linuxmint - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: %s Account
fa: حساب %s

en: <b>%s</b> removed
fa: <b>%s</b> حذف شد

en: Accounts
fa: حساب‌ها

en: Connect to your data in the cloud
fa: اتصال به داده های شما در فضای ابری

en: Error removing account
fa: خطا هنگام حذف کردن حساب

en: google;facebook;twitter;yahoo;web;online;chat;calendar;mail;contact;owncloud;kerberos;imap;smtp;pocket;readitlater;account;
fa: گوگل؛فیسبوک؛توییتر؛Yahoo؛وب؛آنلاین؛گفتگو؛تقویم؛نامه؛تماس؛owncloud؛kerberos؛imap؛smtp؛pocket؛readitlater؛حساب؛

en: No internet connection - connect to set up new online accounts
fa: اتصال به اینترنت وجود ندارد - برای تنظیم حساب‌های جدید متصل شوید

en: Online Account
fa: حساب آنلاین

en: Online Accounts
fa: حساب های آنلاین

en: Providers
fa: ارائه دهندگان

en: Remove Account
fa: حذف حساب

en: Undo
fa: واگرد
