gnome-games 0 - en to hr translation catalogue (78 entries)

en: GNOME Mines
hr: GNOME Mine

en: Clear hidden mines from a minefield
hr: Uklonite skrivene mine iz minskog polja

en: GNOME Mines is a puzzle game where you search for hidden mines. Flag the spaces with mines as quickly as possible to make the board a safer place. You win the game when you’ve flagged every mine on the board. Be careful not to trigger one, or the game is over!
hr: GNOME mine je igra slagalice gdje tražite skrivene mine. Označite što brže prostor s minama kako bi ploču učinili sigurnijim mjestom. Pobijedili ste kada su označene sve mine na ploči. Budite oprezni da ne aktivirate minu, tada igra završava!

en: You can select the size of the field you want to play on at the start of the game. If you get stuck, you can ask for a hint: there’s a time penalty, but that’s better than hitting a mine!
hr: Možete odabrati željenu veličinu polja na početku igre. Ako zapnete, možete zatražiti savjet: postoji kazneno vrijeme, ali i to je bolje od naleta na minu!

en: The GNOME Project
hr: GNOME projekt

en: Mines
hr: Mine

en: Small board
hr: Mala ploča

en: Medium board
hr: Srednja ploča

en: Big board
hr: Velika ploča

en: The theme to use
hr: Tema koja će se koristiti

en: The title of the tile theme to use.
hr: Naziv teme pločice koja će se kroistiti.

en: Use the unknown flag
hr: Koristi oznaku za nepoznato

en: Set to true to be able to mark squares as unknown.
hr: Odaberi za označavanje polja kao nepoznatog.

en: Enable automatic placing of flags
hr: Omogući automatsko smještanje oznaka

en: Set to true to automatically flag squares as mined when enough squares are revealed
hr: Odaberi za automatsko označavanje kvadrata kao miniranih kada je dovoljno kvadrata otkriveno

en: Enable animations
hr: Omogući animacije

en: Set to false to disable theme-defined transition animations
hr: Odaberi za onemogućavanje temom određeni prijelaz animacija

en: Number of columns in a custom game
hr: Broj stupaca u prilagođenoj igri

en: Number of rows in a custom game
hr: Broj redaka u prilagođenoj igri

en: The number of mines in a custom game
hr: Broj mina u prilagođenoj igri

en: Board size
hr: Veličina ploče

en: Size of the board (0-2 = small-large, 3 = custom)
hr: Veličina ploče (0-2 = mala-velika, 3=prilagođena)

en: Width of the window in pixels
hr: Širina prozora u pikselima

en: Height of the window in pixels
hr: Visina prozora u pikselima

en: true if the window is maximized
hr: istinito ako je potrozor uvećan

[ctx: shortcut window]
en: Window and game
hr: Prozor i igra

[ctx: shortcut window]
en: Start a new game
hr: Pokreni novu igru

[ctx: shortcut window]
en: Restart game with current settings
hr: Ponovno pokreni igru s trenutnim postavkama

[ctx: shortcut window]
en: Pause the game
hr: Pauziraj igru

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
hr: Prikaži priručnik

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
hr: Otvori izbornik

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
hr: Pogledajte prečace tipkovnice

[ctx: shortcut window]
en: Quit
hr: Zatvori

[ctx: shortcut window]
en: Game size selection
hr: Odabir veličine igre

[ctx: shortcut window]
en: Game size: small
hr: Veličina igre: mala

[ctx: shortcut window]
en: Game size: medium
hr: Veličina igre: srednja

[ctx: shortcut window]
en: Game size: large
hr: Veličina igre: velika

[ctx: shortcut window]
en: Game size: custom
hr: Veličina igre: prilagođena

[ctx: shortcut window]
en: In-game
hr: U igri

[ctx: shortcut window]
en: Move the keyboard cursor
hr: Pomakni pokazivač tipkovnice

[ctx: shortcut window]
en: Reveal field
hr: Otkrij polje

[ctx: shortcut window]
en: Toggle field flag state
hr: Uklj/Isklj oznaku stanja polja

en: _Width
hr: _Širina

en: _Height
hr: _Visina

en: Percent _mines
hr: Postotak _mina

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Play Game
hr: _Pokreni igru

en: _Pause
hr: _Pauza

en: Change _Difficulty
hr: Promijeni _težinu

en: _Best Times
hr: _Najbolji rezultati

en: _Play Again
hr: _Igraj ponovno

en: Paused
hr: Pauzirano

en: Print release version and exit
hr: Prikaži inačicu i zatvori

en: Small game
hr: Mala igra

en: Medium game
hr: Srednja igra

en: Big game
hr: Velika igra

en: _Scores
hr: _Rezultati

en: A_ppearance
hr: I_zgled

en: _Use Question Flags
hr: _Koristi oznake upitnika

en: _Keyboard Shortcuts
hr: _Prečaci tipkovnice

en: _Help
hr: _Priručnik

en: _About Mines
hr: _O Minama

note: Label on the scores dialog
en: Minefield:
hr: Minsko polje:

note: For the scores dialog. First width, then height, then number of mines.
en: %d × %d, %d mine | %d × %d, %d mines
hr[0]: %d × %d, %d mina
hr[1]: %d × %d, %d mine
hr[2]: %d × %d, %d mina

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: <b>%d</b> mine | <b>%d</b> mines
hr[0]: <b>%d</b> mina
hr[1]: <b>%d</b> mine
hr[2]: <b>%d</b> mina

en: Do you want to start a new game?
hr: Želite li pokrenuti novu igru?

en: If you start a new game, your current progress will be lost.
hr: Ako pokrenete novu igru, vaš trenutni napredak će biti izgubljen.

en: Keep Current Game
hr: Nastavi trenutnu igru

en: Start New Game
hr: Pokreni novu igru

en: St_art Over
hr: Po_kreni ponovno

en: _Resume
hr: _Nastavi

en: Play _Again
hr: Igraj _ponovno

en: Main game:
hr: Glavna igra:

en: Score:
hr: Rezultat:

en: Resizing and SVG support:
hr: Promjena veličine i SVG podrška:

en: Clear explosive mines off the board
hr: Ukloni eksplozivne mine s ploče

en: Select Theme
hr: Odaberi temu
