gnome-network-displays master - en to fur translation catalogue (26 entries)

en: GNOME Network Displays
fur: Visôrs in rêt di GNOME

en: Stream the desktop to Wi-Fi Display capable devices
fur: Trasmet il scritori su dispositîfs “Wi-Fi Display” compatibii

en: GNOME Network Displays allows you to cast your desktop to a remote display. Currently implemented is support for casting to Wi-Fi Display capable devices (a.k.a. Miracast).
fur: Visôrs in rêt di GNOME ti permet di trasmeti il to scritori suntun visôr lontan. Pal moment al è implementât il supuart pe trasmission sui dispositîfs compatibii cun Wi-Fi Display (cognossûts come Miracast).

en: GStreamer OpenH264 video encoder (%s)
fur: Codificadôr video OpenH264 di GStreamer (%s)

en: GStreamer x264 video encoder (%s)
fur: Codificadôr video x264 di GStreamer (%s)

en: GStreamer VA-API H264 video encoder (%s)
fur: Codificadôr video VA-API H264 di GStreamer (%s)

en: GStreamer FDK AAC audio encoder (%s)
fur: Codificadôr audio FDK AAC di GStreamer (%s)

en: GStreamer libav AAC audio encoder (%s)
fur: Codificadôr audio libav AAC di GStreamer (%s)

en: GStreamer Free AAC audio encoder (%s)
fur: Codificadôr audio Free AAC di GStreamer (%s)

en: GStreamer Element “%s”
fur: Element di GStreamer “%s”

en: Please install one of the following GStreamer plugins by clicking below
fur: Par plasê instale un di chescj plugins di GStreamer fasint clic chi sot

en: Checking and installing required firewall zones.
fur: Daûr a controlâ e instalâ lis zonis firewall necessaris.

en: Making P2P connection
fur: Creazion conession P2P

en: Establishing connection to sink
fur: Daûr a stabilî la conession al ricevent

en: Starting to stream
fur: Daûr a scomençâ la trasmission

en: No Wi‑Fi P2P adapters found
fur: Nissun adatadôr P2P Wi-Fi cjatât

en: No usable wireless adapters were found. Please verify that Wi‑Fi is enabled and Wi‑Fi P2P operations are available in both NetworkManager and wpa_supplicant.
fur: Nol è stât cjatât nissun adatadôr cence fîi doprabil. Verifiche che il Wi-Fi al sedi abilitât e che lis operazions Wi-Fi P2P a sedin disponibilis sedi in NetworkManager che in wpa_supplicant.

en: Available Video Sinks
fur: Ricevents video disponibii

en: Connecting
fur: Daûr a coneti

en: Cancel
fur: Anule

en: Streaming
fur: Daûr a trasmeti

en: One of the following video codec plugins is required.
    Clicking will start the installation process.
fur: Un di chescj plugins di codificadôr video al è necessari.
    Fasint clic si scomençarà il procès di instalazion.

en: One of the following audio codec plugins is required for audio support.
    Clicking will start the installation process.
fur: Un di chescj plugins di codificadôr audio al è necessari pal supuart audio.
    Fasint clic si scomençarà il procès di instalazion.

en: Error
fur: Erôr

en: Return
fur: Torne

en: A required firewall zone is not available and could not be installed. Please try again and enter the password when prompted or contact a system administrator.
fur: No je disponibile une zone di firewall necessarie e nol è pussibil instalâle. Torne prove e cuant che ti ven domandade, inserìs la password, opûr contate un aministradôr di sisteme.
