gnome-network-displays master - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: GNOME Network Displays
hu: GNOME Hálózati megjelenítők

en: Stream the desktop to Wi-Fi Display capable devices
hu: Az asztal tartalmának továbbítása Wi-Fi-megjelenítő képes eszközökre

en: GNOME Network Displays allows you to cast your desktop to a remote display. Currently implemented is support for casting to Wi-Fi Display capable devices (a.k.a. Miracast).
hu: A GNOME Hálózati megjelenítők lehetővé teszi az asztal átjátszását egy távoli megjelenítőre. A jelenlegi megvalósítás a Wi-Fi-megjelenítő képes (Miracast néven is ismert) eszközökre történő átjátszást támogatja.

en: GStreamer OpenH264 video encoder (%s)
hu: GStreamer OpenH264 videókódoló (%s)

en: GStreamer x264 video encoder (%s)
hu: GStreamer x264 videókódoló (%s)

en: GStreamer VA-API H264 video encoder (%s)
hu: GStreamer VA-API H264 videókódoló (%s)

en: GStreamer FDK AAC audio encoder (%s)
hu: GStreamer FDK AAC hangkódoló (%s)

en: GStreamer libav AAC audio encoder (%s)
hu: GStreamer libav AAC hangkódoló (%s)

en: GStreamer Free AAC audio encoder (%s)
hu: GStreamer szabad AAC hangkódoló (%s)

en: GStreamer Element “%s”
hu: GStreamer elem: „%s”

en: Please install one of the following GStreamer plugins by clicking below
hu: Telepítse a következő GStreamer-bővítmények egyikét az alábbira kattintva

en: Checking and installing required firewall zones.
hu: Szükséges tűzfalzónák ellenőrzése és telepítése.

en: Making P2P connection
hu: Egyenrangú kapcsolat létesítése

en: Establishing connection to sink
hu: Kapcsolat kiépítése a fogadóval

en: Starting to stream
hu: Adatfolyam küldésének indítása

en: No Wi‑Fi P2P adapters found
hu: Nem találhatók egyenrangú Wi-Fi-csatolók

en: No usable wireless adapters were found. Please verify that Wi‑Fi is enabled and Wi‑Fi P2P operations are available in both NetworkManager and wpa_supplicant.
hu: Nem találhatók használható vezeték nélküli csatolók. Ellenőrizze, hogy a Wi-Fi engedélyezve van-e, és a Wi-Fi egyenrangú műveletei elérhetők-e mind a Hálózatkezelőben, mind a wpa_supplicantban.

en: Available Video Sinks
hu: Elérhető videófogadók

en: Connecting
hu: Kapcsolódás

en: Cancel
hu: Mégse

en: Streaming
hu: Adatfolyam átvitele

en: One of the following video codec plugins is required.
    Clicking will start the installation process.
hu: A következő videókodek-bővítmények egyike szükséges.
    A kattintás elindítja a telepítési folyamatot.

en: One of the following audio codec plugins is required for audio support.
    Clicking will start the installation process.
hu: A következő hangkodek-bővítmények egyike szükséges a hangtámogatáshoz.
    A kattintás elindítja a telepítési folyamatot.

en: Error
hu: Hiba

en: Return
hu: Visszatérés

en: A required firewall zone is not available and could not be installed. Please try again and enter the password when prompted or contact a system administrator.
hu: Egy szükséges tűzfalzóna nem érhető el és nem sikerült telepíteni. Próbálja meg újra, és adja meg a jelszót, ha kérik, vagy vegye fel a kapcsolatot a rendszergazdával.
