linuxmint - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: %s Account
fi: Tili %s

en: <b>%s</b> removed
fi: <b>%s</b> poistettu

en: Accounts
fi: Tilit

en: Connect to your data in the cloud
fi: Muodosta yhteys pilvessä oleviin tietoihisi

en: Error removing account
fi: Virhe tilin poistamisessa

en: No internet connection - connect to set up new online accounts
fi: Ei Internet-yhteyttä – muodosta yhteys luodaksesi uusia verkkotilejä

en: Online Account
fi: Verkkotili

en: Online Accounts
fi: Verkkotilit

en: Providers
fi: Palveluntarjoajat

en: Remove Account
fi: Poista tili

en: Undo
fi: Kumoa
