gnome-network-displays master - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: GNOME Network Displays
nl: GNOME Netwerkschermen

en: Screencasting for GNOME
nl: Screencasten voor GNOME

en: GNOME Network Displays allows you to cast your desktop to a remote display. Supports the Miracast and Chromecast protocols.
nl: GNOME Netwerkschermen stelt u in staat uw bureaublad naar een scherm op afstand te casten, met ondersteuning voor de Miracast- en Chromecast-protocollen.

en: GStreamer OpenH264 video encoder (%s)
nl: GStreamer OpenH264-video-encoder (%s)

en: GStreamer x264 video encoder (%s)
nl: GStreamer x264-video-encoder (%s)

en: GStreamer VA H264 video encoder (%s)
nl: GStreamer VA H264-video-encoder (%s)

en: GStreamer VA-API H264 video encoder (%s)
nl: GStreamer VA-API H264-video-encoder (%s)

en: GStreamer On2 VP8 video encoder (%s)
nl: GStreamer On2 VP8-video-encoder (%s)

en: GStreamer On2 VP9 video encoder (%s)
nl: GStreamer On2 VP9-video-encoder (%s)

en: GStreamer FDK AAC audio encoder (%s)
nl: GStreamer FDK AAC-audio-encoder (%s)

en: GStreamer libav AAC audio encoder (%s)
nl: GStreamer libav AAC-audio-encoder (%s)

en: GStreamer Free AAC audio encoder (%s)
nl: GStreamer Free AAC-audio-encoder (%s)

en: GStreamer Vorbis audio encoder (%s)
nl: GStreamer Vorbis-audio-encoder (%s)

en: GStreamer Opus audio encoder (%s)
nl: GStreamer Opus-audio-encoder (%s)

en: GStreamer WebM muxer (%s)
nl: GStreamer WebM-muxer (%s)

en: GStreamer Matroska muxer (%s)
nl: GStreamer Matroska-muxer (%s)

en: GStreamer MPEG Transport Stream muxer (%s)
nl: GStreamer MPEG Transport Stream-muxer (%s)

en: GStreamer Element “%s”
nl: GStreamer-element ‘%s’

en: Please install one of the following GStreamer plugins by clicking below
nl: Installeer een van de volgende GStreamer-plug-ins door hieronder te klikken

en: Checking and installing required firewall zones.
nl: Vereiste firewallzones worden gecontroleerd en geïnstalleerd.

en: Making P2P connection
nl: P2P-verbinding wordt opgezet

en: Establishing connection to sink
nl: Verbinding maken met sink

en: Starting to stream
nl: Beginnen met streamen

en: Network Displays
nl: Netwerkschermen

en: No Wi‑Fi P2P Adapter Found
nl: Geen wifi-p2p-adapters gevonden

en: No usable wireless adapters were found. Please verify that Wi‑Fi is enabled and Wi‑Fi P2P operations are available in both NetworkManager and wpa_supplicant.
nl: Kon geen bruikbare draadloze adapters vinden. Controleer of wifi ingeschakeld is en wifi-p2p-bewerkingen beschikbaar zijn in zowel NetworkManager als wpa_supplicant.

en: Available Video Sinks
nl: Beschikbare videosinks

en: Connecting
nl: Bezig met verbinden

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Streaming
nl: Bezig met streamen

en: Error
nl: Fout

en: Return
nl: Terug

en: One of the following codec plugins is required for audio support.
    Clicking will start the installation process.
nl: Een van de volgende codecplug-ins is vereist voor audio-ondersteuning.
    Klik erop om het installatieproces te starten.

en: One of the following codec plugins is required for video support.
    Clicking will start the installation process.
nl: Een van de volgende codecplug-ins is vereist voor video-ondersteuning.
    Klik erop om het installatieproces te starten.

en: A required firewall zone is not available and could not be installed. Please try again and enter the password when prompted or contact a system administrator.
nl: Een vereiste firewallzone is niet beschikbaar en kon niet geïnstalleerd worden. Probeer het opnieuw en voer het wachtwoord in wanneer erom wordt gevraagd, of neem contact op met uw systeembeheerder.
