gnome-music master - en to sk translation catalogue (119 entries)

en: Music
sk: Hudba

en: Play and organize your music collection
sk: Prehráva a organizuje vašu hudobnú zbierku

en: An easy and pleasant way to play your music.
sk: Jednoduchý a príjemný spôsob prehrávania vašej hudby.

en: Find tracks in your local collection, use automatically generated playlists or curate a fresh one.
sk: Nájdite stopy vo vašej miestnej zbierke, použite automaticky vygenerované zoznamy skladieb alebo vytvorte svoj vlastný.

en: The GNOME Music developers
sk: Vývojári aplikácie Hudba prostredia GNOME

en: Music Player
sk: Prehrávač hudby

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Music;Player;
sk: Hudba;Hudobný;Prehrávač;

en: Window size
sk: Veľkosť okna

en: Window size (width and height).
sk: Veľkosť okna (šírka a výška).

en: Window maximized
sk: Maximalizované okno

en: Window maximized state.
sk: Maximalizovaný stav okna.

en: Playback repeat mode
sk: Režim opakovaného prehrávania

note: Translators: Don't translate allowed values, just the description in the brackets
en: Value identifies whether to repeat or randomize playback through the collection. Allowed values are: “none” (repeat and shuffle are off), “song” (repeat current song), “all” (repeat playlist, no shuffle), “shuffle” (shuffle playlist, presumes repeat all).
sk: Hodnota, ktorá udáva, či sa má opakovať, alebo zamiešať prehrávanie zbierky. Dovolené hodnoty sú: „none“(opakovanie a zamiešanie je vypnuté), „song“(opakovanie aktuálnej skladby), „all“(opakovanie zoznamu piesní, bez zamiešania), „shuffle“(zamiešanie zoznamu skladieb, použije sa opakovanie všetkých skladieb).

en: Enable ReplayGain
sk: Povoliť ReplayGain

en: Enables or disables ReplayGain for albums
sk: Povolí alebo zakáže ReplayGain pre albumy

en: Inhibit system suspend
sk: Potlačiť uspatie systému

en: Enables or disables inhibiting system suspend while playing music
sk: Povolí alebo zakáže potlačenie uspatia systému počas prehrávania hudby

en: Report music history to Last.fm
sk: Nahlásiť históriu hudby službe Last.fm

en: Enables or disables sending scrobbles and the “currently playing” info to Last.fm.
sk: Povolí alebo zakáže odosielanie názvov skladieb (scrobbling) a informáciu „aktuálne prehrávané“ službe Last.fm.

en: Play
sk: Prehrá

en: _Play
sk: _Prehrať

en: Add to _Favorite Songs
sk: Pridať _medzi obľúbené skladby

en: _Add to Playlist…
sk: _Pridať do zoznamu skladieb…

en: Last.fm Account
sk: Účet služby Last.fm

en: Report Music Listening
sk: Nahlásiť počúvanie hudby

en: _Keyboard Shortcuts
sk: _Klávesové skratky

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _About Music
sk: _O aplikácii Hudba

en: Welcome to Music
sk: Vitajte v aplikácii Hudba

en: Menu
sk: Ponuka

en: Select
sk: Vyberie

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: Search
sk: Vyhľadá

en: Back
sk: Späť

[ctx: shortcut window]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: shortcut window]
en: Close window
sk: Zavretie okna

[ctx: shortcut window]
en: Search
sk: Vyhľadanie

[ctx: shortcut window]
en: Help
sk: Pomocník

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
sk: Skratky

[ctx: shortcut window]
en: Playback
sk: Prehrávanie

[ctx: shortcut window]
en: Play/Pause
sk: Prehranie/Pozastavenie

[ctx: shortcut window]
en: Next song
sk: Nasledujúca skladba

[ctx: shortcut window]
en: Previous song
sk: Predchádzajúca skladba

[ctx: shortcut window]
en: Toggle repeat
sk: Prepnutie opakovania

[ctx: shortcut window]
en: Toggle shuffle
sk: Prepnutie zamiešania

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
sk: Navigácia

[ctx: shortcut window]
en: Go to Albums
sk: Prejdenie na albumy

[ctx: shortcut window]
en: Go to Artists
sk: Prejdenie na interpretov

[ctx: shortcut window]
en: Go to Songs
sk: Prejdenie na skladby

[ctx: shortcut window]
en: Go to Playlists
sk: Prejdenie na zoznamy skladieb

[ctx: shortcut window]
en: Go back
sk: Prejdenie späť

en: Last.fm is a music discovery service that gives you personalised recommendations based on the music you listen to.
sk: Last.fm je služba na objavovanie hudby, ktorá vám poskytuje personalizované odporúčania založené na hudbe, ktorú počúvate.

en: Music Reporting Not Setup
sk: Nahlásenie hudby nie je nastavené

en: Login to your Last.fm account to report your music listening.
sk: Pre nahlásenie vami počúvanej hudby, sa prihláste do služby Last.fm.

en: Login
sk: Prihlásiť

en: Previous
sk: Predchádzajúca

en: Next
sk: Nasledujúca

en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: _Rename…
sk: _Premenovať…

en: Playlist Name
sk: Názov zoznamu skladieb

en: _Done
sk: _Dokončiť

en: Enter a name for your first playlist
sk: Zadajte názov vášho prvého zoznamu skladieb

en: C_reate
sk: Vytvo_riť

en: New Playlist…
sk: Nový zoznam skladieb…

en: Add
sk: Pridať

en: Add to Playlist
sk: Pridanie do zoznamu skladieb

en: _Add
sk: _Pridať

en: Artists
sk: Interpreti

en: View All
sk: Zobraziť všetko

en: Albums
sk: Albumy

en: Songs
sk: Skladby

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Select None
sk: Zrušiť výber

en: Click on items to select them
sk: Kliknutím na položku ju vyberiete

en: _Add to Playlist
sk: _Pridať do zoznamu skladieb

en: _Remove from Playlist
sk: O_dstrániť zo zoznamu skladieb

en: The GNOME Project
sk: Projekt GNOME

en: Copyright The GNOME Music Developers
sk: Autorské práva: vývojári aplikácie Hudba prostredia GNOME

en: Translated by
sk: Preložili

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Most Played
sk: Najviac prehrávané

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Never Played
sk: Nikdy neprehraté

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Recently Played
sk: Nedávno prehrávané

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Recently Added
sk: Nedávno pridané

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Favorite Songs
sk: Obľúbené skladby

en: Unable to play the file
sk: Nie je možné prehrať tento súbor

en: _Find in {}
sk: _Nájsť v aplikácii {}

note: TRANSLATORS: separator for two codecs
en:  and
sk:  a

en: {} is required to play the file, but is not installed. | {} are required to play the file, but are not installed.
sk[0]: Kodeky {} sú potrebné na prehranie tohto súboru, ale nie sú nainštalované.
sk[1]: Kodek {} je potrebný na prehranie tohto súboru, ale nie je nainštalovaný.
sk[2]: Kodeky {} sú potrebné na prehranie tohto súboru, ale nie sú nainštalované.

en: Playing music
sk: Prehráva sa hudba

note: Translators: "shuffle" causes tracks to play in random order.
en: Shuffle
sk: Zamiešať

en: Repeat Song
sk: Opakovať skladbu

en: Repeat All
sk: Opakovať všetko

en: Shuffle/Repeat Off
sk: Vypnúť zamiešanie/opakovanie

en: Playlist {} removed
sk: Zoznam skladieb {} bol odstránený

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: {} removed from {}
sk: Skladba {} odstránená zo zoznamu skladieb {}

en: Unknown album
sk: Neznámy album

en: Unknown Artist
sk: Neznámy interpret

en: Your XDG Music directory is not set.
sk: Váš hudobný XDG adresár nie je nastavený.

en: Music Folder
sk: priečinku s hudbou

note: TRANSLATORS: This is a label to display a link to open user's music folder. {} will be replaced with the translated text 'Music folder'
en: The contents of your {} will appear here.
sk: Tu sa zobrazí obsah vášho {}.

en: No Music Found
sk: Nenašla sa žiadna hudba

en: Try a Different Search
sk: Skúste vyhľadať niečo iné

en: GNOME Music could not connect to Tracker.
sk: Aplikácii Hudba prostredia GNOME sa nepodarilo pripojiť k sledovaču.

en: Your music files cannot be indexed without Tracker running.
sk: Vaše hudobné súbory nemôžu byť indexované bez spusteného sledovača.

en: Your system Tracker version seems outdated.
sk: Zdá sa, že verzia vášho systémového sledovača je zastaralá.

en: Music needs Tracker version 3.0.0 or higher.
sk: Aplikácia Hudba vyžaduje verziu sledovača 3.0.0 alebo vyššiu.

en: Playlists
sk: Zoznamy skladieb

en: Artists Results
sk: Výsledky s interpretami

en: Albums Results
sk: Výsledky s albumami

en: {} minute | {} minutes
sk[0]: {} minút
sk[1]: {} minúta
sk[2]: {} minúty

en: Disc {}
sk: Disk č. {}

en: Selected {} song | Selected {} songs
sk[0]: Vybraných {} skladieb
sk[1]: Vybraná {} skladba
sk[2]: Vybrané {} skladby

en: Your music listening is reported to Last.fm.
sk: Vami počúvaná hudba je nahlásená službe Last.fm.

en: Your music listening is not reported to Last.fm.
sk: Vami počúvaná hudba nie je nahlásená službe Last.fm.

note: TRANSLATORS: displays the username of the Last.fm account
en: Logged in as {}
sk: Prihlásený ako {}

en: Configure
sk: Nastaviť

en: Pause
sk: Pozastaví

en: {} Song | {} Songs
sk[0]: {} skladieb
sk[1]: {} skladba
sk[2]: {} skladby
