gnome-music master - en to kk translation catalogue (116 entries)

en: Music
kk: Музыка

en: Play and organize your music collection
kk: Музыкалық жинағыңызды ойнау және реттеу

en: An easy and pleasant way to play your music.
kk: Музыканы ойнатудың оңай әрі жағымды жолы.

en: Find tracks in your local collection, use automatically generated playlists or curate a fresh one.
kk: Жергілікті жинақтағы тректерді тауып, автоматты түрде жасалған ойнату тізімдерін пайдаланыңыз немесе жаңасын жасаңыз.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Music developers
kk: GNOME музыкасы әзірлеушілері

en: Music Player
kk: Музыка ойнатқышы

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Music;Player;
kk: Music;Player;Музыка;Плеер;

en: Window size
kk: Терезе өлшемі

en: Window size (width and height).
kk: Терезе өлшемі (ені мен биіктігі).

en: Window maximized
kk: Терезе максималды етілген

en: Window maximized state.
kk: Терезенің максималды күйі.

en: Playback repeat mode
kk: Ойнату қайталау режимі

note: Translators: Don't translate allowed values, just the description in the brackets
en: Value identifies whether to repeat or randomize playback through the collection. Allowed values are: “none” (repeat and shuffle are off), “song” (repeat current song), “all” (repeat playlist, no shuffle), “shuffle” (shuffle playlist, presumes repeat all).
kk: Бұл мән ойнату кезінде жинақ ішінде қайталау және араластыру режимдерін көрсетеді. Рұқсат етілген мәндері: "none" (қайталау және араластыру жоқ), "song" (ағымдағы өлеңді қайталау), "all" (ойнату тізімін қайталау, араластыру жоқ), "shuffle" (ойнату тізімін араластырып қолдану, барлығын қайталауды білдіреді).

en: Enable ReplayGain
kk: ReplayGain іске қосу

en: Enables or disables ReplayGain for albums
kk: Альбомдар үшін ReplayGain іске қосу не сөндіру

en: Inhibit system suspend
kk: Жүйелік ұйықтатуды болдырмау

en: Enables or disables inhibiting system suspend while playing music
kk: Музыканы ойнату кезінде жүйелік ұйықтату режиміне өтуді іске қосады немесе сөндіреді

en: Albums
kk: Альбомдар

en: Play
kk: Ойнату

en: _Play
kk: Ой_нату

en: Add to _Favorite Songs
kk: _Таңдамалы өлеңдерге қосу

en: _Add to Playlist…
kk: Ойнату тізіміне қ_осу…

en: Artists
kk: Әртістер

en: Menu
kk: Мәзір

en: Search
kk: Іздеу

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

en: Help
kk: Көмек

en: About Music
kk: Музыка қолданбасы туралы

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Close window
kk: Терезені жабу

[ctx: shortcut window]
en: Search
kk: Іздеу

[ctx: shortcut window]
en: Help
kk: Көмек

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
kk: Жарлықтар

[ctx: shortcut window]
en: Playback
kk: Ойнату

[ctx: shortcut window]
en: Play/Pause
kk: Аялдату

[ctx: shortcut window]
en: Next song
kk: Келесі өлең

[ctx: shortcut window]
en: Previous song
kk: Алдыңғы өлең

[ctx: shortcut window]
en: Toggle repeat
kk: Қайталауды іске қосу/сөндіру

[ctx: shortcut window]
en: Toggle shuffle
kk: Араластыруды іске қосу/сөндіру

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
kk: Навигация

[ctx: shortcut window]
en: Go to Albums
kk: Альбомдарға өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to Artists
kk: Әртістерге өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to Songs
kk: Өлеңдерге өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to Playlists
kk: Ойнату тізімдеріне өту

[ctx: shortcut window]
en: Go back
kk: Артқа өту

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Rename…
kk: Атын ө_згерту…

en: Playlist Name
kk: Ойнату тізімінің аты

en: _Done
kk: _Дайын

en: Add to Playlist
kk: Ойнату тізіміне қосу

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Add
kk: Қо_су

en: Enter a name for your first playlist
kk: Бірінші ойнату тізіміңіздің атын енгізіңіз

en: C_reate
kk: _Жасау

en: New Playlist…
kk: Жаңа ойнату тізімі…

en: Add
kk: Қосу

en: Player Settings
kk: Ойнатқыш баптаулары

en: Repeat Mode
kk: Қайталау режимі

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Song
kk: Өлең

en: All
kk: Барлығы

en: Shuffle
kk: Араластыру

en: Balance loudness between songs if ReplayGain metadata is found
kk: Егер ReplayGain метадеректер табылса, өлеңдер арасындағы дыбыс деңгейін баланстау

en: Power Settings
kk: Қорек баптаулары

en: Inhibit Suspend
kk: Ұйықтатуды болдырмау

en: Only while playing
kk: Тек ойнап тұрғанда ғана

en: View All
kk: Барлығын қарау

en: Songs
kk: Өлеңдер

en: _Remove from Playlist
kk: Ойнату тізімінен өші_ру

en: Welcome to Music
kk: Музыкаға қош келдіңіз

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: © The GNOME Music Developers
kk: © GNOME музыкасы әзірлеушілері

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Most Played
kk: Ең жиі ойнатылған

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Never Played
kk: Ешқашан ойналмаған

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Recently Played
kk: Жақында ойналған

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Recently Added
kk: Жақында қосылған

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Favorite Songs
kk: Таңдамалы өлеңдер

note: TRANSLATORS: this is a playlist name indicating that the files are not tagged enough to be displayed in the albums or artists views.
en: Insufficiently Tagged
kk: Жеткіліксіз тегтелген

en: Unable to play the file
kk: Файлды ойнату мүмкін емес

en: _Find in {}
kk: {} ішінен _табу

note: TRANSLATORS: separator for two codecs
en:  and
kk:  және

en: {} is required to play the file, but is not installed. | {} are required to play the file, but are not installed.
kk[0]: файлды ойнату үшін {} керек, бірақ, ол орнатылмаған.

en: Playing music
kk: Музыканы ойнату

note: Translators: "shuffle" causes tracks to play in random order.
en: Shuffle/Repeat Off
kk: Араластыру/қайталау сөндірілген

en: Repeat Song
kk: Тректі қайталау

en: Repeat All
kk: Барлығын қайталау

en: Playlist {} removed
kk: {} ойнату тізімі өшірілген

en: Undo
kk: Болдырмау

en: {} removed from {}
kk: {} {} ішінен өшірілді

en: Unknown album
kk: Белгісіз альбом

en: Unknown Artist
kk: Белгісіз әртіс

en: Playlists
kk: Ойнату тізімдері

en: No Search Started
kk: Ешбір іздеу басталмады

en: Use the searchbar to start searching for albums, artists or songs
kk: Альбомдарды, әртістерді немесе өлеңдерді іздеуді бастау үшін іздеу панелін пайдалану

en: No Results Found
kk: Нәтижелер табылмады

en: Try a different search
kk: Басқа сөздерді іздеп көріңіз

en: {} minute | {} minutes
kk[0]: {} минут

en: Disc {}
kk: Диск {}

en: Pause
kk: Аялдату

en: {} Song | {} Songs
kk[0]: {} өлең

en: Search songs, artists and albums
kk: Өлеңдер, әртістер және альбомдардан іздеу

note: noqa: F841
en: _Open Location
kk: Орналасуды а_шу

note: TRANSLATORS: These are verbs, to (un)mark something as a favorite.
en: Unstar
kk: Жұлдызшаны алып тастау

en: Star
kk: Жұлдызшаны орнату

en: Your XDG Music directory is not set.
kk: Сіздің XDG музыкалық бумаңыз орнатылмаған.

en: Music Folder
kk: Музыка бумасы

note: TRANSLATORS: This is a label to display a link to open user's music folder. {} will be replaced with the translated text 'Music folder'
en: The contents of your {} will appear here.
kk: {} құрамасы осында көрсетіледі.

en: No Music Found
kk: Музыка табылмады

en: Try a Different Search
kk: Басқа сөздерді іздеп көріңіз

en: GNOME Music could not connect to Tracker.
kk: GNOME музыка қолданбасы Трекерге байланыса алмады.

en: Your music files cannot be indexed without Tracker running.
kk: Сіздің музыка файлдарыңызды Трекер орындалып тұрмаса индекстеу мүмкін емес.

en: Your system Tracker version seems outdated.
kk: Жүйелік Tracker нұсқасы ескірген сияқты.

en: Music needs Tracker version 3.0.0 or higher.
kk: Музыка қолданбасы Tracker 3.0.0 немесе жоғарылау нұсқасын талап етеді.
