gnome-games MASTER - en to et translation catalogue (62 entries)

en: Mines
et: Miiniväli

en: Clear hidden mines from a minefield
et: Miinivälja puhastamine sinna peidetud miinidest

en: minesweeper;
et: minesweeper;miiniväli;

en: Use the unknown flag
et: Tundmatu välja lipu kasutamine

en: Set to true to be able to mark squares as unknown.
et: Kui märgitud, siis saab mänguvälju tundmatuks märkida.

en: Warning about too many flags
et: Hoiatus liiga paljude lippude korral

en: Set to true to enable warning icons when too many flags are placed.
et: Kui märgitud, siis on liiga suure lippude hulga kohta käivad hoiatused lubatud.

en: Display border around numbers
et: Numbrite ümber näidatakse raami

en: Set to true to display a border around mine indication numbers.
et: Kui märgitud, näidatakse miinide numbrite ümber raami.

en: Enable automatic placing of flags
et: Lippude automaatse paigutamise lubamine

en: Set to true to automatically flag squares as mined when enough squares are revealed
et: Kui märgitud, näitavad lipud automaatselt miine, kui piisavalt ruute on avatud

en: Number of columns in a custom game
et: Kohandatud mängulaua veergude arv

en: Number of rows in a custom game
et: Kohandatud mängulaua ridade arv

en: The number of mines in a custom game
et: Kohandatud mängus olevate miinide arv

en: Board size
et: Mängulaua suurus

en: Size of the board (0-2 = small-large, 3=custom)
et: Laua suurus (0-2 = väike-suur, 3=kohandatud)

en: Width of the window in pixels
et: Akna laius pikslites

en: Height of the window in pixels
et: Akna kõrgus pikslites

en: true if the window is maximized
et: tõene, kui aken on maksimeeritud

en: true if the window is fullscren
et: tõene, kui aken on täisekraanil

en: _New Game
et: _Uus mäng

en: _Replay Size
et: _Mängukorduse suurus

en: _Hint
et: _Vihje

en: _Pause
et: _Peata

en: _Fullscreen
et: _Täisekraan

en: _Scores
et: _Tulemused

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Help
et: A_bi

en: _About
et: _Programmist lähemalt

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _New
et: _Uus

en: Hint
et: Vihje

en: Field Size
et: Välja suurus

en: H_orizontal:
et: _Horisontaalne:

en: _Vertical:
et: _Vertikaalne:

en: _Number of mines:
et: _Miinide arv:

en: _Play Game
et: Mä_ngi

en: _Leave Fullscreen
et: _Välju täisekraanvaatest

en: <b>%d</b> mine | <b>%d</b> mines
et[0]: <b>%d</b> miin
et[1]: <b>%d</b> miini

en: Flags: %u/%u
et: Lipud: %u/%u

en: Do you want to start a new game?
et: Kas soovid alustada uut mängu?

en: If you start a new game, your current progress will be lost.
et: Kui sa alustad uut mängu, läheb su praegune mäng kaotsi.

en: Keep Current Game
et: Jätka praegust mängu

en: Start New Game
et: Alusta uut mängu

en: Res_ume
et: _Jätka

en: Time
et: Aeg

en: Main game:
et: Põhimäng:

en: Score:
et: Tulemus:

en: Resizing and SVG support:
et: Suuruse muutmise ja SVG tugi:

en: Faces:
et: Näod:

en: Graphics:
et: Graafika:

en: The popular logic puzzle minesweeper. Clear mines from a board using hints from squares you have already uncovered.
    
    Mines is a part of GNOME Games.
et: Populaarne miiniotsimise mäng. Juba avatud väljade abil tuletatakse miine sisaldavad väljad.
    
    "Miiniväli" kuulub GNOME mängude koosseisu.

en: GNOME Games web site
et: GNOME mängude veebisait

en: Mines Preferences
et: Miinivälja eelistused

en: _Use "I'm not sure" flags
et: Kasutatakse _lippu "Ma pole kindel"

en: _Warn if too many flags have been placed
et: _Hoiatus liiga paljude lippude korral

en: _Display numbers with border
et: _Numbritel on raam

en: New Game
et: Uus mäng

en: Size:
et: Suurus:

en: Date
et: Kuupäev

en: %u × %u, %u mine | %u × %u, %u mines
et[0]: %u × %u, %u miin
et[1]: %u × %u, %u miini

en: Paused
et: Peatatud
