gnome-music master - en to hr translation catalogue (119 entries)

en: Music
hr: Glazba

en: Play and organize your music collection
hr: Slušajte i organizirajte svoju glazbenu kolekciju

en: An easy and pleasant way to play your music.
hr: Jednostavan i ugodan način slušanja glazbe.

en: Find tracks in your local collection, use automatically generated playlists or curate a fresh one.
hr: Potražite pjesme u svojoj lokalnoj fonoteci, koristite automatski stvorene popise izvođenja ili stvorite nove.

en: The GNOME Music developers
hr: GNOME Glazbeni razvijatelji

en: Music Player
hr: Glazbeni svirač

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Music;Player;
hr: Glazba;Svirač;

en: Window size
hr: Veličina prozora

en: Window size (width and height).
hr: Veličina prozora (širina i visina).

en: Window maximized
hr: Prozor uvećan

en: Window maximized state.
hr: Stanje uvećanog prozora.

en: Playback repeat mode
hr: Način ponavljanja reprodukcije

note: Translators: Don't translate allowed values, just the description in the brackets
en: Value identifies whether to repeat or randomize playback through the collection. Allowed values are: “none” (repeat and shuffle are off), “song” (repeat current song), “all” (repeat playlist, no shuffle), “shuffle” (shuffle playlist, presumes repeat all).
hr: Vrijednost određuju treba li ponoviti ili naizmjenično reproducirati kolekciju. Dopuštene vrijednosti su: “none” (ponavljanje i naizmjenična reprodukcija su isključeni), “song” (ponovi trenutnu pjesmu), “all” (ponovi popis izvođenja, bez naizmjenične reprodukcije), “shuffle” (naizmjenična reprodukcija popisa izvođenja, pretpostavlja ponavljanje svega).

en: Enable ReplayGain
hr: Omogući normalizaciju zvuka

en: Enables or disables ReplayGain for albums
hr: Omogući ili onemogući normalizaciju zvuka za albume

en: Inhibit system suspend
hr: Opozovi suspendiranje sustava

en: Enables or disables inhibiting system suspend while playing music
hr: Omogućuje ili onemogućuje opoziv suspendiranja sustava pri slušanju glazbe

en: Report music history to Last.fm
hr: Prijavi povijest slušanja na Last.fm

en: Enables or disables sending scrobbles and the “currently playing” info to Last.fm.
hr: Omogući ili onemogući slanje skroblanja i "trenutne reprodukcije" na Last.fm.

en: Play
hr: Reproduciraj

en: _Play
hr: _Sviraj

en: Add to _Favorite Songs
hr: Dodaj u _omiljene pjesme

en: _Add to Playlist…
hr: _Dodaj na popis izvođenja…

en: Last.fm Account
hr: Last.fm račun

en: Report Music Listening
hr: Prijavi povijest slušanja

en: _Keyboard Shortcuts
hr: _Prečaci tipkovnice

en: _Help
hr: _Priručnik

en: _About Music
hr: _O Glazbi

en: Welcome to Music
hr: Dobrodošli u Glazbu

en: Menu
hr: Izbornik

en: Select
hr: Odaberi

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: Search
hr: Pretraga

en: Back
hr: Natrag

[ctx: shortcut window]
en: General
hr: Općenito

[ctx: shortcut window]
en: Close window
hr: Zatvori prozor

[ctx: shortcut window]
en: Search
hr: Pretraga

[ctx: shortcut window]
en: Help
hr: Priručnik

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
hr: Prečaci

[ctx: shortcut window]
en: Playback
hr: Reprodukcija

[ctx: shortcut window]
en: Play/Pause
hr: Reproduciraj/Pauziraj

[ctx: shortcut window]
en: Next song
hr: Sljedeća pjesma

[ctx: shortcut window]
en: Previous song
hr: Prijašnja pjesma

[ctx: shortcut window]
en: Toggle repeat
hr: Uklj/Isklj ponavljanje

[ctx: shortcut window]
en: Toggle shuffle
hr: Uklj/Isklj ponavljanje

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
hr: Navigacija

[ctx: shortcut window]
en: Go to Albums
hr: Idi u albume

[ctx: shortcut window]
en: Go to Artists
hr: Idi u izvođače

[ctx: shortcut window]
en: Go to Songs
hr: Idi u pjesme

[ctx: shortcut window]
en: Go to Playlists
hr: Idi u popise izvođenja

[ctx: shortcut window]
en: Go back
hr: Idi natrag

en: Last.fm is a music discovery service that gives you personalised recommendations based on the music you listen to.
hr: Last.fm je usluga za otkrivanje glazbe koja vam daje personalizirane preporuke na temelju glazbe koju slušate.

en: Music Reporting Not Setup
hr: Prijava glazbe nije postavljena

en: Login to your Last.fm account to report your music listening.
hr: Prijavite se u svoj Last.fm račun kako bi mogli prijaviti svoje slušanje glazbe.

en: Login
hr: Prijava

en: Previous
hr: Prijašnja

en: Next
hr: Sljedeća

en: _Delete
hr: _Obriši

en: _Rename…
hr: _Preimenuj…

en: Playlist Name
hr: Naziv popis izvođenja

en: _Done
hr: _Završeno

en: Enter a name for your first playlist
hr: Upišite naziv za vaš prvi popis izvođenja

en: C_reate
hr: S_tvori

en: New Playlist…
hr: Novi popis izvođenja…

en: Add
hr: Dodaj

en: Add to Playlist
hr: Dodaj na popis izvođenja

en: _Add
hr: _Dodaj

en: Artists
hr: Izvođači

en: View All
hr: Prikaži sve

en: Albums
hr: Albumi

en: Songs
hr: Pjesme

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Select None
hr: Bez odabira

en: Click on items to select them
hr: Kliknite na stavku za odabir

en: _Add to Playlist
hr: _Dodaj na popis izvođenja

en: _Remove from Playlist
hr: _Ukloni s popisa izvođenja

en: The GNOME Project
hr: GNOME projekt

en: Copyright The GNOME Music Developers
hr: Autorsko pravo GNOME Glazbeni razvijatelji

en: Translated by
hr: Preveli

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Most Played
hr: Najslušanije

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Never Played
hr: Nepreslušano

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Recently Played
hr: Nedavno slušano

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Recently Added
hr: Nedavno dodano

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Favorite Songs
hr: Omiljene pjesme

en: Unable to play the file
hr: Nemoguća reprodukcija datoteke

en: _Find in {}
hr: _Pretraži u {}

note: TRANSLATORS: separator for two codecs
en:  and
hr:  i

en: {} is required to play the file, but is not installed. | {} are required to play the file, but are not installed.
hr[0]: {} je potreban za reprodukciju datoteke, ali nije instaliran.
hr[1]: {} su potrebni za reprodukciju datoteke, ali nisu instalirani.
hr[2]: {} su potrebni za reprodukciju datoteke, ali nisu instalirani.

en: Playing music
hr: Reprodukcija glazbe

note: Translators: "shuffle" causes tracks to play in random order.
en: Shuffle
hr: Naizmjenično

en: Repeat Song
hr: Ponovi pjesmu

en: Repeat All
hr: Ponovni sve

en: Shuffle/Repeat Off
hr: Naizmjenično/Ponovi isključi

en: Playlist {} removed
hr: Popis izvođenja {} uklonjen

en: Undo
hr: Vrati

en: {} removed from {}
hr: {} uklonjeno iz {}

en: Unknown album
hr: Nepoznat album

en: Unknown Artist
hr: Nepoznati izvođač

en: Your XDG Music directory is not set.
hr: Vaš XDG glazbeni direktorij nije postavljen.

en: Music Folder
hr: Glazbena mapa

note: TRANSLATORS: This is a label to display a link to open user's music folder. {} will be replaced with the translated text 'Music folder'
en: The contents of your {} will appear here.
hr: Sadržaj vaše {} će se pojaviti ovdje.

en: No Music Found
hr: Glazba nije pronađena

en: Try a Different Search
hr: Pokušaj drugačiju pretragu

en: GNOME Music could not connect to Tracker.
hr: GNOME Glazba se ne može povezati s Pratiteljem.

en: Your music files cannot be indexed without Tracker running.
hr: Ne može se stvoriti sadržaj vaših glazbenih datoteka bez pokrenutog Pratitelja.

en: Your system Tracker version seems outdated.
hr: Izgleda da je inačica vašeg Pratitelja sustava zastarjela.

en: Music needs Tracker version 3.0.0 or higher.
hr: Glazba treba Pratitelja inačice 3.0.0 ili novijeg.

en: Playlists
hr: Popis izvođenja

en: Artists Results
hr: Rezultati izvođača

en: Albums Results
hr: Rezultati albuma

en: {} minute | {} minutes
hr[0]: {} minuta
hr[1]: {} minute
hr[2]: {} minuta

en: Disc {}
hr: Disk {}

en: Selected {} song | Selected {} songs
hr[0]: Odabrana {} pjesma
hr[1]: Odabrane {} pjesme
hr[2]: Odabrane {} pjesama

en: Your music listening is reported to Last.fm.
hr: Vaše slušanje glazbe je prijavljeno na Last.fm.

en: Your music listening is not reported to Last.fm.
hr: Vaše slušanje glazbe nije prijavljeno na Last.fm.

note: TRANSLATORS: displays the username of the Last.fm account
en: Logged in as {}
hr: Prijavljeni kao {}

en: Configure
hr: Podesi

en: Pause
hr: Pauziraj

en: {} Song | {} Songs
hr[0]: {} pjesma
hr[1]: {} pjesme
hr[2]: {} pjesama
