gnome-network-displays master - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: GNOME Network Displays
oc: Afichatge ret GNOME

en: Stream the desktop to Wi-Fi Display capable devices
oc: Difusar lo burèu als periferics compatibles Wi-Fi Display

en: GNOME Network Displays allows you to cast your desktop to a remote display. Currently implemented is support for casting to Wi-Fi Display capable devices (a.k.a. Miracast).
oc: L’Afichatge ret de GNOME vos permet de difusar vòstre burèu cap a un afichatge alonhat. Actualament la presa en carga de la difusion als perfierics compatibles Wi-Fi Display (coneguda coma Miracast) es implementada.

en: GStreamer OpenH264 video encoder (%s)
oc: encodador vidèo GStreamer OpenH264 (%s)

en: GStreamer x264 video encoder (%s)
oc: encodador vidèo GStreamer x264 (%s)

en: GStreamer VA-API H264 video encoder (%s)
oc: encodador vidèo GStreamer VA-API H264 (%s)

en: GStreamer FDK AAC audio encoder (%s)
oc: encodador àudio GStreamer FDK AAC (%s)

en: GStreamer libav AAC audio encoder (%s)
oc: encodador àudio GStreamer libav AAC (%s)

en: GStreamer Free AAC audio encoder (%s)
oc: encodador àudio GStreamer Free AAC (%s)

en: GStreamer Element “%s”
oc: Element « %s » GStreamer

en: Please install one of the following GStreamer plugins by clicking below
oc: Mercés d’installar un dels empeutons GStreamer seguents en clicant çai jos

en: Checking and installing required firewall zones.
oc: Verificacion e installacion de las zònas de para-fuòc requeridas

en: Making P2P connection
oc: Realizacion de la connexion P2P

en: Establishing connection to sink
oc: Establiment de la connexion al collector

en: Starting to stream
oc: Comença la difusion

en: No Wi‑Fi P2P adapters found
oc: Cap d'adaptator Wi-Fi P2P pas trobat

en: No usable wireless adapters were found. Please verify that Wi‑Fi is enabled and Wi‑Fi P2P operations are available in both NetworkManager and wpa_supplicant.
oc: Cap d’adaptador sens fial pas trobat. Mercés de verificar que lo Wi-Fi es activat e que las operacions Wi-Fi P2P son disponiblas dins NetworkManager e wpa_supplicant.

en: Available Video Sinks
oc: Collectors vidèo disponibles

en: Connecting
oc: Connexion en cors

en: Cancel
oc: Anullar

en: Streaming
oc: Difusion en dirècte

en: One of the following video codec plugins is required.
    Clicking will start the installation process.
oc: Un des empeutons de codèc vidèos seguents es requerit.
    clicar lançarà lo processús d’installacion.

en: One of the following audio codec plugins is required for audio support.
    Clicking will start the installation process.
oc: Un des empeutons de codèc àudio seguents es requerit per la presa en carga del son.
    clicar lançarà lo processús d’installacion.

en: Return
oc: Retorn

en: A required firewall zone is not available and could not be installed. Please try again and enter the password when prompted or contact a system administrator.
oc: Una zòna de parafuòc es pas disponibla e èra pas possible de l’installar. Mercés de tornar ensajar e de picar lo senhal quand serà demandat o de contactar un administrator sistèma.
