linuxmint - en to da translation catalogue (14 entries)

en: %s Account
da: %s-konto

en: <b>%s</b> removed
da: <b>%s</b> fjernet

en: About
da: Om

en: Accounts
da: Konti

en: Connect to your data in the cloud
da: Forbind til dine data i skyen

en: Error removing account
da: Der opstod en fejl, da kontoen skulle fjernes

en: google;facebook;twitter;yahoo;web;online;chat;calendar;mail;contact;owncloud;kerberos;imap;smtp;pocket;readitlater;account;
da: google;facebook;twitter;yahoo;web;online;chat;kalender;mail;kontakt;kontaktperson;owncloud;kerberos;imap;smtp;pocket;readitlater;konto;

en: No internet connection - connect to set up new online accounts
da: Ingen internetforbindelse. Tilslut for at indstille nye onlinekonti

en: Online Account
da: Onlinekonto

en: Online Accounts
da: Onlinekonti

en: Providers
da: Udbydere

en: Quit
da: Afslut

en: Remove Account
da: Fjern konto

en: Undo
da: Fortryd
