gnome-network-displays master - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: GNOME Network Displays
bg: GNOME мрежови дисплеи

en: Screencasting for GNOME
bg: Програма за записване на екрана за GNOME

en: GNOME Network Displays allows you to cast your desktop to a remote display. Supports the Miracast and Chromecast protocols.
bg: GNOME Network Displays ви позволява да предавате вашата работна среда към отдалечен екран. Поддържа протоколите Miracast и Chromecast.

en: GStreamer OpenH264 video encoder (%s)
bg: GStreamer OpenH264 видео кодер (%s)

en: GStreamer x264 video encoder (%s)
bg: GStreamer x264 видео кодер (%s)

en: GStreamer VA H264 video encoder (%s)
bg: GStreamer VA H264 видео кодер (%s)

en: GStreamer VA-API H264 video encoder (%s)
bg: GStreamer VA-API H264 видео кодер (%s)

en: GStreamer On2 VP8 video encoder (%s)
bg: GStreamer On2 VP8 видео кодер (%s)

en: GStreamer On2 VP9 video encoder (%s)
bg: GStreamer On2 VP9 видео кодер (%s)

en: GStreamer FDK AAC audio encoder (%s)
bg: GStreamer FDK AAC аудио кодер (%s)

en: GStreamer libav AAC audio encoder (%s)
bg: GStreamer libav AAC аудио кодер (%s)

en: GStreamer Free AAC audio encoder (%s)
bg: GStreamer Free AAC аудио кодер (%s)

en: GStreamer Vorbis audio encoder (%s)
bg: GStreamer Vorbis аудио кодер (%s)

en: GStreamer Opus audio encoder (%s)
bg: GStreamer Opus аудио кодер (%s)

en: GStreamer Element “%s”
bg: GStreamer елемент „%s“

en: Please install one of the following GStreamer plugins by clicking below
bg: Моля, инсталирайте една от следните GStreamer приставки, като натиснете по-долу

en: Checking and installing required firewall zones.
bg: Проверяване и инсталиране на необходимите зони на защитната стена.

en: Making P2P connection
bg: Създаване на равноправна връзка

en: Establishing connection to sink
bg: Установяване на връзка с приемника

en: Starting to stream
bg: Започване на предаването

en: Network Displays
bg: Мрежови дисплеи

en: No Wi‑Fi P2P Adapter Found
bg: Няма намерен равноправен Wi‑Fi адаптер

en: No usable wireless adapters were found. Please verify that Wi‑Fi is enabled and Wi‑Fi P2P operations are available in both NetworkManager and wpa_supplicant.
bg: Няма намерени използваеми безжични адаптери. Проверете дали Wi‑Fi е включен и дали равноправните Wi‑Fi операциите са достъпни както в NetworkManager, така и в wpa_supplicant.

en: Available Video Sinks
bg: Налични видео приемници

en: Connecting
bg: Свързване

en: Cancel
bg: Отказване

en: Streaming
bg: Предаване

en: Error
bg: Грешка

en: Return
bg: Назад

en: One of the following codec plugins is required for audio support.
    Clicking will start the installation process.
bg: За поддръжка на аудио е необходим един от следните аудио кодери.
    Натиснете, за да започнете процеса на инсталиране.

en: One of the following codec plugins is required for video support.
    Clicking will start the installation process.
bg: За поддръжка на аудио е необходим един от следните видео кодери.
    Натиснете, за да започнете процеса на инсталиране.

en: A required firewall zone is not available and could not be installed. Please try again and enter the password when prompted or contact a system administrator.
bg: Необходимата зона на защитната стена не е налична и не може да бъде инсталирана. Опитайте отново и въведете паролата, когато бъдете подканени, или се свържете със системния администратор.
