gnome-network-displays master - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: GNOME Network Displays
sr: Гномов екран на мрежи

en: Stream the desktop to Wi-Fi Display capable devices
sr: Преточите радну површ на уређаје са могућношћу бежичног приказа

en: GNOME Network Displays allows you to cast your desktop to a remote display. Currently implemented is support for casting to Wi-Fi Display capable devices (a.k.a. Miracast).
sr: Гномов екран на мрежи вам омогућава да приказујете вашу радну површ на удаљеном екрану. Тренутно примењено је подршка за емитовање на уређаје са могућношћу бежичног приказа (тј. Миракаст).

en: GStreamer OpenH264 video encoder (%s)
sr: Гстример OpenH264 видео шифрер (%s)

en: GStreamer x264 video encoder (%s)
sr: Гстример x264 видео шифрер (%s)

en: GStreamer VA-API H264 video encoder (%s)
sr: Гстример VA-API H264 видео шифрер (%s)

en: GStreamer FDK AAC audio encoder (%s)
sr: Гстример FDK AAC аудио шифрер (%s)

en: GStreamer libav AAC audio encoder (%s)
sr: Гстример libav AAC аудио шифрер (%s)

en: GStreamer Free AAC audio encoder (%s)
sr: Гстример Free AAC аудио шифрер (%s)

en: GStreamer Element “%s”
sr: „%s“ елемент Гстримера

en: Please install one of the following GStreamer plugins by clicking below
sr: Инсталирајте један од следећих прикључака Гстримера кликом испод

en: Checking and installing required firewall zones.
sr: Проверавам и инсталирам потребне зоне мрежне баријере.

en: Making P2P connection
sr: Стварам П2П везу

en: Establishing connection to sink
sr: Успостављам везу са усклађивачем

en: Starting to stream
sr: Почињем да емитујем

en: No Wi‑Fi P2P adapters found
sr: Нисам нашао бежичне П2П адаптере

en: No usable wireless adapters were found. Please verify that Wi‑Fi is enabled and Wi‑Fi P2P operations are available in both NetworkManager and wpa_supplicant.
sr: Нисам нашао употребљиве бежичне адаптере. Проверите да ли је бежична укључена и да су бежичне П2П радње доступне и у Управнику мреже и у „wpa_supplicant“-у.

en: Available Video Sinks
sr: Доступни видео усклађивачи

en: Connecting
sr: Успостављам везу

en: Cancel
sr: Откажи

en: Streaming
sr: Емитујем

en: One of the following video codec plugins is required.
    Clicking will start the installation process.
sr: Један од следећих прикључака видео кодека је потребан.
    Клик ће започети поступак инсталације.

en: One of the following audio codec plugins is required for audio support.
    Clicking will start the installation process.
sr: Један од следећих прикључака аудио кодека је потребан за подршку звука.
    Клик ће започети поступак инсталације.

en: Error
sr: Грешка

en: Return
sr: Врати

en: A required firewall zone is not available and could not be installed. Please try again and enter the password when prompted or contact a system administrator.
sr: Захтевана зона мрежне баријере није доступна и не може се инсталирати. Покушајте поново и унесите лозинку када буде затражено или се обратите администратору система.
