gnome-network-displays master - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: GNOME Network Displays
hr: GNOME mrežni zasloni

en: Stream the desktop to Wi-Fi Display capable devices
hr: Emitirajte prikaz radne površine na bežične zaslone

en: GNOME Network Displays allows you to cast your desktop to a remote display. Currently implemented is support for casting to Wi-Fi Display capable devices (a.k.a. Miracast).
hr: GNOME mrežni zasloni omogućuju vam emitiranje vaše radne površine na udaljeni zaslon. Trenutno je implementirana podrška emitiranja na bežične zaslone (poznata kao Miracast)

en: GStreamer OpenH264 video encoder (%s)
hr: GStreamer OpenH264 enkôder slike (%s)

en: GStreamer x264 video encoder (%s)
hr: GStreamer x264 enkôder slike (%s)

en: GStreamer VA-API H264 video encoder (%s)
hr: GStreamer VA-API H264 enkôder slike (%s)

en: GStreamer FDK AAC audio encoder (%s)
hr: GStreamer FDK AAC enkôder zvuka (%s)

en: GStreamer libav AAC audio encoder (%s)
hr: GStreamer libav AAC enkôder zvuka (%s)

en: GStreamer Free AAC audio encoder (%s)
hr: GStreamer Free AAC enkôder zvuka (%s)

en: GStreamer Element “%s”
hr: GStreamer element “%s”

en: Please install one of the following GStreamer plugins by clicking below
hr: Instalirajte jedan od sljedećih GStreamer priključaka klikom ispod

en: Checking and installing required firewall zones.
hr: Provjeravanje i instalacija potrebnih zona vatrozida.

en: Making P2P connection
hr: Stvaranje P2P povezivanja

en: Establishing connection to sink
hr: Uspostavljanje povezivanja sa slivnikom

en: Starting to stream
hr: Pokretanje emitiranja

en: No Wi‑Fi P2P adapters found
hr: Nema pronađenih P2P bežičnih adaptera

en: No usable wireless adapters were found. Please verify that Wi‑Fi is enabled and Wi‑Fi P2P operations are available in both NetworkManager and wpa_supplicant.
hr: Nema pronađenih upotrebljivih bežičnih adaptera. Provjerite je li bežična mreža omogućena i jesu li bežične P2P radnje dostupne u Mrežnom upravitelju i wpa_supplicantu.

en: Available Video Sinks
hr: Dostupni slivnici zvuka

en: Connecting
hr: Povezivanje

en: Cancel
hr: Odustani

en: Streaming
hr: Emitiranje

en: One of the following video codec plugins is required.
    Clicking will start the installation process.
hr: Jedan od sljedećih priključaka kôdeka slike je potreban.
    Klik će pokrenuti postupak instalacije.

en: One of the following audio codec plugins is required for audio support.
    Clicking will start the installation process.
hr: Jedan od sljedećih priključaka kôdeka zvuka je potreban za zvučnu podršku.
    Klik će pokrenuti postupak instalacije.

en: Error
hr: Greška

en: Return
hr: Povratak

en: A required firewall zone is not available and could not be installed. Please try again and enter the password when prompted or contact a system administrator.
hr: Potrebna zona vatrozida nije dostupna i ne može se instalirati. Pokušajte ponovno i upišite lozinku pri upitu ili kontaktirajte administratora sustava.
