gnome-mines master - en to sl_SI translation catalogue (79 entries)

en: GNOME Mines
sl_SI: GNOME Mine

en: Clear hidden mines from a minefield
sl_SI: Očistite minsko polje skritih min

en: GNOME Mines is a puzzle game where you search for hidden mines. Flag the spaces with mines as quickly as possible to make the board a safer place. You win the game when you’ve flagged every mine on the board. Be careful not to trigger one, or the game is over!
sl_SI: Igra Gnome Mine je igra iskanja skritih min. Mesta, kjer so mine, je treba čim hitreje označiti z zastavicami. Igre je konec, ko so pravilno označena vsa polja z minami. Če stopite na polje z mino, je igre konec.

en: You can select the size of the field you want to play on at the start of the game. If you get stuck, you can ask for a hint: there’s a time penalty, but that’s better than hitting a mine!
sl_SI: Na začetku igre je mogoče izbrati velikost igralnega polja. Če se igra zaplete, je mogoče dobiti namig, ki pa je kaznovan s časovnim pribitkom.

en: The GNOME Project
sl_SI: Projekt GNOME

en: Mines
sl_SI: Mine

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: minesweeper;
sl_SI: minolovec;mine;mines;bombe;minesweeper;

en: Small board
sl_SI: Majhno polje

en: Medium board
sl_SI: Srednje polje

en: Big board
sl_SI: Veliko polje

en: The theme to use
sl_SI: Uporabljena tema

en: The title of the tile theme to use.
sl_SI: Ime uporabljene teme zbirke ploščic.

en: Use the unknown flag
sl_SI: Uporabi neznano oznako

en: Set to true to be able to mark squares as unknown.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da označite polja kot neznana.

en: Enable automatic placing of flags
sl_SI: Omogoči samodejno postavitev zastavic

en: Set to true to automatically flag squares as mined when enough squares are revealed
sl_SI: Izbrana možnost omogoča samodejno označevanje polj kot preiskana, ko je odkritih dovolj sosednjih polj.

en: Enable animations
sl_SI: Omogoči animiranje

en: Set to false to disable theme-defined transition animations
sl_SI: Ne prikaži animacij prehodov

en: Number of columns in a custom game
sl_SI: Število stolpcev v igri po meri

en: Number of rows in a custom game
sl_SI: Število vrstic v igri po meri

en: The number of mines in a custom game
sl_SI: Število min v igri po meri

en: Board size
sl_SI: Velikost plošče

en: Size of the board (0-2 = small-large, 3 = custom)
sl_SI: Velikost plošče (0 – 2 = mala – velika, 3 = po meri)

en: Width of the window in pixels
sl_SI: Širina okna v točkah

en: Height of the window in pixels
sl_SI: Višina okna v točkah

en: true if the window is maximized
sl_SI: prav, če je okno razpeto.

[ctx: shortcut window]
en: Window and game
sl_SI: Okno in igra

[ctx: shortcut window]
en: Start a new game
sl_SI: Začne novo igro

[ctx: shortcut window]
en: Restart game with current settings
sl_SI: Začne novo igro s trenutnimi nastavitvami

[ctx: shortcut window]
en: Pause the game
sl_SI: Naredi premor igranja

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
sl_SI: Pokaže pomoč

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
sl_SI: Odpre meni

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
sl_SI: Pokaže tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Konča program

[ctx: shortcut window]
en: Game size selection
sl_SI: Izbor velikosti igre

[ctx: shortcut window]
en: Game size: small
sl_SI: Velikost polja: majhna

[ctx: shortcut window]
en: Game size: medium
sl_SI: Velikost polja: srednja

[ctx: shortcut window]
en: Game size: large
sl_SI: Velikost polja: velika

[ctx: shortcut window]
en: Game size: custom
sl_SI: Velikost polja: po meri

[ctx: shortcut window]
en: In-game
sl_SI: V igri

[ctx: shortcut window]
en: Move the keyboard cursor
sl_SI: Premakne kazalko tipkovnice

[ctx: shortcut window]
en: Reveal field
sl_SI: Razkrije polje

[ctx: shortcut window]
en: Toggle field flag state
sl_SI: Preklopi stanje zastavice polja

en: _Width
sl_SI: _Širina

en: _Height
sl_SI: _Višina

en: Percent _mines
sl_SI: Odstotek _min na polju

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Play Game
sl_SI: _Igraj igro

en: _Pause
sl_SI: _Premor

en: Change _Difficulty
sl_SI: Spremeni težavnost

en: _Best Times
sl_SI: _Najboljši časi

en: _Play Again
sl_SI: _Nova igra

en: Paused
sl_SI: Premor

en: Print release version and exit
sl_SI: Izpiši različico programa in končaj

en: Small game
sl_SI: Kratka igra

en: Medium game
sl_SI: Srednja igra

en: Big game
sl_SI: Dolga igra

en: _Scores
sl_SI: _Točke

en: A_ppearance
sl_SI: _Videz

en: _Use Question Flags
sl_SI: _Uporabi zastavice z vprašaji

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _About Mines
sl_SI: _O igri

note: Label on the scores dialog
en: Minefield:
sl_SI: Minsko polje:

note: For the scores dialog. First width, then height, then number of mines.
en: %d × %d, %d mine | %d × %d, %d mines
sl_SI[0]: %d × %d, %d min
sl_SI[1]: %d × %d, %d mina
sl_SI[2]: %d × %d, %d mini
sl_SI[3]: %d × %d, %d mine

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: <b>%d</b> mine | <b>%d</b> mines
sl_SI[0]: <b>%d</b> min
sl_SI[1]: <b>%d</b> mina
sl_SI[2]: <b>%d</b> mini
sl_SI[3]: <b>%d</b> mine

en: Do you want to start a new game?
sl_SI: Ali želite začeti novo igro?

en: If you start a new game, your current progress will be lost.
sl_SI: Z začetkom nove igre, se trenutna igra konča.

en: Keep Current Game
sl_SI: Ohrani trenutno igro

en: Start New Game
sl_SI: Začni novo igro

en: St_art Over
sl_SI: Z_ačni znova

en: _Resume
sl_SI: Na_daljuj

en: Play _Again
sl_SI: Nova _igra

en: Main game:
sl_SI: Osnovna igra:

en: Score:
sl_SI: Rezultat:

en: Resizing and SVG support:
sl_SI: Spreminjanje velikosti in podpora za SVG:

en: Clear explosive mines off the board
sl_SI: Počisti mine na igralni plošči.

en: Select Theme
sl_SI: Izbor teme
