gnome-network-displays master - en to sl_SI translation catalogue (35 entries)

en: GNOME Network Displays
sl_SI: Omrežni zasloni GNOME

en: Screencasting for GNOME
sl_SI: Zrcaljenje zaslona za GNOME

en: GNOME Network Displays allows you to cast your desktop to a remote display. Supports the Miracast and Chromecast protocols.
sl_SI: Program Omrežni zasloni GNOME omogoča prikaz namizja na oddaljenem zaslonu. Podpira protokola Miracast in Chromecast.

en: GStreamer OpenH264 video encoder (%s)
sl_SI: Kodirnik slike GStreamer OpenH264 (%s)

en: GStreamer x264 video encoder (%s)
sl_SI: Kodirnik slike GStreamer x264 (%s)

en: GStreamer VA H264 video encoder (%s)
sl_SI: Kodirnik slike GStreamer VA H264 (%s)

en: GStreamer VA-API H264 video encoder (%s)
sl_SI: Kodirnik slike GStreamer H264 VA-API (%s)

en: GStreamer On2 VP8 video encoder (%s)
sl_SI: Kodirnik slike GStreamer On2 VP8 (%s)

en: GStreamer On2 VP9 video encoder (%s)
sl_SI: Kodirnik slike GStreamer On2 VP9 (%s)

en: GStreamer FDK AAC audio encoder (%s)
sl_SI: Kodirnik zvoka GStreamer FDK AAC (%s)

en: GStreamer libav AAC audio encoder (%s)
sl_SI: Kodirnik zvoka GStreamer libav AAC (%s)

en: GStreamer Free AAC audio encoder (%s)
sl_SI: Kodirnik zvoka GStreamer Free AAC (%s)

en: GStreamer Vorbis audio encoder (%s)
sl_SI: Kodirnik zvoka GStreamer Vorbis (%s)

en: GStreamer Opus audio encoder (%s)
sl_SI: Kodirnik zvoka GStreamer Opus (%s)

en: GStreamer WebM muxer (%s)
sl_SI: Multiplekser GStreamer WebM (%s)

en: GStreamer Matroska muxer (%s)
sl_SI: Multiplekser GStreamer Matroska (%s)

en: GStreamer MPEG Transport Stream muxer (%s)
sl_SI: Multiplekser prenosnega toka GStreamer MPEG (%s)

en: GStreamer Element “%s”
sl_SI: Predmet GStreamer »%s«

en: Please install one of the following GStreamer plugins by clicking below
sl_SI: Namestite enega izmed navedenih vstavkov GStreamer

en: Checking and installing required firewall zones.
sl_SI: Preverjanje in nameščanje zahteva območja požarnih zidov.

en: Making P2P connection
sl_SI: Poteka vzpostavljanje povezave P2P

en: Establishing connection to sink
sl_SI: Vzpostavljanje povezave s koritom.

en: Starting to stream
sl_SI: Začenjanje pretoka

en: Network Displays
sl_SI: Omrežni zasloni

en: No Wi‑Fi P2P Adapter Found
sl_SI: Ni najdenega vmesnika Wi-Fi P2P

en: No usable wireless adapters were found. Please verify that Wi‑Fi is enabled and Wi‑Fi P2P operations are available in both NetworkManager and wpa_supplicant.
sl_SI: Ni najdenih uporabnik brezžičnih vmesnikov. Preverite, da je Wi-Fi omogočen in da so opravila Wi-FI P2P na voljo programoma NetworkManager in wpa_supplicant.

en: Available Video Sinks
sl_SI: Razpoložljivi posnetki

en: Connecting
sl_SI: Poteka povezovanje

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Streaming
sl_SI: Pretakanje

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Return
sl_SI: Povrni

en: One of the following codec plugins is required for audio support.
    Clicking will start the installation process.
sl_SI: Za zvokovno podporo je zahtevan eden izmed navedenih vstavkov kodirnikov.
    S klikom se zažene namestitev.

en: One of the following codec plugins is required for video support.
    Clicking will start the installation process.
sl_SI: Za video podporo je zahtevan eden izmed navedenih vstavkov kodirnikov.
    S klikom se zažene namestitev.

en: A required firewall zone is not available and could not be installed. Please try again and enter the password when prompted or contact a system administrator.
sl_SI: Zahtevanega območja požarnega zidu ni mogoče namestiti in ni na voljo. Poskusite znova in vnesite geslo ali pa stopite v stik s skrbnikom sistema.
