gnome-network-displays master - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: GNOME Network Displays
uk: Мережеві дисплеї GNOME

en: Screencasting for GNOME
uk: Трансляція екрана для GNOME

en: GNOME Network Displays allows you to cast your desktop to a remote display. Supports the Miracast and Chromecast protocols.
uk: «Мережеві дисплеї GNOME» надають вам змогу транслювати зображення і звук з вашої стільниці на віддалену стільницю. Реалізовано підтримку протоколів Miracast і Chromecast.

en: GStreamer OpenH264 video encoder (%s)
uk: Відеокодувальник OpenH264 GStreamer (%s)

en: GStreamer x264 video encoder (%s)
uk: Відеокодувальник x264 GStreamer (%s)

en: GStreamer VA H264 video encoder (%s)
uk: Відеокодувальник H264 VA GStreamer (%s)

en: GStreamer VA-API H264 video encoder (%s)
uk: Відеокодувальник H264 VA-API GStreamer (%s)

en: GStreamer On2 VP8 video encoder (%s)
uk: Відеокодувальник VP8 On2 GStreamer (%s)

en: GStreamer On2 VP9 video encoder (%s)
uk: Відеокодувальник VP9 On2 GStreamer (%s)

en: GStreamer FDK AAC audio encoder (%s)
uk: Звуковий кодувальник GStreamer AAC з FDK (%s)

en: GStreamer libav AAC audio encoder (%s)
uk: Звуковий кодувальник GStreamer AAC з libav (%s)

en: GStreamer Free AAC audio encoder (%s)
uk: Вільний звуковий кодувальник GStreamer AAC (%s)

en: GStreamer Vorbis audio encoder (%s)
uk: Звуковий кодувальник Vorbis GStreamer (%s)

en: GStreamer Opus audio encoder (%s)
uk: Звуковий кодувальник Opus GStreamer (%s)

en: GStreamer WebM muxer (%s)
uk: Мультиплексор WebM GStreamer (%s)

en: GStreamer Matroska muxer (%s)
uk: Мультиплексор Matroska GStreamer (%s)

en: GStreamer MPEG Transport Stream muxer (%s)
uk: Мультиплексор потоку передавання MPEG GStreamer (%s)

en: GStreamer Element “%s”
uk: Елемент GStreamer «%s»

en: Please install one of the following GStreamer plugins by clicking below
uk: Будь ласка, встановіть один із вказаних нижче додатків GStreamer натисканням відповідної кнопки

en: Checking and installing required firewall zones.
uk: Перевіряємо і встановлюємо потрібні зони брандмауера.

en: Making P2P connection
uk: Створюємо з'єднання P2P

en: Establishing connection to sink
uk: Встановлено з'єднання із приймачем

en: Starting to stream
uk: Починаємо потокове мовлення

en: Network Displays
uk: Мережеві дисплеї

en: No Wi‑Fi P2P Adapter Found
uk: Адаптерів P2P Wi‑Fi не виявлено

en: No usable wireless adapters were found. Please verify that Wi‑Fi is enabled and Wi‑Fi P2P operations are available in both NetworkManager and wpa_supplicant.
uk: Не знайдено придатних до користування бездротових адаптерів. Будь ласка, перевірте, чи увімкнено Wi‑Fi і дії P2P Wi‑Fi доступні у NetworkManager і wpa_supplicant.

en: Available Video Sinks
uk: Доступні відеоприймачі

en: Connecting
uk: З'єднання

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Streaming
uk: Потокове мовлення

en: Error
uk: Помилка

en: Return
uk: Повернутися

en: One of the following codec plugins is required for audio support.
    Clicking will start the installation process.
uk: Для забезпечення підтримки роботи зі звуком слід встановити один із вказаних нижче додатків кодеків.
    Натискання призведе до запуску процедури встановлення.

en: One of the following codec plugins is required for video support.
    Clicking will start the installation process.
uk: Для забезпечення підтримки роботи з відео слід встановити один із вказаних нижче додатків кодеків.
    Натискання призведе до запуску процедури встановлення.

en: A required firewall zone is not available and could not be installed. Please try again and enter the password when prompted or contact a system administrator.
uk: Потрібна зона брандмауера є недоступною, її не може бути встановлено. Будь ласка, повторіть і введіть пароль у відповідь на запит або зв'яжіться із адміністратором системи.
