gnome-network-displays master - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: GNOME Network Displays
ca: Pantalles per xarxa del GNOME

en: Stream the desktop to Wi-Fi Display capable devices
ca: Envia l'escriptori a dispositius capaços de mostrar pantalles per Wi-Fi

en: GNOME Network Displays allows you to cast your desktop to a remote display. Currently implemented is support for casting to Wi-Fi Display capable devices (a.k.a. Miracast).
ca: Pantalles per xarxa del GNOME us permet enviar l'escriptori a una pantalla remota. Actualment està implementat el suport per a enviar a dispositius capaços de mostrar pantalles per Wi-Fi (com Miracast).

en: GStreamer OpenH264 video encoder (%s)
ca: Codificador de vídeo per GStreamer OpenH264 (%s)

en: GStreamer x264 video encoder (%s)
ca: Codificador de vídeo per GStreamer x264 (%s)

en: GStreamer VA-API H264 video encoder (%s)
ca: Codificador de vídeo per GStreamer VA-API H264 (%s)

en: GStreamer FDK AAC audio encoder (%s)
ca: Codificador d'àudio per GStreamer FDK AAC (%s)

en: GStreamer libav AAC audio encoder (%s)
ca: Codificador d'àudio per GStreamer libav AAC (%s)

en: GStreamer Free AAC audio encoder (%s)
ca: Codificador d'àudio per GStreamer Free AAC (%s)

en: GStreamer Element “%s”
ca: Element de GStreamer «%s»

en: Please install one of the following GStreamer plugins by clicking below
ca: Instal·la un dels següents complements per GStreamer clicant a sota

en: Checking and installing required firewall zones.
ca: S'està comprovant i instal·lant les zones del tallafoc requerides.

en: Making P2P connection
ca: S'està creant la connexió P2P

en: Establishing connection to sink
ca: S'està establint la connexió al «sink»

en: Starting to stream
ca: S'està començant a enviar

en: No Wi‑Fi P2P adapters found
ca: No s'ha trobat cap adaptador Wi-Fi P2P

en: No usable wireless adapters were found. Please verify that Wi‑Fi is enabled and Wi‑Fi P2P operations are available in both NetworkManager and wpa_supplicant.
ca: No s'ha trobat cap adaptador sense fils usable. Verifiqueu que el Wi-Fi està habilitat i que les operacions Wi-Fi P2P estan disponibles tant a NetworkManager com a wpa_supplicant.

en: Available Video Sinks
ca: «Sinks» de vídeo disponibles

en: Connecting
ca: S'està connectant

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Streaming
ca: Enviant

en: One of the following video codec plugins is required.
    Clicking will start the installation process.
ca: Un dels complements de còdecs de vídeo és requerit.
    Fent clic començarà el procés d'instal·lació.

en: One of the following audio codec plugins is required for audio support.
    Clicking will start the installation process.
ca: Un dels següents complements de còdecs d'àudio és requerit pel suport d'àudio.
    Fent clic començarà el procés d'instal·lació.

en: Return
ca: Retorna

en: A required firewall zone is not available and could not be installed. Please try again and enter the password when prompted or contact a system administrator.
ca: Una zona del tallafoc requerida no està disponible i no s'ha pogut instal·lar. Torneu-ho a provar i introduïu la contrasenya quan sigui requerit o contacteu amb un administrador del sistema.
