gnome-nettool 2.12 - en to rw translation catalogue (24 entries)

en: Host
rw: Ubuturo

en: Lookup
rw: Gushakisha

en: Scan
rw: Gusikana

en: State:
rw: Leta:

en: User
rw: Ukoresha

en: Unknown
rw: Kitazwi

en: Active
rw: Gikora

en: Enabled
rw: Bikora

en: Disabled
rw: Yahagaritswe

en: Name
rw: Izina

en: Address
rw: Aderesi

en: DEVICE
rw: APAREYE

en: Protocol
rw: Porotokole

en: State
rw: Leta

en: Destination
rw: Ishyika

en: Group
rw: Itsinda

en: Stop
rw: Guhagarara

en: Run
rw: Gukoresha

en: Bytes
rw: Bayite

en: Source
rw: Inkomoko

en: Time
rw: Igihe

en: unknown
rw: ntibizwi

en: Port
rw: Umuyoboro

en: Service
rw: Imirimo
