gnome-network-displays master - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: GNOME Network Displays
lt: GNOME Tinklo Monitoriai

en: Screencasting for GNOME
lt: Ekrano transliavimas GNOME aplinkai

en: GNOME Network Displays allows you to cast your desktop to a remote display. Supports the Miracast and Chromecast protocols.
lt: GNOME Tinklo Monitoriai leidžia jums atvaizduoti savo darbalaukį į nuotolinį monitorių. Palaiko Miracast ir Chromecast protokolus.

en: GStreamer OpenH264 video encoder (%s)
lt: GStreamer OpenH264 video koduotojas (%s)

en: GStreamer x264 video encoder (%s)
lt: GStreamer x264 video koduotojas (%s)

en: GStreamer VA H264 video encoder (%s)
lt: GStreamer VA H264 video koduotojas (%s)

en: GStreamer VA-API H264 video encoder (%s)
lt: GStreamer VA-API H264 video koduotojas (%s)

en: GStreamer On2 VP8 video encoder (%s)
lt: GStreamer On2 VP8 video koduotojas (%s)

en: GStreamer On2 VP9 video encoder (%s)
lt: GStreamer On2 VP9 koduotojas (%s)

en: GStreamer FDK AAC audio encoder (%s)
lt: GStreamer FDK AAC garso koduotojas (%s)

en: GStreamer libav AAC audio encoder (%s)
lt: GStreamer libav AAC garso koduotojas (%s)

en: GStreamer Free AAC audio encoder (%s)
lt: GStreamer Free AAC garso koduotojas (%s)

en: GStreamer Vorbis audio encoder (%s)
lt: GStreamer Vorbis garso koduotojas (%s)

en: GStreamer Opus audio encoder (%s)
lt: GStreamer Opus garso koduotojas (%s)

en: GStreamer WebM muxer (%s)
lt: GStreamer WebM maišytuvas (%s)

en: GStreamer Matroska muxer (%s)
lt: GStreamer Matroska maišytuvas (%s)

en: GStreamer MPEG Transport Stream muxer (%s)
lt: GStreamer MPEG transportu srauto maišytuvas (%s)

en: GStreamer Element “%s”
lt: GStreamer elementas „%s“

en: Please install one of the following GStreamer plugins by clicking below
lt: Prašome įdiegti vieną iš žemiau esančių GStreamer priedų paspaudžiant žemiau

en: Checking and installing required firewall zones.
lt: Patikrinamos ir įdiegiamos reikiamos ugniasienės zonos.

en: Making P2P connection
lt: Užmezgamas P2P ryšys

en: Establishing connection to sink
lt: Užmezgamas ryšys su gautuvu

en: Starting to stream
lt: Pradedama transliuoti

en: Network Displays
lt: Tinklo Monitoriai

en: No Wi‑Fi P2P Adapter Found
lt: Nerasta jokių Wi-Fi P2P adapterių

en: No usable wireless adapters were found. Please verify that Wi‑Fi is enabled and Wi‑Fi P2P operations are available in both NetworkManager and wpa_supplicant.
lt: Jokie belaidžiai adapteriai nebuvo rasti. Prašome patikrinti, ar Wi-Fi yra įjungtas ir ar Wi-Fi P2P veiksmai yra pasiekiami NetworkManatger ir wpa_supplicant.

en: Available Video Sinks
lt: Pasiekiami video gautuvai

en: Connecting
lt: Jungiamasi

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Streaming
lt: Transliuojama

en: Error
lt: Klaida

en: Return
lt: Sugrįžti

en: One of the following codec plugins is required for audio support.
    Clicking will start the installation process.
lt: Garso palaikymui yra reikalingas vienas iš žemiau esančių garso kodekų priedų.
    Paspaudimas pradės įdiegimo procesą.

en: One of the following codec plugins is required for video support.
    Clicking will start the installation process.
lt: Vaizdo palaikymui yra reikalingas vienas iš žemiau esančių kodekų priedų.
    Paspaudimas pradės įdiegimo procesą.

en: A required firewall zone is not available and could not be installed. Please try again and enter the password when prompted or contact a system administrator.
lt: Reikalaujama ugniasienės zona nėra pasiekiama ir jos nepavyko įdiegti. Prašome bandyti dar kartą ir suvesti slaptažodį, kai bus paprašyta, paprašyta arba susisiekti su savo sistemos administratoriumi.
