gnome-music master - en to sl_SI translation catalogue (116 entries)

en: Music
sl_SI: Glasba

en: Play and organize your music collection
sl_SI: Predvajanje in upravljanje glasbene zbirke

en: An easy and pleasant way to play your music.
sl_SI: Enostaven in uporabniku prijazen način predvajanja glasbe.

en: Find tracks in your local collection, use automatically generated playlists or curate a fresh one.
sl_SI: Iskanje posnetkov v krajevnih zbirkah in uporaba samodejnega ali načrtovanega pripravljanja seznamov predvajanja.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Music developers
sl_SI: Razvijalci programa GNOME Glasba

en: Music Player
sl_SI: Predvajalnik glasbe

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Music;Player;
sl_SI: Glasba;Predvajalnik;Music;Albumi;izvajalci;skladbe;

en: Window size
sl_SI: Velikost okna

en: Window size (width and height).
sl_SI: Velikost okna (širina in višina).

en: Window maximized
sl_SI: Razpeto okno

en: Window maximized state.
sl_SI: Razpeto stanje okna.

en: Playback repeat mode
sl_SI: Način ponavljanja predvajanja

note: Translators: Don't translate allowed values, just the description in the brackets
en: Value identifies whether to repeat or randomize playback through the collection. Allowed values are: “none” (repeat and shuffle are off), “song” (repeat current song), “all” (repeat playlist, no shuffle), “shuffle” (shuffle playlist, presumes repeat all).
sl_SI: Vrednost določa, ali naj se predvajanje posnetkov izvaja naključno ali ponavljajoče. Dovoljene možnosti so: »brez« (ponavljanje in mešanje skladb je onemogočeno, »posnetek« (ponavljaj trenutni posnetek) , »vse« (ponavljaj seznam predvajanja brez mešanja) in »premešano« (vrstni red je premešan, ponovljene pa bodo vse skladbe).

en: Enable ReplayGain
sl_SI: _Omogoči ReplayGain

en: Enables or disables ReplayGain for albums
sl_SI: Omogoči ali onemogoči podporo ReplayGain za albume

en: Inhibit system suspend
sl_SI: Prepreči sistemski prehod v pripravljenost

en: Enables or disables inhibiting system suspend while playing music
sl_SI: Preklopi možnost preprečevanja prehoda v stanje pripravljenosti med predvajanjem glasbe.

en: Albums
sl_SI: Albumi

en: Play
sl_SI: Predvajaj

en: _Play
sl_SI: _Predvajaj

en: Add to _Favorite Songs
sl_SI: _Dodaj med priljubljene

en: _Add to Playlist…
sl_SI: _Dodaj na seznam predvajanja …

en: Artists
sl_SI: Izvajalci

en: Menu
sl_SI: Meni

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Keyboard Shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice‫

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: About Music
sl_SI: O programu

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Close window
sl_SI: Zapre okno

[ctx: shortcut window]
en: Search
sl_SI: Začne iskanje

[ctx: shortcut window]
en: Help
sl_SI: Pokaže pomoč

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Playback
sl_SI: Predvajanje

[ctx: shortcut window]
en: Play/Pause
sl_SI: Preklopi Predvajanje/Premor

[ctx: shortcut window]
en: Next song
sl_SI: Skoči na naslednjo skladbo

[ctx: shortcut window]
en: Previous song
sl_SI: Skoči na predhodno skladbo

[ctx: shortcut window]
en: Toggle repeat
sl_SI: Preklopi ponavljanje

[ctx: shortcut window]
en: Toggle shuffle
sl_SI: Preklopi premešanje

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
sl_SI: Upravljanje

[ctx: shortcut window]
en: Go to Albums
sl_SI: Skoči na pogled albumov

[ctx: shortcut window]
en: Go to Artists
sl_SI: Skoči na pogled izvajalcev

[ctx: shortcut window]
en: Go to Songs
sl_SI: Skoči na pogled skladb

[ctx: shortcut window]
en: Go to Playlists
sl_SI: Skoči na sezname predvajanja

[ctx: shortcut window]
en: Go back
sl_SI: Skoči na predhodni pogled

en: Previous
sl_SI: Predhodna

en: Next
sl_SI: Naslednja

en: _Delete
sl_SI: _Izbriši

en: _Rename…
sl_SI: P_reimenuj …

en: Playlist Name
sl_SI: Ime seznama predvajanja

en: _Done
sl_SI: _Končano

en: Add to Playlist
sl_SI: Dodaj na seznam predvajanja

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Add
sl_SI: _Dodaj

en: Enter a name for your first playlist
sl_SI: Ime prvega seznama predvajanja

en: C_reate
sl_SI: _Ustvari

en: New Playlist…
sl_SI: Nov seznam predvajanja …

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Player Settings
sl_SI: Nastavitve predvajalnika

en: Repeat Mode
sl_SI: Način ponavljanja

en: None
sl_SI: Brez

en: Song
sl_SI: Skladba

en: All
sl_SI: Vse

en: Shuffle
sl_SI: Premešaj

en: Balance loudness between songs if ReplayGain metadata is found
sl_SI: Uravnaj glasnost med skladbami, če so vpisani metapodatki ReplayGain

en: Power Settings
sl_SI: Nastavitve delovanja

en: Inhibit Suspend
sl_SI: Prepreči sistemski prehod v pripravljenost

en: Only while playing
sl_SI: Le med predvajanjem

en: View All
sl_SI: Pokaži vse

en: Songs
sl_SI: Skladbe

en: _Remove from Playlist
sl_SI: _Odstrani s seznama predvajanja

en: Welcome to Music
sl_SI: Dobrodošli

en: The GNOME Project
sl_SI: Projekt GNOME

en: © The GNOME Music Developers
sl_SI: © Razvijalci programa GNOME Glasba

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Most Played
sl_SI: Najpogosteje predvajano

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Never Played
sl_SI: Nikoli predvajano

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Recently Played
sl_SI: Nedavno predvajano

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Recently Added
sl_SI: Nedavno dodano

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Favorite Songs
sl_SI: Priljubljeni posnetki

note: TRANSLATORS: this is a playlist name indicating that the files are not tagged enough to be displayed in the albums or artists views.
en: Insufficiently Tagged
sl_SI: Neustrezno označeno

en: Unable to play the file
sl_SI: Datoteke ni mogoče predvajati.

en: _Find in {}
sl_SI: _Najdi v {}

note: TRANSLATORS: separator for two codecs
en:  and
sl_SI: in

en: {} is required to play the file, but is not installed. | {} are required to play the file, but are not installed.
sl_SI[0]: {} so zahtevani za predvajanje datoteke, vendar niso nameščeni.
sl_SI[1]: {} je zahtevan za predvajanje datoteke, vendar ni nameščen.
sl_SI[2]: {} sta zahtevana za predvajanje datoteke, vendar nista nameščena.
sl_SI[3]: {} so zahtevani za predvajanje datoteke, vendar niso nameščeni.

en: Playing music
sl_SI: Predvajanje glasbe

note: Translators: "shuffle" causes tracks to play in random order.
en: Shuffle/Repeat Off
sl_SI: Onemogoči premešanje/ponavljanje

en: Repeat Song
sl_SI: Ponovi skladbo

en: Repeat All
sl_SI: Ponovi vse

en: Playlist {} removed
sl_SI: Seznam predvajanja {} je odstranjen

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: {} removed from {}
sl_SI: {} odstranjen iz {}

en: Unknown album
sl_SI: Neznan album

en: Unknown Artist
sl_SI: Neznan izvajalec

en: Playlists
sl_SI: Seznami predvajanja

en: No Search Started
sl_SI: Ni še začetega iskanja

en: Use the searchbar to start searching for albums, artists or songs
sl_SI: Iskalna vrstica omogoča hitro iskanje albumov, izvajalcev in skladb

en: No Results Found
sl_SI: Ni najdenih zadetkov.

en: Try a different search
sl_SI: Poskusite drugačno iskanje

en: {} minute | {} minutes
sl_SI[0]: {} minut
sl_SI[1]: {} minuta
sl_SI[2]: {} minuti
sl_SI[3]: {} minute

en: Disc {}
sl_SI: Disk {}

en: Pause
sl_SI: Premor

en: {} Song | {} Songs
sl_SI[0]: {} skladb
sl_SI[1]: {} skladba
sl_SI[2]: {} skladbi
sl_SI[3]: {} skladbe

en: Search songs, artists and albums
sl_SI: Iskanje skladb, izvajalcev in albumov

note: noqa: F841
en: _Open Location
sl_SI: _Odpri mesto

note: TRANSLATORS: These are verbs, to (un)mark something as a favorite.
en: Unstar
sl_SI: Odstrani zvezdico

en: Star
sl_SI: Označi z zvezdico

en: Your XDG Music directory is not set.
sl_SI: Mapa glasbe XDG ni nastavljena.

en: Music Folder
sl_SI: Glasbena mapa

note: TRANSLATORS: This is a label to display a link to open user's music folder. {} will be replaced with the translated text 'Music folder'
en: The contents of your {} will appear here.
sl_SI: Vsebina {} bo prikazana na tem mestu.

en: No Music Found
sl_SI: Ni shranjene glasbe

en: Try a Different Search
sl_SI: Poskusite drugačno iskanje

en: GNOME Music could not connect to Tracker.
sl_SI: Ni mogoče vzpostaviti povezave s programom Tracker.

en: Your music files cannot be indexed without Tracker running.
sl_SI: Glasbenih datotek brez zagnanega programa Tracker ni mogoče indeksirati.

en: Your system Tracker version seems outdated.
sl_SI: Sistemska različica paketa Tracker je videti zastarela.

en: Music needs Tracker version 3.0.0 or higher.
sl_SI: Program Music zahteva namestitev različice paketa Tracker 3.0.0 ali višje.
