gnome-games MASTER - en to et translation catalogue (128 entries)

en: Nibbles
et: Ussimäng

en: Guide a worm around a maze
et: Ussi juhtimine läbi labürindi

en: game;snake;board;
et: mäng;uss;lauamäng;

en: Number of human players
et: Inimmängijate arv

en: Number of human players.
et: Inimmängijate arv.

en: Number of AI players
et: AI-mängijate arv

en: Number of AI players.
et: AI-mängijate arv.

en: Game speed
et: Mängu kiirus

en: Game speed (1=fast, 4=slow).
et: Mängu kiirus (1=kiire, 4=aeglane).

en: Enable fake bonuses
et: Võltspreemiate lubamine

en: Enable fake bonuses.
et: Võltspreemiate lubamine.

en: Play levels in random order
et: Tasemed juhuslikus järjekorras

en: Play levels in random order.
et: Mängutasemed juhuslikus järjekorras.

en: Game level to start on
et: Mängu algustase

en: Game level to start on.
et: Mängu algustase.

en: Enable sounds
et: Heli lubatud

en: Enable sounds.
et: Helid on lubatud.

en: Size of game tiles
et: Mänguklotside suurus

en: Size of game tiles.
et: Mänguklotside suurus.

en: Color to use for worm
et: Ussi jaoks kasutatav värv

en: Color to use for worm.
et: Ussi jaoks kasutatav värv.

en: Use relative movement
et: Suhteline liikumine

en: Use relative movement (ie. left or right only).
et: Suhtelise liikumise kasutamine (ehk ainult vasakule ja paremale pööramine).

en: Move up
et: Üles liigutamine

en: Key to use for motion up.
et: Ülesliigutamise klahv.

en: Move down
et: Alla liigutamine

en: Key to use for motion down.
et: Allaliigutamise klahv.

en: Move left
et: Vasakule liigutamine

en: Key to use for motion left.
et: Vasakuleliigutamise klahv.

en: Move right
et: Paremale liigutamine

en: Key to use for motion right.
et: Paremaleliigutamise klahv.

en: Nibbles couldn't load level file:
    %s
    
    Please check your Nibbles installation
et: Nibblesil pole võimalik tasemefaili laadida:
    %s
    
    Palun kontrolli oma Nibblesi paigaldust

en: Level file appears to be damaged:
    %s
    
    Please check your Nibbles installation
et: Tasemefail paistab olevat rikutud:
    %s
    
    Palun kontrolli oma Nibblesi paigaldust

en: Unknown Command
et: Tundmatu käsk

[ctx: score-dialog]
note: Score dialog column header for the score time (e.g. 1 minute)
en: Time
et: Aeg

[ctx: score-dialog]
note: Score dialog column header for the score value (e.g. 30 moves)
en: Score
et: Tulemus

en: New Game
et: Uus mäng

[ctx: score-dialog]
note: Score dialog column header for the name of the player who recorded the score
en: Name
et: Nimi

note: Score dialog column header for the date the score was recorded
en: Date
et: Kuupäev

en: View help for this game
et: Abiteabe kuvamine selle mängu kohta

en: End the current game
et: Käesoleva mängu lõpetamine

en: Toggle fullscreen mode
et: Täisekraanivaate sisse- ja väljalülitamine

en: Get a hint for your next move
et: Vihje järgmise käigu tegemiseks

en: Leave fullscreen mode
et: Täisekraanvaatest lahkumine

en: Start a new multiplayer network game
et: Uue, mitme mängijaga võrgumängu alustamine

en: End the current network game and return to network server
et: Praeguse võrgumängu lõpetamine ja naasmine võrguserverisse

en: Start a new game
et: Uue mängu alustamine

en: Pause the game
et: Mängu peatamine

en: Show a list of players in the network game
et: Võrgumängus osalevate mängijate nimekirja näitamine

en: Redo the undone move
et: Unustatud käigu uuestitegemine

en: Restart the game
et: Käesoleva mängu taasalustamine

en: Resume the paused game
et: Peatatud mängu jätkamine

en: View the scores
et: Tulemuste vaatamine

en: Undo the last move
et: Viimase käigu unustamine

en: About this game
et: Mängust lähemalt

en: Close this window
et: Selle akna sulgemine

en: Configure the game
et: Mängu seadistamine

en: Quit this game
et: Mängu lõpetamine

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Fullscreen
et: _Täisekraan

en: _Hint
et: _Vihje

note: Translators: This "_New" is for the menu item 'Game->New', implies "New Game"
en: _New
et: _Uus

note: Translators: This "_New Game" is for the game-over dialogue
en: _New Game
et: _Uus mäng

en: _Redo Move
et: T_aasta käik

note: Translators: this is the "Reset" scores button in a scores dialogue
en: _Reset
et: _Lähtesta

note: Translators: "_Restart" is the menu item 'Game->Restart', implies "Restart Game"
en: _Restart
et: _Alusta uuesti

en: _Undo Move
et: _Tühista käik

en: _Deal
et: _Jaga

en: _Leave Fullscreen
et: _Välju täisekraanvaatest

en: Network _Game
et: Võr_gumäng

en: L_eave Game
et: _Lahku mängust

en: Player _List
et: Mängijate _nimekiri

en: _Pause
et: _Peata

en: Res_ume
et: _Jätka

en: _Scores
et: _Tulemused

en: _End Game
et: _Lõpeta mäng

note: %s is replaced with the name of the game in gnome-games.
en: %s is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version %d of the License, or (at your option) any later version.
et: %s on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number %d või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: %s is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Programmi %s levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with %s; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos programmiga %s; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos programmiga %s; kui ei, siis vaata <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Nibbles couldn't find pixmap file:
    %s
    
    Please check your Nibbles installation
et: Nibbles ei leidnud pildifaili:
    %s
    
    Palun kontrolli oma Nibblesi paigaldust

en: Nibbles Scores
et: Ussimängu tulemused

en: Speed:
et: Kiirus:

en: Congratulations!
et: Õnnitlused!

en: Your score is the best!
et: Sinu tulemus on parim!

en: Your score has made the top ten.
et: Sinu tulemus on esikümne vääriline.

[ctx: game speed]
en: Beginner
et: Algaja

[ctx: game speed]
en: Slow
et: Aeglane

[ctx: game speed]
en: Medium
et: Keskmine

[ctx: game speed]
en: Fast
et: Kiire

[ctx: game speed]
en: Beginner with Fakes
et: Algaja, koos võltsingutega

[ctx: game speed]
en: Slow with Fakes
et: Aeglane, koos võltsingutega

[ctx: game speed]
en: Medium with Fakes
et: Keskmine, koos võltsingutega

[ctx: game speed]
en: Fast with Fakes
et: Kiire, koos võltsingutega

en: A worm game for GNOME.
    
    Nibbles is a part of GNOME Games.
et: GNOME ussimäng.
    
    "Nibbles" kuulub GNOME mängude koosseisu.

en: GNOME Games web site
et: GNOME mängude veebisait

en: Game over! The game has been won by %s!
et: Mäng on läbi! Mängu võitis %s!

en: _Game
et: _Mäng

en: _View
et: _Vaade

en: _Settings
et: _Sätted

en: _Help
et: A_bi

note: Translators: This string will be included in the intro screen, so don't make sure it fits!
en: A worm game for GNOME.
et: GNOME ussimäng.

en: Nibbles Preferences
et: Ussimängu eelistused

en: Game
et: Mäng

note: Speed
en: Speed
et: Kiirus

en: Nibbles newbie
et: Algaja ussimängija

en: My second day
et: Minu teine päev

en: Not too shabby
et: Mitte liiga tormakas

en: Finger-twitching good
et: Sõrmeväänamine

en: Options
et: Valikud

en: _Play levels in random order
et: _Tasemed juhuslikus järjekorras

en: _Enable fake bonuses
et: _Võltspreemiad on lubatud

en: E_nable sounds
et: _Helid on lubatud

en: _Starting level:
et: _Algustase:

en: Number of _human players:
et: _Inimmängijate arv:

en: Number of _AI players:
et: _AI-mängijate arv:

en: Worm
et: Uss

en: Keyboard Options
et: Klaviatuurivalikud

en: _Use relative movement
et: _Suhteline liikumine

en: _Worm color:
et: _Ussi värv:

en: Red
et: Punane

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Yellow
et: Kollane

en: Cyan
et: Sinakasroheline

en: Purple
et: Sirelikarva

en: Gray
et: Hall

en: Worm %d:
et: Uss %d:
