gnome-music master - en to an translation catalogue (81 entries)

en: Window size
an: Grandaria d'a finestra

en: Window size (width and height).
an: Grandaria d'a finestra (amplaria y altura)

en: Window position
an: Posición d'a finestra

en: Window position (x and y).
an: Posición d'a finestra (X e Y).

en: Window maximized
an: Finestra maximizada

en: Window maximized state.
an: Estau maximizau d'a finestra

en: Playback repeat mode
an: Modo de repetición d'a lista de reproducción

note: Translators: Don't translate allowed values, just the description in the brackets
en: Value identifies whether to repeat or randomize playback through the collection. Allowed values are: "none" (repeat and shuffle are off), "song" (repeat current song), "all" (repeat playlist, no shuffle), "shuffle" (shuffle playlist, presumes repeat all).
an: Valor que indica si cal repetir u aleatorizar a reproducción d'a colección. As valors admitidas son: "garra" (as opcions de repetir y mezclar son desactivadas), "canta" (repetir a canta actual), "todas" (repetir a lista de reproducción, sin mezclar), "mezclar" (mezclar a lista de reproducción, se repiten todas).

en: Search mode
an: Modo de busca

en: If true, the search bar is shown.
an: Si ye cierto, s'amuestra a barra de busca.

en: Notifications mode
an: Modo de notificacions

en: Enables or disables playback notifications
an: Activa u desactiva as notificacions d'a reproducción

en: Max chars to display in track name on Artist view
an: Numero maximo de caracters que amostrar d'o nombre d'a pista en a vista d'artista

en: This setting modifies the amount of chars for track title on Artist view before its been ellipsized. Set this to -1 to disable
an: Ista valor modifica a cantidat de caracters que amostrar d'o titol d'a pista en a vista d'artista antes de retallar-lo. Establir a -1 ta desactivar-lo

en: Enable ReplayGain
an: Activar ReplayGain

en: Enables or disables ReplayGain for albums
an: Activa u desactiva ReplayGain ta os albums

en: Music
an: Mosica

en: Music Player
an: Reproductor de mosica

en: Play and organize your music collection
an: Reproducir y organizar a tuya colección de mosica

en: Music;Player;
an: Mosica;Reproductor;

en: GNOME Music
an: Mosica de GNOME

en: Music is the new GNOME music playing application.
an: Mosica ye a nueva aplicación de reproducción de mosica de GNOME.

en: Untitled
an: Sin titol

en: Unknown Album
an: Album desconoixiu

en: Unknown Artist
an: Artista desconoixiu

en: Not playing
an: No reproducindo

note: TRANSLATORS: by refers to the artist, from to the album
en: by %s, from %s
an: por %s, en %s

en: Previous
an: Anterior

en: Pause
an: Pausa

en: Play
an: Reproducir

en: Next
an: Siguient

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Most Played
an: Mas reproducidas

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Never Played
an: No reproducidas nunca

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Recently Played
an: Reproducidas recientment

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Recently Added
an: Adhibidas recientment

note: TRANSLATORS: this is a playlist name
en: Favorite Songs
an: Cantas favoritas

note: TRANSLATORS: _("the") should be a space-separated list of all-lowercase articles (such as 'the') that should be ignored when alphabetizing artists/albums. This list should include 'the' regardless of language. If some articles occur more frequently than others, most common should appear first, least
en: the a an
an: o la los las un un una

en: All
an: Todas

en: Artist
an: Artista

en: Track Title
an: Titol d'a pista

en: Sources
an: Fuents

en: Match
an: Concidencia

en: Selected %d item | Selected %d items
an[0]: %d elemento trigau
an[1]: %d elementos trigaus

en: Click on items to select them
an: Preta sobre os elementos ta trigar-los

en: Songs
an: Cantas

en: Artists
an: Artistas

en: All Artists
an: Totz os artistas

en: Playlists
an: Lista de reproducción

en: %d Song | %d Songs
an[0]: %d canta
an[1]: %d cantas

en: New Playlist
an: Nueva lista de reproducción

en: Empty
an: Vuedo

en: Loading
an: Cargando

en: _Undo
an: _Desfer

en: Playlist %s removed
an: Lista de reproducción %s eliminada

en: Copyright © 2013 GNOME Music Developers
an: Dreitos d'autor © 2013 Desembolicadors de Mosica de GNOME

en: A music player and management application for GNOME.
an: Una aplicación de reproducción y administración de mosica ta lo GNOME.

en: Visit GNOME Music website
an: Visitar a pachina web d'a mosica de GNOME

en: GNOME Music is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    GNOME Music is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with GNOME Music; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA.
    
    The GNOME Music authors hereby grant permission for non-GPL compatible GStreamer plugins to be used and distributed together with GStreamer and GNOME Music.  This permission is above and beyond the permissions granted by the GPL license by which GNOME Music is covered.  If you modify this code, you may extend this exception to your version of the code, but you are not obligated to do so.  If you do not wish to do so, delete this exception statement from your version.
an: Mosica de GNOME ye software libre; puetz redistribuir-lo y/u modificar-lo baixo os termins d'a Licencia Publica Cheneral GNU tal como la publica a Free Software Foundation; ya siga en a versión 2 d'a Licencia, como (a la tuya esleción) qualsiquier atra versión posterior.
    
    Mosica de GNOME se distribuye con o afán que te será util, pero SIN GARRA GUARENCIA; sin mesmo a guarencia implicita de MERCANTILIDAT u IDONEIDAT TA UN PROPOSITO DETERMINAU. Vei a Licencia Publica Cheneral de GNU ta mas detalles.
    
    Habrías d'haber recibiu una copia d'a Licencia Publica Cheneral GNU chunto a Mosica si no, escribe a la Free Software Foundation,Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 EE. UU.
    
    Os autors de Mosica de GNOME conceden permiso ta usar y distribuir complementos de GStreamer no compatibles con a GPL. Iste permiso ye por dencima y dillá d'os permisos concedius por a GPL, por a quala Mosica de GNOME ye cubierta. Si modificas iste codigo, puetz enamplar ista excepción a la tuya versión d'o codigo, pero no yes obligau a fer-lo. Si no quiers fer-lo, elimina ista sentencia d'excepción d'a tuya versión.

en: Released
an: Liberau

en: Running Length
an: Durada d'a reproducción

en: _Help
an: Ad_uya

en: _About
an: _Arredol de

en: _Quit
an: _Salir

en: Shuffle
an: Aleatorio

en: Repeat All
an: Repetir-lo tot

en: Repeat Song
an: Repetir a canta

en: Shuffle/Repeat Off
an: Mezclar/no repetir

en: No music found
an: No s'ha trobau mosica

en: The contents of your music folder will appear here.
an: O conteniu d'a suya carpeta de mosica amaneixerá aquí.

en: Select All
an: Seleccionar-lo tot

en: Select None
an: No seleccionar garra

en: Search
an: Mirar

en: Select
an: Trigar

en: Cancel
an: Cancelar

en: Back
an: Atrás

en: Add to Playlist
an: Adhibir-ne a la lista de reproducción

en: Remove from Playlist
an: Sacar d'a lista de reproducción

en: _Play
an: Re_producir

en: _Delete
an: _Eliminar

en: Playlist Name
an: Nombre d'a lista de reproducción

en: Select Playlist
an: Trigar lista de reproducción
