GNOME 3.24 - en to be translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
be: Віншуем!

en: High Scores
be: Лепшыя вынікі

en: Best Times
be: Лепшы час

en: No scores yet
be: Вынікаў яшчэ няма

en: Play some games and your scores will show up here.
be: Згуляйце ў што-небудзь і тут з'явяцца вашы вынікі.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
be: Ранг

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
be: Балы

en: Time
be: Час

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
be: Гулец

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: Done
be: Гатова

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
be[0]: %ld хвіліна
be[1]: %ld хвіліны
be[2]: %ld хвілін

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
be[0]: %ld секунда
be[1]: %ld секунды
be[2]: %ld секунд

en: Your score is the best!
be: Ваш вынік найлепшы!

en: Your score has made the top ten.
be: Ваш вынік трапіў у дзясятку лепшых.
