gnome-music master - en to et translation catalogue (53 entries)

en: Window size
et: Akna suurus

en: Window size (width and height).
et: Akna suurus (laius ja kõrgus).

en: Window position
et: Akna asukoht

en: Window position (x and y).
et: Akna asukoht (x ja y).

en: Window maximized
et: Aken on maksimeeritud

en: Window maximized state.
et: Akna maksimeerituse olek.

en: Playback repeat mode
et: Esituse kordamise režiim

en: Value identifies whether to repeat or randomize playback through the collection. Allowed values are: "none", "song", "all", "shuffle".
et: Väärtus määrab, kas korratakse või esitatakse kogumikku juhuslikus järjekorras. Võimalikud väärtused on: "none" (pole), "song" (laul), "all" (kõiki) või "shuffle" (juhuslik).

en: Search mode
et: Otsingu režiim

en: If true, the search bar is shown.
et: Kui märgitud, kuvatakse otsinguriba.

en: Music
et: Muusika

en: Music Player
et: Muusikamängija

en: Play and organize your music collection
et: Mängi ja halda oma muusikakogu

en: GNOME Music
et: GNOME muusika

en: Music is the new GNOME music playing application.
et: Muusika on uus GNOME muusikamängimise rakendus.

en: Untitled
et: Ilma pealkirjata

en: Not playing
et: Ei mängi

en: Unknown Artist
et: Tundmatu esitaja

en: Unknown Album
et: Tundmatu album

note: TRANSLATORS: by refers to the artist, from to the album
en: by %s, from %s
et: esitaja %s, album %s

en: Previous
et: Eelmine

en: Pause
et: Paus

en: Play
et: Mängi

en: Next
et: Järgmine

en: No Music found!
     Put some files into the folder %s
et: Muusikat ei leitud!
     Pane mõned failid %s kausta

en: Albums
et: Albumid

en: Songs
et: Laulud

en: Playlists
et: Loendid

en: Artists
et: Esitajad

en: All Artists
et: Kõik esitajad

en: Load More
et: Laadi veel

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Empty
et: Tühi

en: Copyright © 2013 GNOME Music Developers
et: Copyright © 2013 GNOME muusika arendajad

en: A music player and management application for GNOME.
et: GNOME muusikamängija ja haldamise rakendus.

en: Visit GNOME Music website
et: Külasta GNOME muusika kodulehte

en: GNOME Music is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    GNOME Music is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with GNOME Music; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA.
    
    The GNOME Music authors hereby grant permission for non-GPL compatible GStreamer plugins to be used and distributed together with GStreamer and GNOME Music.  This permission is above and beyond the permissions granted by the GPL license by which GNOME Music is covered.  If you modify this code, you may extend this exception to your version of the code, but you are not obligated to do so.  If you do not wish to do so, delete this exception statement from your version.
et: GNOME muusika on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 3 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.
    
    GNOME muusikat levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.
    
    Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos GNOME muusikaga. Kui mitte, kirjutage aadressil Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA.
    
    GNOME muusika autorid lubavad kasutada ja levitada GPL-iga mitteühilduvaid GStreameri pluginaid koos GStreameri ja GNOME muusikaga. See õigus on ülem võrreldes GPL litsentsiga antud õigustega, mis käivad GNOME muusika kohta. Kui sa muudad seda koodi, võid sa seda erandit rakendada ka oma koodile, kuid see pole kohustuslik. Kui sa ei soovi seda teha, kustuta see avaldus oma versioonist.

en: Released
et: Aasta

en: Running Length
et: Esituse pikkus

en: _New Playlist
et: _Uus loend

en: _Now Playing
et: _Praegu mängib

en: _About Music
et: _Programmist lähemalt

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: Shuffle
et: Juhuslik

en: Repeat All
et: Korratakse kõiki

en: Repeat Song
et: Korratakse laulu

en: Shuffle/Repeat Off
et: Juhuslik/kordus väljas

en: No Music Found
et: Muusikat ei leitud

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select None
et: Tühista valik

en: Click on items to select them
et: Kirje valimiseks klõpsa sellel

en: Cancel
et: Loobu

en: Add to Playlist
et: Lisa loendisse
