libgnome-games-support master - en to nl translation catalogue (13 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
nl: Gefeliciteerd!

en: High Scores
nl: Topscores

en: Best Times
nl: Beste tijden

en: No scores yet
nl: Nog geen scores

en: Play some games and your scores will show up here.
nl: Speel enkele spellen en uw scores zullen hier verschijnen.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
nl: Stand

en: Time
nl: Tijd

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
nl: Speler

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
nl: _Klaar

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
nl[0]: %ld minuut
nl[1]: %ld minuten

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
nl[0]: %ld seconde
nl[1]: %ld seconden

en: Your score is the best!
nl: U heeft de beste score!

en: Your score has made the top ten.
nl: Uw score zit bij de top tien.
