gnome-games - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Move left
am: ወደግራ አንቀሳቅስ

en: Move right
am: ወደቀኝ አንቀሳቅስ

en: Preferences
am: ምርጫዎች

en: Speed
am: ፍጥነት

en: _Medium
am: መሀከለኛ (_M)

note: Translators: Difficulty level displayed on the scores dialog
en: Medium
am: መሀከለኛ
