gnome-games master - en to kk translation catalogue (74 entries)

en: Mines
kk: Миналар

en: Clear hidden mines from a minefield
kk: Миналар өрісінен жасырын миналарды тазарту

en: Mines is a puzzle game where you search for hidden mines. Flag the spaces with mines as quickly as possible to make the board a safer place. You win the game when you’ve flagged every mine on the board. Be careful not to trigger one, or the game is over!
kk: Сапёр ойыны — жасырын миналарды іздейтін жұмбақ ойыны. Миналары бар бос орындарды тақтаны қауіпсіз қылу үшін тезірек белгілеңіз. Тақтадағы әрбір минаның жалаушасы болған кезде ойынды жеңіп шығасыз. Ешбір минаны белсендірмеңіз, өйткені ойын аяқталады!

en: You can select the size of the field you want to play on at the start of the game. If you get stuck, you can ask for a hint: there’s a time penalty, but that’s better than hitting a mine!
kk: Ойынның басында ойналатын өрістің өлшемін таңдауға болады. Егер тұрып қалсаңыз, тұспал сұрауға болады: бұл уақыт кідірісін қосады, бірақ бұл минаға тап болудан жақсы!

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: minesweeper;
kk: minesweeper;миналар;сапер;сапёр;

en: Small board
kk: Кішкентай тақта

en: Medium board
kk: Орташа тақта

en: Big board
kk: Үлкен тақта

en: The theme to use
kk: Қолданатын тема

en: The title of the tile theme to use.
kk: Қолданылатын плиткалар темасының атауы.

en: Use the unknown flag
kk: Белгісіз жалаушасын қолдану

en: Set to true to be able to mark squares as unknown.
kk: Плиткаларды белгісіз ретінде белгілеу мүмкіндігін іске қосу үшін "true" етіп орнатыңыз.

en: Enable automatic placing of flags
kk: Жалаушаларды автоматты түрде орналастыруды іске қосу

en: Set to true to automatically flag squares as mined when enough squares are revealed
kk: Жеткілікті плитка саны ашылған кезде, плиткаларды мина ретіне автобелгілеу үшін "true" етіп орнатыңыз

en: Enable animations
kk: Анимацияларды іске қосу

en: Set to false to disable theme-defined transition animations
kk: Темаға негізделген ауысу анимациясын сөндіру үшін "false" етіп орнатыңыз

en: Number of columns in a custom game
kk: Таңдауыңызша ойындағы бағандар саны

en: Number of rows in a custom game
kk: Таңдауыңызша ойындағы жолдар саны

en: The number of mines in a custom game
kk: Таңдауыңызша ойындағы миналар саны

en: Board size
kk: Тақта өлшемі

en: Size of the board (0-2 = small-large, 3 = custom)
kk: Тақта өлшемі (0-2 = кіші-үлкен, 3=таңдауыңызша)

en: Width of the window in pixels
kk: Терезе ені, пиксельмен

en: Height of the window in pixels
kk: Терезе биіктігі, пиксельмен

en: true if the window is maximized
kk: терезе максималды болса, мәні true болады

[ctx: shortcut window]
en: Window and game
kk: Терезе және ойын

[ctx: shortcut window]
en: Start a new game
kk: Жаңа ойынды бастау

[ctx: shortcut window]
en: Restart game with current settings
kk: Ойынды ағымдағы баптаулармен қайта іске қосу

[ctx: shortcut window]
en: Pause the game
kk: Ойынды аялдату

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
kk: Көмекті көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
kk: Мәзірді ашу

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтарын көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcut window]
en: Game size selection
kk: Ойын өлшемін таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Game size: small
kk: Ойын өлшемі: шағын

[ctx: shortcut window]
en: Game size: medium
kk: Ойын өлшемі: орташа

[ctx: shortcut window]
en: Game size: large
kk: Ойын өлшемі: үлкен

[ctx: shortcut window]
en: Game size: custom
kk: Ойын өлшемі: таңдауыңызша

[ctx: shortcut window]
en: In-game
kk: Ойында

[ctx: shortcut window]
en: Move the keyboard cursor
kk: Пернетақта курсорын жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Reveal field
kk: Өрісті ашу

[ctx: shortcut window]
en: Toggle field flag state
kk: Өріс жалаушасы күйін ауыстыру

en: _Scores
kk: _Есептер

en: A_ppearance
kk: Сырт _көрінісі

en: _Use Question Flags
kk: Сұрақ жалаушаларын қол_дану

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Mines
kk: Миналар ойыны тур_алы

en: _Width
kk: _Ені

en: _Height
kk: _Биіктігі

en: Percent _mines
kk: _Миналар пайызы

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Play Game
kk: _Ойнау

en: Paused
kk: Аялдатылған

en: Print release version and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару және шығу

en: Small game
kk: Кішкентай ойын

en: Medium game
kk: Орташа ойын

en: Big game
kk: Үлкен ойын

note: Label on the scores dialog
en: Minefield:
kk: Миналар өрісі:

note: For the scores dialog. First width, then height, then number of mines.
en: %d × %d, %d mine | %d × %d, %d mines
kk[0]: %d × %d, %d мина

en: Custom
kk: Таңдауыңызша

en: <b>%d</b> mine | <b>%d</b> mines
kk[0]: <b>%d</b> мина

en: Do you want to start a new game?
kk: Жаңа ойынды бастағыңыз келе ме?

en: If you start a new game, your current progress will be lost.
kk: Егер жаңа ойынды бастасаңыз, ағымдағы прогресс жоғалады.

en: Keep Current Game
kk: Ағымдағы ойынды сақтап қалу

en: Start New Game
kk: Жаңа ойын

en: St_art Over
kk: Б_асынан бастау

en: _Pause
kk: _Аялдату

en: _Resume
kk: Жа_лғастыру

en: Play _Again
kk: Қ_айта ойнау

en: Main game:
kk: Негізгі ойын:

en: Score:
kk: Нәтиже:

en: Resizing and SVG support:
kk: Өлшемін өзгерту және SVG қолдауы:

en: Clear explosive mines off the board
kk: Тақтадан жарылыс қаупі бар миналарды тазартыңыз

en: Select Theme
kk: Теманы таңдау
