gnome-games 1.3.90 - en to wa translation catalogue (10 entries)

en: Paused
wa: Djoké

en: Size of game tiles
wa: Grandeu des pîces

en: Size of game tiles.
wa: Grandeu des pîces.

en: Worm
wa: Halene

en: Preferences
wa: Preferinces

en: Speed
wa: Roedeu

en: _Medium
wa: _Moyén

en: Options
wa: Tchuzes

note: Translators: Difficulty level displayed on the scores dialog
en: Medium
wa: Moyén

en: Game Over!
wa: Li djeu est houte!
