gnome-mines master - en to cs translation catalogue (79 entries)

en: GNOME Mines
cs: Miny GNOME

en: Clear hidden mines from a minefield
cs: Vyčistěte skryté miny z minového pole

en: GNOME Mines is a puzzle game where you search for hidden mines. Flag the spaces with mines as quickly as possible to make the board a safer place. You win the game when you’ve flagged every mine on the board. Be careful not to trigger one, or the game is over!
cs: Miny GNOME jsou logická hra, ve které hledáte skryté miny. Označte co nejrychleji místa s minami, aby se hrací deska stala bezpečným místem. Vyhráváte, jakmile máte označeny všechny miny. Dávejte pozor, abyste přitom žádnou neodpálili, jinak hra končí.

en: You can select the size of the field you want to play on at the start of the game. If you get stuck, you can ask for a hint: there’s a time penalty, but that’s better than hitting a mine!
cs: Na začátku hry si můžete zvolit velikost pole, na kterém chcete hrát. Když jste v nesnázích, můžete požádat o radu – to vás bude sice stát trestný čas, ale je to lepší než odpálit minu.

en: The GNOME Project
cs: Projekt GNOME

en: Mines
cs: Miny

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: minesweeper;
cs: odminování;hledání min;

en: Small board
cs: Malá herní deska

en: Medium board
cs: Střední herní deska

en: Big board
cs: Velká herní deska

en: The theme to use
cs: Použitý motiv

en: The title of the tile theme to use.
cs: Název motivu herních kamenů, který se má použít.

en: Use the unknown flag
cs: Používat vlaječku pro neznámé

en: Set to true to be able to mark squares as unknown.
cs: Nastavte na zapnuto, abyste mohli označovat políčka jako neznámá.

en: Enable automatic placing of flags
cs: Povolit automatické umísťování vlaječek

en: Set to true to automatically flag squares as mined when enough squares are revealed
cs: Nastavte na zapnuto, chcete-li, aby se automaticky umisťovaly vlaječky na políčka s minami v případě, že je odkryto dostatek okolních políček

en: Enable animations
cs: Povolit animace

en: Set to false to disable theme-defined transition animations
cs: Nastavte na vypnuto, když chcete zakázat animace přechodů definovaných v motivu

en: Number of columns in a custom game
cs: Počet sloupců ve vlastní hře

en: Number of rows in a custom game
cs: Počet řádek ve vlastní hře

en: The number of mines in a custom game
cs: Počet min ve vlastní hře

en: Board size
cs: Velikost hrací desky

en: Size of the board (0-2 = small-large, 3 = custom)
cs: Velikost hrací desky (0-2 = malá-velká, 3 = vlastní)

en: Width of the window in pixels
cs: Šířka okna v pixelech.

en: Height of the window in pixels
cs: Výška okna v pixelech.

en: true if the window is maximized
cs: Zapnuto, pokud je okno maximalizováno

[ctx: shortcut window]
en: Window and game
cs: Okno a hra

[ctx: shortcut window]
en: Start a new game
cs: Začít novou hru

[ctx: shortcut window]
en: Restart game with current settings
cs: Začít hru znovu se současným nastavením

[ctx: shortcut window]
en: Pause the game
cs: Pozastavit hru

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
cs: Zobrazit nápovědu

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
cs: Otevřít nabídku

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
cs: Zobrazit klávesové zkratky

[ctx: shortcut window]
en: Quit
cs: Ukončit

[ctx: shortcut window]
en: Game size selection
cs: Výběr velikosti hry

[ctx: shortcut window]
en: Game size: small
cs: Velikost hry: malá

[ctx: shortcut window]
en: Game size: medium
cs: Velikost hry: střední

[ctx: shortcut window]
en: Game size: large
cs: Velikost hry: velká

[ctx: shortcut window]
en: Game size: custom
cs: Velikost hry: vlastní

[ctx: shortcut window]
en: In-game
cs: Ve hře

[ctx: shortcut window]
en: Move the keyboard cursor
cs: Přesunout klávesový kurzor

[ctx: shortcut window]
en: Reveal field
cs: Odkrýt pole

[ctx: shortcut window]
en: Toggle field flag state
cs: Přepnout označení stavu vlaječkou

en: _Width
cs: Šířk_a

en: _Height
cs: _Výška

en: Percent _mines
cs: Procento _min

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Play Game
cs: _Hrát hru

en: _Pause
cs: _Pozastavit

en: Change _Difficulty
cs: Změnit o_btížnost

en: _Best Times
cs: Nej_lepší časy

en: _Play Again
cs: _Hrát znovu

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Print release version and exit
cs: Vypsat verzi vydání a skončit

en: Small game
cs: Malá hra:

en: Medium game
cs: Střední hra:

en: Big game
cs: Velká hra:

en: _Scores
cs: _Skóre

en: A_ppearance
cs: Vz_hled

en: _Use Question Flags
cs: Po_užívat nejisté vlaječky

en: _Keyboard Shortcuts
cs: K_lávesové zkratky

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _About Mines
cs: O _aplikaci Miny

note: Label on the scores dialog
en: Minefield:
cs: Minové pole:

note: For the scores dialog. First width, then height, then number of mines.
en: %d × %d, %d mine | %d × %d, %d mines
cs[0]: %d × %d, %d mina
cs[1]: %d × %d, %d miny
cs[2]: %d × %d, %d min

en: Custom
cs: Vlastní

en: <b>%d</b> mine | <b>%d</b> mines
cs[0]: <b>%d</b> mina
cs[1]: <b>%d</b> miny
cs[2]: <b>%d</b> min

en: Do you want to start a new game?
cs: Chcete začít novou hru?

en: If you start a new game, your current progress will be lost.
cs: Pokud začnete novou hru, bude váš postup v té stávající ztracen.

en: Keep Current Game
cs: Zachovat stávající hru

en: Start New Game
cs: Začít novou hru

en: St_art Over
cs: Z_ačít novou

en: _Resume
cs: Pok_račovat

en: Play _Again
cs: _Hrát znovu

en: Main game:
cs: Hlavní hra:

en: Score:
cs: Skóre:

en: Resizing and SVG support:
cs: Změna velikosti a podpora SVG:

en: Clear explosive mines off the board
cs: Vyčistěte hrací desku od nášlapných min

en: Select Theme
cs: Výběr motivu
