linuxmint - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: <b>%s</b> removed
nl: <b>%s</b> verwijderd

en: About
nl: Over

en: Connect to your data in the cloud
nl: Verbinden met uw gegevens in de wolkdienst

en: Error removing account
nl: Fout bij verwijderen van account

en: google;facebook;twitter;yahoo;web;online;chat;calendar;mail;contact;owncloud;kerberos;imap;smtp;pocket;readitlater;account;
nl: google;facebook;twitter;yahoo;web;online;chat;kalender;mail;contact;owncloud;kerberos;imap;smtp;pocket;readitlater;account;

en: No internet connection - connect to set up new online accounts
nl: Geen internetverbinding - maak verbinding om nieuwe internetaccounts in te stellen

en: Online Account
nl: Internetaccount

en: Online Accounts
nl: Internetaccounts

en: Providers
nl: Aanbieders

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Remove Account
nl: Account verwijderen

en: Undo
nl: Ongedaan maken
