gnome-games 1.3.90 - en to wa translation catalogue (5 entries)

en: Mines
wa: Tchamp d' menes

en: Paused
wa: Djoké

en: Custom
wa: A vosse môde

en: Main game:
wa: Mwaisse djeu:

en: Score:
wa: Ponts:
