gnome-network-displays master - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: GNOME Network Displays
sk: Sieťové displeje GNOME

en: GStreamer OpenH264 video encoder (%s)
sk: Kodér videa OpenH264 z knižnice GStreamer (%s)

en: GStreamer x264 video encoder (%s)
sk: Kodér videa x264 z knižnice GStreamer (%s)

en: GStreamer VA-API H264 video encoder (%s)
sk: Kodér videa VA-API H264 z knižnice GStreamer (%s)

en: GStreamer FDK AAC audio encoder (%s)
sk: Kodér zvuku FDK AAC z knižnice GStreamer (%s)

en: GStreamer libav AAC audio encoder (%s)
sk: Kodér zvuku libav AAC z knižnice GStreamer (%s)

en: GStreamer Free AAC audio encoder (%s)
sk: Kodér zvuku Free AAC z knižnice GStreamer (%s)

en: GStreamer Element “%s”
sk: Prvok GStreamer „%s“

en: Please install one of the following GStreamer plugins by clicking below
sk: Prosím, kliknutím nižšie nainštalujte jeden z nasledujúcich zásuvných modulov GStreamer

en: Checking and installing required firewall zones.
sk: Kontrolujú a inštalujú sa potrebné firewallové zóny.

en: Making P2P connection
sk: Vytvára sa P2P spojenie

en: Establishing connection to sink
sk: Nadväzuje sa spojenie k cieľu

en: Starting to stream
sk: Spúšťa sa vysielanie

en: No usable wireless adapters were found. Please verify that Wi‑Fi is enabled and Wi‑Fi P2P operations are available in both NetworkManager and wpa_supplicant.
sk: Nenašiel sa žiaden použiteľný bezdrôtový adaptér. Skontrolujte, prosím, či je Wi-Fi zapnuté a či NetworkManager i wpa_supplicant uvádzajú Wi-Fi P2P medzi dostupnými operáciami.

en: Available Video Sinks
sk: Dostupné ciele videa

en: Connecting
sk: Pripája sa

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Streaming
sk: Vysiela sa

en: Error
sk: Chyba

en: Return
sk: Návrat

en: A required firewall zone is not available and could not be installed. Please try again and enter the password when prompted or contact a system administrator.
sk: Požadovaná zóna firewallu nie je dostupná a nedá sa nainštalovať. Skúste to prosím znova. Po zobrazení výzvy zadajte heslo alebo kontaktujte správcu systému.
