libgnome-games-support master - en to eu translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
eu: Zorionak!

en: High Scores
eu: Puntuaziorik onenak

en: Best Times
eu: Denborarik onena

en: No scores yet
eu: Puntuaziorik ez oraindik

en: Play some games and your scores will show up here.
eu: Jokatu joko batzuk eta zure puntuazioak hemen agertuko dira.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
eu: Maila

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
eu: Puntuazioa

en: Time
eu: Denbora

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
eu: Jokalaria

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
eu: _Eginda

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
eu[0]: Minutu %ld
eu[1]: %ld minutu

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
eu[0]: Segundo %ld
eu[1]: %ld segundo

en: Your score is the best!
eu: Zure puntuazioa onena da!

en: Your score has made the top ten.
eu: Zure puntuazioa hamar onenen artean dago.
