gnome-network-displays master - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: GNOME Network Displays
eu: GNOME Sareko Bistaratzeak

en: Stream the desktop to Wi-Fi Display capable devices
eu: Bidali mahaigainaren korrontea wifi bidez bistaratzeko gai diren gailuetara

en: GNOME Network Displays allows you to cast your desktop to a remote display. Currently implemented is support for casting to Wi-Fi Display capable devices (a.k.a. Miracast).
eu: GNOME Sareko Bistaratzeak aplikazioaren bidez, mahaigaina urruneko pantaila batera bidali daiteke. Une honetan, wifi bidez bistaratzeko gai diren gailuetara (alegia, Miracast gailuetara) bideoa bidaltzea onartzen da.

en: GStreamer OpenH264 video encoder (%s)
eu: GStreamer OpenH264 bideo-kodetzailea (%s)

en: GStreamer x264 video encoder (%s)
eu: GStreamer x264 bideo-kodetzailea (%s)

en: GStreamer VA-API H264 video encoder (%s)
eu: GStreamer VA-API H264 bideo-kodetzailea (%s)

en: GStreamer FDK AAC audio encoder (%s)
eu: GStreamer FDK AAC audio-kodetzailea (%s)

en: GStreamer libav AAC audio encoder (%s)
eu: GStreamer libav AAC audio-kodetzailea (%s)

en: GStreamer Free AAC audio encoder (%s)
eu: GStreamer Free AAC audio-kodetzailea (%s)

en: GStreamer Element “%s”
eu: “%s” GStreamer elementua

en: Please install one of the following GStreamer plugins by clicking below
eu: Instalatu hurrengo GStreamer pluginak behean klik eginda

en: Checking and installing required firewall zones.
eu: Beharrezkoak diren suebaki-zonak egiaztatzen eta instalatzen.

en: Making P2P connection
eu: P2P konexioa sortzen

en: Establishing connection to sink
eu: Kolektorearekin konexioa ezartzen

en: Starting to stream
eu: Korrontea bidaltzen

en: No Wi‑Fi P2P adapters found
eu: Ez da wifi P2P moldagailurik aurkitu

en: No usable wireless adapters were found. Please verify that Wi‑Fi is enabled and Wi‑Fi P2P operations are available in both NetworkManager and wpa_supplicant.
eu: Ez da haririk gabeko moldagailu erabilgarririk aurkitu. Egiaztatu wifia gaitua dagoela eta wifi P2P eragiketak erabilgarri daudela bai NetworkManager bai wpa_supplicant aplikazioetan.

en: Available Video Sinks
eu: Erabilgarri dauden bideo-kolektoreak

en: Connecting
eu: Konektatzen

en: Cancel
eu: Utzi

en: Streaming
eu: Korrontea

en: One of the following video codec plugins is required.
    Clicking will start the installation process.
eu: Hurrengo bideo-kodeken pluginetako bat behar da.
    Klik egiten bada, instalazio-prozesuari ekingo zaio.

en: One of the following audio codec plugins is required for audio support.
    Clicking will start the installation process.
eu: Hurrengo audio-kodeken pluginetako bat behar da audioa erabili ahal izateko.
    Klik egiten bada, instalazio-prozesuari ekingo zaio.

en: Error
eu: Errorea

en: Return
eu: Itzuli

en: A required firewall zone is not available and could not be installed. Please try again and enter the password when prompted or contact a system administrator.
eu: Beharrezkoa den suebaki-zona bat ez dago erabilgarri eta ezin izan da instalatu. Saiatu berriro eta sartu pasahitza eskatzen denean, edo kontaktatu sistema-administratzaile batekin.
