gnome-nettool master - en to kk translation catalogue (184 entries)

note: Dear translator: This is the name of the application
en: Network Tools
kk: Желілік саймандар

en: Perform advanced networking analysis
kk: Кеңейтілген желілік анализін орындау

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: Network information tools
kk: Желілік ақпарат саймандары

en: View information about your network
kk: Желі туралы ақпаратты қараңыз

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: network;monitor;remote;
kk: желі;бақылау;қашықтағы;

en: Host
kk: Хост

en: User
kk: Пайдаланушы

en: _Tool
kk: _Сайман

en: Beep on ping
kk: Пинг дыбысын беру

en: _Edit
kk: _Түзету

en: Copy as text _report
kk: Мәтіндік _есептеме ретінде көшіріп алу

en: Clear _History
kk: Тар_ихты тазарту

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _Contents
kk: Құра_масы

note: Dear Translator: This is the Window Title
en: Devices — Network Tools
kk: Құрылғылар — Желілік саймандар

en: _Network device:
kk: _Желілік құрылғы:

en: _Configure
kk: Бап_тау

en: IP Information
kk: IP ақпараты

en: Hardware address:
kk: Құрылғы адресі:

en: Multicast:
kk: Мультикаст:

en: Link speed:
kk: Байланыс жылдамдығы:

en: State:
kk: Күйі:

en: Not Available
kk: Қолжетерсіз

en: Interface Information
kk: Интерфейс ақпараты

en: Transmitted bytes:
kk: Жіберілген байттар:

en: Received bytes:
kk: Алынған байттар:

en: Transmission errors:
kk: Жіберу қателері:

en: Transmitted packets:
kk: Жіберілген пакеттер:

en: Received packets:
kk: Алынған пакеттер:

en: Reception errors:
kk: Алу қателері:

en: Collisions:
kk: Коллизиялар:

en: Interface Statistics
kk: Интерфейс статистикасы

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Only
kk: Тек

en: requests
kk: сұраным

en: Unlimited requests
kk: Шектелмеген сұранымдар

en: Send:
kk: Жіберу:

en: Network address
kk: Желілік адрес

en: _Network address:
kk: _Желілік адресі:

en: Ping
kk: Пинг

note: Translators: this is the abbreviation for milliseconds
en: ms
kk: мс

en: Maximum:
kk: Максимум:

en: Average:
kk: Орташа:

en: Minimum:
kk: Минимум:

en: Packets transmitted:
kk: Жіберілген пакеттер:

en: Successful packets:
kk: Сәтті пакеттер:

en: Packets received:
kk: Алынған пакеттер:

en: Transmission Statistics
kk: Жіберу статистикасы

en: Details
kk: Ақпараты

en: Display:
kk: Көрсету:

en: Routing Table Information
kk: Бағдарлау кестесінің ақпараты

en: Active Network Services
kk: Белсенді желілік қызметтер

en: Multicast Information
kk: Мультикаст ақпараты

en: Output for net stat
kk: net stat шығысы

en: Netstat output
kk: Netstat шығысы

en: Output for traceroute
kk: traceroute шығысы

en: Traceroute output
kk: Traceroute шығысы

en: Scan
kk: Сканерлеу

en: Output for port scan
kk: Порттарды скандау нәтижесі

en: Port scan output
kk: Порттарды скандау шығысы

en: Port Scan
kk: Порттарды скандау

en: _Information type:
kk: Ақ_парат түрі:

en: User name
kk: Пайдаланушы аты

en: _Username:
kk: _Пайдаланушы аты:

en: Finger output
kk: Finger шығысы

en: _Domain address:
kk: _Домен адресі:

en: Domain address
kk: Домен адресі

en: Output for whois
kk: Whois шығысы

en: Whois output
kk: Whois шығысы

en: Historically used hostnames
kk: Қолданылған хост атаулар тарихы

en: A list of hostnames previously used
kk: Алдында қолданылған хост атаулар тізімі

en: Historically used usernames
kk: Қолданылған пайдаланушы аттары тарихы

en: A list of usernames previously used
kk: Алдында қолданылған пайдаланушы аттары тізімі

en: Historically used domains
kk: Қолданылған домендер тарихы

en: A list of domains previously used
kk: Алдында қолданылған домендер тізімі

en: Graphical user interface for common network utilities
kk: Жиі қолданылатын желілік саймандар үшін графикалық интерфейсі

en: Idle
kk: Іссіз

note: Dear Translator: This is the Window Title. 'Network Tools' is the * name of the application
en: %s — Network Tools
kk: %s — желілік саймандар

en: Unable to open help file
kk: Көмек файлын ашу мүмкін емес

en: Getting information of %s on “%s”
kk: %s үшін "%s" жеріндегі ақпаратты алу

en: Getting information of all users on “%s”
kk: "%s" жеріндегі барлық пайдаланушылар жөнінде ақпаратты алу

note: Interface Name                 Interface Type           icon          Device prefix  Pixbuf
en: Other type
kk: Басқа түрі

en: Ethernet Interface
kk: Ethernet интерфейсі

en: Wireless Interface
kk: Сымсыз интерфейс

en: Modem Interface
kk: Модем интерфейсі

en: Parallel Line Interface
kk: Параллельді порт интерфейсі

en: Infrared Interface
kk: Инфрақызыл интерфейсі

en: Infiniband Interface
kk: Infiniband интерфейсі

en: Loopback Interface
kk: Loopback интерфейсі

en: Unknown Interface
kk: Белгісіз интерфейс

en: Network Devices Not Found
kk: Желілік құрылғылар табылмады

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Active
kk: Белсенді

en: Inactive
kk: Белсенді емес

en: Enabled
kk: Іске қосулы

en: Disabled
kk: Сөндірулі

note: The info output in a text format (to copy on clipboard)
en: Network device:	%s
kk: Желілік құрылғы:	%s

en: Hardware address:	%s
kk: Құрылғылық адресі:	%s

en: Multicast:	%s
kk: Мультикаст:	%s

en: Link speed:	%s
kk: Байланыс жылдамдығы:	%s

en: State:	%s
kk: Күйі:	%s

en: Transmitted packets:	%s
kk: Жіберілген пакеттер:	%s

en: Transmission errors:	%s
kk: Жіберу қателері:	%s

en: Received packets:	%s
kk: Алынған пакеттер:	%s

en: Reception errors:	%s
kk: Алу қателері:	%s

en: Collisions:	%s
kk: Коллизиялар:	%s

en: not available
kk: қолжетерсіз

en: Name
kk: Аты

en: Address Type
kk: Адрес түрі

en: Record Type
kk: Жазба түрі

en: Address
kk: Адрес

en: Load information for a network device
kk: Желілік құрылғы ақпаратын жүктеу

en: DEVICE
kk: ҚҰРЫЛҒЫ

en: Send a ping to a network address
kk: Желілік адресіне пинг жіберу

en: HOST
kk: ХОСТ

en: Get netstat information.  Valid options are: route, active, multicast.
kk: netstat ақпаратын алу. Жарамды опциялары: route, active, multicast.

en: COMMAND
kk: КОМАНДА

en: Trace a route to a network address
kk: Желілік адресіне дейін бағдар трассасын белгілеу

en: Port scan a network address
kk: Желілік адрестің порттарын скандау

en: Look up a network address
kk: Желілік адресін іздеу

en: USER
kk: ПАЙДАЛАНУШЫ

en: DOMAIN
kk: ДОМЕН

en: Protocol
kk: Хаттама

en: IP Address
kk: IP адресі

en: Netmask / Prefix
kk: Желілік маскасы / префиксі

en: Broadcast
kk: Кең таратылым

en: Scope
kk: Аумағы

en: Default Information
kk: Негізгі ақпараты

en: Internet Address
kk: Интернет адресі

en: Canonical Name
kk: Каноникалды аты

en: CPU / OS Type
kk: Процессор / ОЖ түрі

note: When asking for NS record in DNS context
en: Name Server
kk: Аттар сервері

en: Host name for Address
kk: Адрес үшін хост аты

en: Text Information
kk: Мәтіндік ақпарат

en: Well Known Services
kk: Танымал қызметтер

en: Any / All Information
kk: Кез-келген/барлық ақпарат

en: Getting routing table
kk: Бағдарлау кестесін алу

en: Getting active Internet connections
kk: Белсенді интернет байланыстарын алу

en: Getting group memberships
kk: Топ мүшелерін алу

en: IP Source
kk: IP қайнар көзі

en: Port/Service
kk: Порт/қызмет

en: State
kk: Күйі

en: Destination/Prefix
kk: Мақсаты/префикс

en: Destination
kk: Мақсаты

en: Gateway
kk: Шлюз

en: Netmask
kk: Желілік маскасы

en: Interface
kk: Интерфейс

en: Member
kk: Мүше

en: Group
kk: Топ

note: The netstat "Display active network services" output in text format. It's a tabular output, and these belongs to the column titles
en: Protocol	IP Source	Port/Service	State
kk: Хаттама	IP қайнар көзі	Порт/қызмет	Қалып-күйі

note: The netstat "Display routing" output in text format. This seems as a route table. It's a tabular output, and these belongs to the column titles
en: Destination	Gateway	Netmask	Interface
kk: Мақсаты	Шлюз	Желілік маска	Интерфейс

note: The netstat "Multicast information" output in text format. It's a tabular output, and these belongs to the column titles
en: Interface	Member	Group
kk: Интерфейс	Мүше	Топ

en: A network address was not specified
kk: Желілік адрес көрсетілмеген

en: Please enter a valid network address and try again.
kk: Жарамды желілік адресін енгізіп, қайталап көріңіз.

en: The address “%s” cannot be found
kk: "%s" адресін табу мүмкін емес

en: A domain address was not specified
kk: Домен адресі көрсетілмеген

en: Please enter a valid domain address and try again.
kk: Жарамды домен адресін енгізіп, қайталап көріңіз.

note: “%s” is the task name to run (e.g. Traceroute, Port Scan, Finger, etc.)
en: An error occurred when try to run “%s”
kk: "%s" жөнелту талабы кезінде қате орын алды

en: Information not available
kk: Ақпараты қолжетерсіз

en: Stop
kk: Тоқтату

en: Run
kk: Орындау

note: Created up here so we can get the geometry info.
en: Time (ms):
kk: Уақыт (мс):

en: Seq. No.:
kk: Реті:

en: Sending ping requests to %s
kk: %s адресіне пинг сұранымдарын жіберу

en: Bytes
kk: Байт

en: Source
kk: Қайнар көзі

en: Seq
kk: Реті

en: Time
kk: Уақыты

en: Units
kk: Бірліктер

note: The ping output in a text format (to copy on clipboard)
en: Time minimum:	%s ms
kk: Минималды уақыты:	%s мс

en: Time average:	%s ms
kk: Орташа уақыты:	%s мс

en: Time maximum:	%s ms
kk: Максималды уақыты:	%s мс

en: Packets transmitted:	%s
kk: Жіберілген пакеттер:	%s

en: Packets received:	%s
kk: Алынған пакеттер:	%s

en: Successful packets:	%s
kk: Сәтті пакеттер:	%s

en: Scanning %s for open ports
kk: %s адресін ашық порттарға сканерлеу

en: Port
kk: Порт

en: Service
kk: Қызмет

note: The portscan output in text format: Port, State, Service. It's a tabular output, and these belongs to the column titles
en: Port	State	Service
kk: Порт	Күйі	Қызмет

en: Tracing route to %s
kk: %s адресіне дейінгі бағдарды зерттеу

en: Hostname
kk: Хост аты

en: In order to use this feature of the program, %s must be installed in your system
kk: Бағдарламаның бұл мүмкіндігін қолдану үшін, жүйеңізде %s орнатылған болуы тиіс

en: Getting the whois information of %s
kk: %s адресінің whois ақпаратын алу
