linuxmint - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: %s Account
pl: Konto %s

en: <b>%s</b> removed
pl: Usunięto <b>%s</b>

en: About
pl: O programie

en: Accounts
pl: Konta

en: Connect to your data in the cloud
pl: Łączenie z danymi w chmurze

en: Error removing account
pl: Błąd podczas usuwania konta

en: google;facebook;twitter;yahoo;web;online;chat;calendar;mail;contact;owncloud;kerberos;imap;smtp;pocket;readitlater;account;
pl: google;facebook;twitter;yahoo;web;sieć;online;czat;kalendarz;poczta;kontakt;owncloud;kerberos;imap;smtp;pocket;readitlater;konto;

en: No internet connection - connect to set up new online accounts
pl: Brak połączenia z Internetem — połącz się, aby założyć nowe konta online

en: Online Account
pl: Konto online

en: Online Accounts
pl: Konta online

en: Providers
pl: Dostawcy

en: Remove Account
pl: Usuń konto

en: Undo
pl: Cofnij
