gnome-music master - en to as translation catalogue (69 entries)

en: Window size
as: উইন্ডোৰ আকাৰ

en: Window size (width and height).
as: উইন্ডোৰ আকাৰ (প্ৰস্থ আৰু উচ্চতা)

en: Window position
as: উইন্ডোৰ অৱস্থান

en: Window position (x and y).
as: উইন্ডোৰ অৱস্থান (x আৰু y)।

en: Window maximized
as: উইন্ডোৰ সৰ্বাধিক আকাৰ

en: Window maximized state.
as: উইন্ডোৰ সৰ্বাধিক আকাৰ অৱস্থা।

en: Playback repeat mode
as: প্লেবেক পুনৰাবৃত্তি অৱস্থা

note: Translators: Don't translate allowed values, just the description in the brackets
en: Value identifies whether to repeat or randomize playback through the collection. Allowed values are: "none" (repeat and shuffle are off), "song" (repeat current song), "all" (repeat playlist, no shuffle), "shuffle" (shuffle playlist, presumes repeat all).
as: মানে চিনাক্ত কৰে সংগ্ৰহৰে প্লেবেক পুনৰাবৃত্তি কৰা হব নে যাদৃচ্ছিক কৰা হব। অনুমোদিত মান: "none" (পুনৰাবৃত্তি আৰু ছাফল বন্ধ থাকে), "song" (বৰ্তমান গীতৰ পুনৰাবৃত্তি), "all" (প্লেলিস্টৰ পুনৰাবৃত্তি, ছাফল নাই), "shuffle" (প্লেলিস্ট ছাফল কৰক, পুনৰাবৃত্তি ভাৱি লয়)।

en: Search mode
as: সন্ধান অৱস্থা

en: If true, the search bar is shown.
as: যদি সত্য, সন্ধান বাৰ দেখুৱা হয়।

en: Music
as: সংগীত

en: Music Player
as: সংগীত প্লেয়াৰ

en: Play and organize your music collection
as: আপোনাৰ সংগীত সংগ্ৰহ বজাওক আৰু সংগঠিত কৰক

en: GNOME Music
as: GNOME সংগীত

en: Music is the new GNOME music playing application.
as: সংগীত হল নতুন GNOME সংগীত বজোৱা এপ্লিকেচন।

en: Untitled
as: শীৰ্ষকহীন

en: Unknown Album
as: অজ্ঞাত এলবাম

en: Unknown Artist
as: অজ্ঞাত শিল্পী

en: Not playing
as: বজোৱা নাই

note: TRANSLATORS: by refers to the artist, from to the album
en: by %s, from %s
as: %s দ্বাৰা, %s ৰ পৰা

en: Previous
as: পূৰ্বৱৰ্তী

en: Pause
as: বিৰাম দিয়ক

en: Play
as: বজাওক

en: Next
as: পৰৱৰ্তী

en: All
as: সকলো

en: Artist
as: শিল্পী

en: Album
as: এলবাম

en: Track Title
as: ট্ৰেকৰ শীৰ্ষক

en: Local
as: স্থানীয়

en: Sources
as: উৎসসমূহ

en: Match
as: মিল

en: Selected %d item | Selected %d items
as[0]: নিৰ্বাচিত %d বস্তু
as[1]: নিৰ্বাচিত %d বস্তুবোৰ

en: Click on items to select them
as: বস্তুবোৰ নিৰ্বাচন কৰিবলৈ সিহতক ক্লিক কৰক

en: No Music found!
     Put some files into the folder %s
as: কোনো সংগীত পোৱা নগল!
     ফোল্ডাৰ %s ত কিছুমান ফাইল থওক

en: Albums
as: এলবামসমূহ

en: Songs
as: সংগীতবোৰ

en: Artists
as: শিল্পীসকল

en: All Artists
as: সকলো শিল্পী

en: Playlists
as: প্লেলিস্টসমূহ

en: %d Song | %d Songs
as[0]: %d গান
as[1]: %d গানসমূহ

en: %d min
as: %d মিন

en: New Playlist
as: নতুন প্লেলিস্ট

en: Empty
as: ৰিক্ত

en: Copyright © 2013 GNOME Music Developers
as: স্বত্বাধিকাৰ © ২০১৩ GNOME সংগীত উন্নয়নকাৰীসকল

en: A music player and management application for GNOME.
as: GNOME ৰ বাবে এটা সংগীত প্লেয়াৰ আৰু ব্যৱস্থাপনা এপ্লিকেচন।

en: Visit GNOME Music website
as: GNOME সংগীত ৱেবছাইটলৈ যাওক

en: GNOME Music is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    GNOME Music is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with GNOME Music; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA.
    
    The GNOME Music authors hereby grant permission for non-GPL compatible GStreamer plugins to be used and distributed together with GStreamer and GNOME Music.  This permission is above and beyond the permissions granted by the GPL license by which GNOME Music is covered.  If you modify this code, you may extend this exception to your version of the code, but you are not obligated to do so.  If you do not wish to do so, delete this exception statement from your version.
as: GNOME সংগীত এটা বিনামুলিয়া চফ্টৱেৰ; আপুনি Free Software Foundation ৰ দ্বাৰা প্ৰকাশিত GNU General Public License ৰ চুক্তিসমূহৰ অন্তৰ্গত ইয়াক পুনৰ বিলাব পাৰিব অথবা সলনি  কৰিব পাৰিব; হৈতো অনুজ্ঞাৰ সংস্কৰণ ২, অথবা (আপুনাৰ বিকল্পত) যিকোনো পৰৱৰ্তী সংস্কৰণ।
    
    GNOME সংগীত এইটো আশাত বিলোৱা হৈছে যে ই ব্যৱহাৰযোগ্য হ'ব, কিন্তু কোনো ৱাৰেন্টি নথকাকৈ; ব্যৱসায়ীক  অথবা কোনো এটা বিশেষ কাৰণৰ যোগ্যতাৰ বাবে বুজুৱা ৱাৰেন্টি  নথকাকৈ। অধিক জানিবলৈ  GNU General Public License চাওক। 
    
    আপুনি হৈতো ইতিমধ্যে GNOME সংগীতৰ সৈতে GNU General Public License ৰ কপি এটা পাইছে। যদি নাই , Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA লৈ লিখক।
    
    GNOME সংগীত লেখকসকলে ইয়াৰ দ্বাৰা GStreamer আৰু GNOME সংগীতৰ সৈতে non-GPL সংগত GStreamer প্লাগিনসমূহ ব্যৱহাৰ আৰু একেলগে বিতৰণ কৰাৰ অনুমতি দিছে। এই অনুমতি GNOME সংগীতক অনুজ্ঞিত কৰা GPL অনুজ্ঞা দ্বাৰা প্ৰদান কৰা অনুমতিসমূহৰ ওপৰত আৰু অধিক বিস্তাৰিত। যদি আপুনি এই ক'ড পৰিবৰ্তন কৰে, আপুনি এই ব্যতিক্ৰমক আপোনাৰ ক'ডৰ সংস্কৰণলৈ প্ৰসাৰন কৰিব পাৰে, কিন্তু আপুনি এনেকুৱা কৰিবলৈ বাধ্য নহয়। যদি আপুনি এনেকুৱা কৰিব নিবিচাৰে, এই ব্যতিক্ৰম বিবৃতিক আপোনাৰ সংস্কৰণৰ পৰা মচি পেলাব।

en: Released
as: উন্মোচিত

en: Running Length
as: চলাৰ দৈৰ্ঘ্য

en: _New Playlist
as: নতুন প্লেলিস্ট (_N)

en: _Help
as: সহায় (_H)

en: _About
as: বিষয়ে (_A)

en: _Quit
as: প্ৰস্থান কৰক (_Q)

en: Shuffle
as: সানমিহলি কৰক

en: Repeat All
as: সকলো পুনৰাবৃত্তি কৰক

en: Repeat Song
as: গান পুনৰ বজাওক

en: Shuffle/Repeat Off
as: সানমিহলি/পুনৰাবৃত্তি বন্ধ

en: No Music Found
as: কোনো সংগীত পোৱা নগল

en: Select All
as: সকলো বাছক

en: Select None
as: একো নাবাছিব

en: Search
as: সন্ধান কৰক

en: Select
as: বাছক

en: Cancel
as: বাতিল কৰক

en: Back
as: পিছলৈ

en: Add to Playlist
as: প্লেলিস্টলৈ যোগ কৰক

en: Remove from Playlist
as: প্লেলিস্টৰ পৰা আতৰাওক

en: _Play
as: বজাওক (_P)

en: _Delete
as: মচি পেলাওক (_D)

en: Select Playlist
as: প্লেলিস্ট বাছক
