk: двійкова програма

en: BitTorrent seed file
uk: файл розсіювання програми BitTorrent

en: Blender file
uk: файл формату Blender

en: Block device
uk: блочний пристрій

en: Bzip2 compressed file
uk: файл стиснений у форматі bzip2

en: C shell script
uk: сценарій на мові C Shell

en: C source code
uk: вихідний код на мові Сі

en: C source code header
uk: файл-заголовок на мові Сі

en: C++ source code
uk: вихідний код на мові Сі++

en: CGI program
uk: програма типу CGI

en: CGM image
uk: зображення у форматі CGM

en: CMU raster image
uk: растрове зображення у форматі CMU

en: CPIO archive
uk: архів у форматі CPIO

en: CPIO archive (Gzip-compressed)
uk: стиснутий (gzip) архів у форматі CPIO

en: Calendar file
uk: файл календаря

en: Calendar or event document
uk: документ календаря чи події

en: Character device
uk: символьний пристрій

en: Cinelerra editing sheet
uk: лист редагування програми Cinelerra

en: Comma-separated text document
uk: текстовий документ з полями, розділеними комами

en: Commodore 64 audio
uk: звук у форматі Commodore 64

en: Compound document
uk: складений документ

en: Compress-compressed file
uk: файл стиснений у форматі compress

en: Compressed GIMP document
uk: стиснений документ у форматі GIMP

en: Corel Draw drawing
uk: рисунок у форматі Corel Draw

en: Crystalline structure model
uk: структурна модель програми Crystalline

en: DCL script
uk: сценарій типу DCL

en: DOS font
uk: шрифт у форматі DOS

en: DOS/Windows program
uk: програма DOS/Windows

en: DSSSL document
uk: документ у форматі DSSSL

en: DV video
uk: відео у форматі DV

en: DXF vector graphic
uk: векторна графіка у форматі DXF

en: Debian package
uk: пакет у форматі Debian

en: Device Independant Bitmap
uk: зображення у форматі DIB

en: Dia diagram
uk: діаграма у форматі Dia

en: Digital Imaging and Communications in Medicine image
uk: зображення у форматі Digital Imaging and Communications in Medicine

en: Digital Moving Picture Exchange image
uk: зображення у форматі Digital Moving Picture Exchange

en: Directory information file
uk: файл інформації про каталог

en: DjVu image
uk: зображення у форматі DjVu

en: Document type definition
uk: файл визначення типу документу (DTD)

en: Documents
uk: Документи

en: Documents/Diagram
uk: Документи/Діаграми

en: Documents/Extended Markup Language (XML)
uk: Документи/Розширювана мова розмітки (XML)

en: Documents/Numeric
uk: Документи/Числові

en: Documents/Plain Text
uk: Документи/Простий текст

en: Documents/Presentation
uk: Документи/Презентація

en: Documents/Project Management
uk: Документи/Керування проектами

en: Documents/Published Materials
uk: Документи/Опубліковані матеріали

en: Documents/Spreadsheet
uk: Документи/Електронні таблиці

en: Documents/TeX
uk: Документи/TeX

en: Documents/Text Markup
uk: Документи/Розмічений текст

en: Documents/Vector Graphics
uk: Документи/Векторна графіка

en: Documents/Word Processor
uk: Документи/Текстовий процесор

en: Documents/World Wide Web
uk: Документи/Всесвітня павутина (WWW)

en: Dolby Digital audio
uk: звук у форматі Dolby Digital

en: Dreamcast ROM
uk: ПЗП у форматі Dreamcast

en: Emacs Lisp source code
uk: вихідний код на мові Emacs Lisp

en: Email headers
uk: заголовки ел.листа

en: Email message/mailbox
uk: ел.лист/поштова скринька

en: Encrypted message
uk: зашифроване повідомлення

en: Enlightenment theme
uk: тема для віконного менеджера Enlightenment

en: Enriched text document
uk: розширений текстовий документ

en: Epiphany bookmarks file
uk: файл закладок броузера Epiphany

en: FLAC audio
uk: звук у форматі FLAC

en: FLC animation
uk: анімація у форматі FLC

en: FLI animation
uk: анімація у форматі FLI

en: FastTracker II audio
uk: звук у форматі FastTracker II

en: FlashPix Image
uk: зображення у форматі FlashPix

en: Flexible Image Transport System
uk: зображення у форматі Flexible Image Transport System

en: Folder
uk: тека

en: Fortran source code
uk: вихідний код на мові Fortran

en: FrameMaker interchange document
uk: документ у форматі обміну FrameMaker

en: G3 fax image
uk: факсимільне зображення у форматі G3

en: GIF image
uk: зображення у форматі GIF

en: GIMP document
uk: документ у форматі GIMP

en: GMC link
uk: посилання у форматі GMC

en: GNOME desktop theme
uk: тема стільниці середовища GNOME

en: GNU Oleo Spreadsheet
uk: таблиця у форматі GNU Oleo

en: GNU mail message
uk: поштове повідомлення у форматі GNU mail

en: GTK configuration
uk: файл налаштування GTK

en: Game Boy ROM
uk: ПЗП у форматі Game Boy

en: Genesis ROM
uk: ПЗП у форматі Genesis

en: Glade project
uk: проект у форматі Glade

en: GnuCash workbook
uk: книга у форматі GnuCash

en: Gnumeric spreadsheet
uk: таблиця у форматі Gnumeric

en: Gtar archive
uk: архів у форматі gtar

en: Gtktalog Catalogue
uk: каталог у форматі Gtktalog

en: Gzip-compressed file
uk: файл стиснутий у форматі gzip

en: HDF document
uk: документ у форматі HDF

en: HTML page
uk: сторінка у форматі HTML

en: Haskell source code
uk: вихідний код на мові Haskell

en: Help page
uk: сторінка довідки

en: IDL document
uk: документ у форматі IDL

en: IEF image
uk: зображення у форматі IEF

en: IFF image
uk: зображення у форматі IFF

en: ILBM image
uk: зображення у форматі ILBM

en: ISI video
uk: відео у форматі ISI

en: ISO image
uk: образ у форматі ISO

en: Images
uk: Зображення

en: Impulse Tracker audio
uk: звук у форматі Impulse Tracker

en: Information
uk: Інформація

en: Information/Calendar
uk: Інформація/Календар

en: Information/Financial
uk: Інформація/Фінанси

en: Installed GNOME desktop theme
uk: встановлена тема стільниці середовища GNOME

en: JBuilder Project
uk: проект у форматі JBuilder

en: JPEG image
uk: зображення у форматі JPEG

en: Java byte code
uk: байт-код у форматі Java

en: Java code archive
uk: архів у форматі Java

en: Java source code
uk: прграмний код на мові Java

en: JavaScript source code
uk: програмний код на мові JavaScript

en: KDE application details
uk: інформація про програму для KDE

en: KIllustrator document
uk: документ у форматі KIllustrator

en: KPresenter presentation
uk: презентація у форматі KPresenter

en: KSpread spreadsheet
uk: таблиця у форматі KSpread

en: KWord document
uk: документ у форматі KWord

en: Korn shell script
uk: сценарій на мові Korn Shell

en: LHA archive
uk: архів у форматі LHA

en: LHARC archive
uk: архів у форматі LHARC

en: LIBGRX font
uk: шрифт у форматі LIBGRX

en: LightWave object
uk: об'єкт у форматі LightWave

en: LightWave scene
uk: сцена у форматі LightWave

en: Linux PSF console font
uk: консольний шрифт у форматі Linux PSF

en: Literate haskell source code
uk: письменний вихідний код на мові Haskell

en: Lotus 1-2-3 spreadsheet
uk: таблиця у форматі Lotus 1-2-3

en: LyX document
uk: документ у форматі LyX

en: MIDI audio
uk: звук у форматі MIDI

en: MOD audio
uk: звук у форматі MOD

en: MP3 audio
uk: звук у форматі MP3

en: MP3 audio playlist
uk: список записів у форматі MP3

en: MPEG video
uk: відео у форматі MPEG

en: MPEG-4 audio
uk: звук у форматі MPEG-4

en: MS ASF audio
uk: звук у форматі MS ASF

en: MS ASF video
uk: відео у форматі MS ASF

en: MS video
uk: відео у форматі MS

en: MSX ROM
uk: ПЗП у форматі MSX

en: MacBinary file
uk: файл у форматі MacBinary

en: Macintosh AppleDouble-encoded file
uk: файл закодований у форматі Macintosh AppleDouble

en: Macintosh BinHex-encoded file
uk: файл закодований у форматі Macintosh BinHex

en: Macintosh StuffIt archive
uk: архів у форматі Macintosh StuffIt

en: Macromedia Flash file
uk: файл у форматі Macromedia Flash

en: MagicPoint presentation
uk: презентація у форматі MagicPoint

en: Magick image format
uk: зображення у форматі Magick image

en: Mail delivery report
uk: звіт про доставку пошти

en: Mail disposition report
uk: звіт про переміщення пошти

en: Mail system report
uk: звіт поштової системи

en: Makefile
uk: файл у форматі make

en: Manual page
uk: сторінка посібника (man)

en: Manual page (compressed)
uk: стиснута сторінка посібника (man)

en: Master System or Game Gear ROM
uk: ПЗП у форматі SMS чи Game Gear

en: MathML document
uk: документ у форматі MathML

en: Matroska video
uk: відео у форматі Matroska

en: Memory dump
uk: відбиток пам'яті

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message digest
uk: збірка повідомлень

en: Message in several formats
uk: повідомлення в декількох форматах

en: Microsoft Excel spreadsheet
uk: таблиця у форматі Microsoft Excel

en: Microsoft PowerPoint document
uk: документ у форматі Microsoft PowerPoint

en: Microsoft WMV playlist
uk: список записів у форматі Microsoft WMV

en: Microsoft WMV video
uk: відео у форматі Microsoft WMV

en: Microsoft Word document
uk: документ у форматі Microsoft Word

en: Microsoft video
uk: відео у форматі Microsoft

en: Monkey audio
uk: звук у форматі Monkey

en: Mozilla bookmarks file
uk: файл закладок браузера Mozilla

en: Multi-part message
uk: повідомлення з декількох частин

en: NES ROM
uk: ПЗП у форматі NES

en: Named pipe
uk: найменований канал

en: Nautilus link
uk: посилання у форматі Nautilus

en: Netscape bookmarks file
uk: файл закладок браузера Netscape

en: Nintendo64 ROM
uk: ПЗП у форматі Nintendo64

en: Nullsoft video
uk: відео у форматі Nullsoft

en: ODA document
uk: документ у форматі ODA

en: Object code
uk: об'єктний код

en: Objective C source code
uk: вихідний код на мові Objective C

en: Ogg audio
uk: звук у форматі ogg

en: OpenOffice.org Impress presentation
uk: презентація у форматі OpenOffice.org Impress

en: OpenOffice.org Impress presentation template
uk: шаблон презентації у форматі OpenOffice.org Impress

en: OpenOffice.org Math document
uk: документ у форматі OpenOffice.org Math

en: OpenOffice.org Writer document
uk: документ у форматі OpenOffice.org Writer

en: OpenOffice.org Writer global document
uk: глобальний документ у форматі OpenOffice.org Writer

en: OpenOffice.org Writer template
uk: шаблон у форматі OpenOffice.org Writer

en: OpenOffice.org drawing
uk: рисунок у форматі OpenOffice.org

en: OpenOffice.org drawing template
uk: шаблон рисунка у форматі OpenOffice.org

en: OpenOffice.org spreadsheet
uk: електронна таблиця у форматі OpenOffice.org

en: OpenOffice.org spreadsheet template
uk: шаблон електронної таблиці у форматі OpenOffice.org

en: OpenType font
uk: шрифт у форматі OpenType

en: PBM image
uk: зображення у форматі PBM

en: PC Paintbrush image
uk: зображення у форматі PC Paintbrush

en: PCF font
uk: шрифт у форматі PCF

en: PDF document
uk: документ у форматі PDF

en: PEF program
uk: програма у форматі PEF

en: PGM image
uk: зображення у форматі PGM

en: PGN chess game
uk: шахова гра у форматі PGN

en: PGP keys
uk: ключі у форматі PGP

en: PGP message
uk: повідомлення у форматі PGP

en: PGP signature
uk: підпис у форматі PGP

en: PGP-encrypted file
uk: файл закодований у форматі PGP

en: PHP script
uk: сценарій на мові PHP

en: PICT image
uk: зображення у форматі PICT

en: PNG image
uk: зображення у форматі PNG

en: PNM image
uk: зображення у форматі PNM

en: PPM image
uk: зображення у форматі PPM

en: Packages
uk: Пакети

en: Palm OS database
uk: база даних у форматі Palm OS

en: Palm Pixmap image
uk: зображення у форматі Palm Pixmap

en: Partial email message
uk: часткове повідомлення ел.пошти

en: Pascal source code
uk: програний код на мові Pascal

en: Perl script
uk: сценарій на мові Perl

en: Photo CD image
uk: зображення у форматі Photo CD

en: Photoshop document
uk: документ у форматі Photoshop

en: Plain text document
uk: простий текстовий документ

en: Playlist
uk: список записів

en: PostScript Type 1 font
uk: шрифт у форматі PostScript Type 1

en: PostScript document
uk: документ у форматі PostScript

en: Profiler results
uk: результати профілювання

en: Project Plan
uk: документ формату Project Plan

en: Python byte code
uk: байт-код у форматі Python

en: Python source code
uk: вихідний код на мові Python

en: QuickTime movie
uk: фільм у форматі QuickTime

en: Quicken document
uk: документ у форматі Quicken

en: Quicken for Windows document
uk: документ у форматі Quicken для Windows

en: RAR archive
uk: архів у форматі RAR

en: README document
uk: документ README

en: RGB image
uk: зображення у форматі RGB

en: RIFF audio
uk: звук у форматі RIFF

en: RPM package
uk: пакет у форматі RPM

en: Raw Gray Sample
uk: зображення у форматі Raw Gray Sample

en: RealAudio document
uk: документ у форматі RealAudio

en: RealAudio/Video document
uk: документ у форматі RealAudio/Video

en: RealVideo video
uk: відео у форматі RealVideo

en: Reference to remote file
uk: посилання на віддалений файл

en: Rejected patch file
uk: відкинутий файл латки

en: Rich text document
uk: тестовий документ з формуванням (rich text)

en: S/MIME file
uk: файл у форматі S/MIME

en: S/MIME signature
uk: підпис у форматі S/MIME

en: SGI video
uk: відео у форматі SGI

en: SGML document
uk: документ у форматі SGML

en: SHOUTcast playlist
uk: список записів у форматі SHOUTcast

en: SMIL script
uk: сценарій на мові SMIL

en: SQL code
uk: код на мові SQL

en: SUN Rasterfile
uk: растрове зображення у форматі SUN

en: SV4 CPIO archive
uk: архів у форматі SV4 CPIO

en: SV4 CPIP archive (with CRC)
uk: архів у форматі SV4 CPIP (з CRC)

en: SVG art
uk: зображення у форматі SVG

en: Samba share
uk: спільний ресурс сервера Samba

en: Scheme source code
uk: вихідний код на мові Scheme

en: Scream Tracker 3 audio
uk: звук у форматі Scream Tracker 3

en: Scream Tracker audio
uk: звук у форматі Scream Tracker

en: Scream Tracker instrument
uk: інструмент у форматі Scream Tracker

en: Search results
uk: результати пошуку

en: Security
uk: Безпека

en: Setext document
uk: документ у форматі Setext

en: Shared Printer
uk: спільний принтер

en: Shared library
uk: спільна бібліотека

en: Shell archive
uk: архів оболонки

en: Shell script
uk: сценарій оболонки

en: Signed message
uk: підписане повідомлення

en: Silicon Graphics image
uk: зображення у форматі Silicon Graphics

en: Socket
uk: сокет

en: Software Development
uk: Розробка ПЗ

en: Software Development/ROM Images
uk: Розробка ПЗ/Образи ПЗП

en: Software Development/Source Code
uk: Розробка ПЗ/Вихідний код

en: Software author credits
uk: довідка про авторів програми

en: Software installation instructions
uk: інструкції з встановлення програми

en: Software license terms
uk: ліцензійні умови програми

en: Source code patch
uk: латка вихідного коду

en: Speech document
uk: документ у форматі Speech

en: Speedo font
uk: шрифт у форматі Speedo

en: Spreadsheet Interchange document
uk: документ у форматі Spreadsheet Interchange

en: Stampede package
uk: пакет у форматі Stampede

en: StarCalc spreadsheet
uk: електронна таблиця у форматі StarCalc

en: StarChart chart
uk: графік у форматі StarChart

en: StarDraw drawing
uk: рисунок у форматі StarDraw

en: StarImpress presentation
uk: презентація у форматі StarImpress

en: StarMail file
uk: файл у форматі StarMail

en: StarMath document
uk: документ у форматі StarMath

en: StarOffice extended metafile image
uk: розширений метафайл зображення у форматі StarOffice

en: StarWriter document
uk: документ у форматі StarWriter

en: Style sheet
uk: таблиця стилів

en: Sun mu-law audio
uk: звук у форматі Sun mu-law

en: SunOS News font
uk: шрифт  у форматі SunOS News

en: Symbolic link
uk: символьне посилання

en: System
uk: Система

en: TIFF image
uk: зображення  у форматі TIFF

en: Tab-separated text document
uk: текстовий документ з полями, розділеними табуляціями

en: Tar archive
uk: архів у форматі tar

en: Tar archive (Bzip2-compressed)
uk: архів у форматі tar (стиснутий у програмою bzip2)

en: Tar archive (Gzip-compressed)
uk: архів у форматі tar (стиснутий у програмою gzip)

en: TarGA image
uk: зображення у форматі TarGA

en: Tcl script
uk: сценарій на мові Tcl

en: TeX document
uk: документ у форматі TeX

en: TeX dvi document
uk: документ у форматі dvi TeX

en: TeX font
uk: шрифт у форматі TeX

en: TeX font metrics
uk: метрики шрифту у форматі TeX

en: TeXInfo document
uk: документ у форматі TeXInfo

en: Theme
uk: тема

en: ToutDoux document
uk: документ у форматі ToutDoux

en: Troff document
uk: документ у форматі troff

en: Troff me input document
uk: вхідний документ у форматі troff me

en: Troff mm input document
uk: вхідний документ у форматі troff mm

en: Troff ms input document
uk: вхідний документ у форматі troff ms

en: TrueType font
uk: шрифт у форматі TrueType

en: Truevision Targa image
uk: зображення Truevision Targa

en: USENET news message
uk: повідомлення новин у форматі USENET

en: Unidata netCDF document
uk: документ у форматі Unidata netCDF

en: Unknown type
uk: невідомий тип

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: User Interface/Fonts
uk: Інтерфейс користувача/Шрифти

en: Ustar archive
uk: архів у форматі ustar

en: V font
uk: шрифт у форматі V

en: VOC audio
uk: звук у форматі VOC

en: VRML document
uk: документ у форматі VRML

en: Verilog source code
uk: вихідний код на мові Verilog

en: Video
uk: Відео

en: Vivo video
uk: відео у форматі Vivo

en: WAIS source code
uk: вихідний код на WAIS

en: Wave audio
uk: звук у форматі wave

en: Wavelet video
uk: відео у форматі Wavelet

en: Web folder
uk: веб-тека

en: Windows bitmap image
uk: растрове зображення у форматі Windows

en: Windows icon image
uk: зображення піктограми у форматі Windows

en: Windows metafile graphics
uk: графіка у форматі Windows metafile

en: WordPerfect document
uk: документ у форматі WordPerfect

en: X bitmap image
uk: растрове зображення у форматі X Window

en: X window image
uk: зображення у форматі X Window

en: XBEL bookmarks file
uk: файл закладок у форматі XBEL

en: XML document
uk: документ у форматі XML

en: XPM image
uk: зображення у форматі XPM

en: Xbase database
uk: база даних у форматі Xbase

en: Yacc grammar source code
uk: вихідний текст для аналізатора Yacc

en: Z shell script
uk: сценарій на мові Z Shell

en: Zip archive
uk: архів у форматі zip

en: Zoo archive
uk: архів у форматі zoo

en: gettext translation
uk: переклад у форматі gettext

en: iPod software
uk: програмне забезпечення iPod

en: xfig vector graphic
uk: векторна графіка у форматі xfig
